• Vraceni penez
    • Rychlost dodani

Zboží dorazilo 2 mesiace od objednania, pricom prislubene boli 3-4 tyzdne. U inej objednavky mi trvalo cca 7 tyzdnov ziskat refundaciu za vratenie. Nedoporucujem.

Reakce obchodu VEMZU

to mě moc mrzí, omlouváme a děkujeme za vaší trpělivost a pochopení.

David - VEMZU gang.

• špatná komunikace s obchodem, opakované nedodržení slibované dodací lhůty bez předchozí informace

Reakce obchodu VEMZU

moc nás to mrzí, omlouváme se, ale za vaší zpětnou vazbu děkujeme, velmi nám to do budoucna pomůže.

David - VEMZU gang.

• Dlouhá čekací lhůta při odeslání zboží, neochotny presonal.

• Výběr stylového zboží
    • nesplnění dodací lhůty
    • poničené zboží
    • zboží má úplně jinou barvu než na fotce

Před objednávkou jsem si myslela, že je vemzu obchod se stylovým moderním zbožím, teď bych tam už neobjednala. Nebyla dodržena dodací lhůta, která už tak činila cca 4 týdny, doručení nakonec trvalo 7 týdnů (polovina objednávky). Zboží Jídelní stůl Wilma má naprosto jinou barvu než na fotce a přišel s odlepeným rohem.
    Na druhou část objednávky jsem čekala tedy jak jsem uvedla z zboží (židle) také přišly poničené - odřený černý lak. Chápu, že dodání je věc výrobce ne Vemzu, ale dodací lhůtu měli mít vychytanou.

Reakce obchodu VEMZU

děkujeme za hodnotnou zpětnou vazbu, budeme se snažit se ve zmíněných věcech zlepšit a více tlačit na výrobce. Jak píšete, dodání bylo ve vašem případě věcí výrobce, takže ani na to odřené zboží jsme bohužel neměli vliv. Snažíme se stále jednat s výrobce, aby se zbožím zacházeli a balili ho lépe, protože kritiku pak schytáváme my.

Mohla byste nám upřesnit, v čem se barva lišila? Nemíváme zprávy o tom, že by s barvou stolu byly problémy, tak bychom ocenili zpětnou vazbu, abychom to mohli s výrobcem vyladit.

• Dlouhá dodací lhůta. Zboží objednané 22.9. A 12.11. STÁLE NEDORAZILO

Reakce obchodu VEMZU

moc nás to mrzí, vaše objednávka ma zpoždění, ale nemělo by být velké, uděláme pro to maximu.
    Děkujeme za vaše pochopení a trpělivost.

David - VEMZU gang.

• velice dlouhá dodací lhůta, bez předchozího varování

Reakce obchodu VEMZU

přestože chápeme, že čekací lhůta ve vašem případě byla poněkud nestandardní, musíme zmínit, že jsme ji avizovali již při vytváření objednávky. Naše společnost se snaží o co nejkratší lhůtu dodání, což se nám daří, primárně však u produktů skladem. U Vašeho produktu bylo třeba čekat na doručení výrobcem. I přes to jsme se snažili být transparentní a před objednávkou Vás upozornit na dobu dodání 27-30.10., kterou jsme dodrželi.

Věříme však, že Vás tento průtah neodradil u nás nakupovat na dále a budeme se těšit na další objednávky.

Petr - VEMZU gang.

• dodací lhůty o mnoho delší, než uvedeno u produktu
    • nedostatečná komunikace

Reakce obchodu VEMZU

za delší dodání se omlouváme, to je určitě na nás. Děláme všechno, abychom to napravili, počítejte prosím ještě s pár dny, ale dáme vám vědět. Ohledně komunikace ale nemáme výčitky, komunikujeme s vámi po e-mailech docela čile, podle našeho názoru. Ale zkusíme se zlepšit, protože zrovna na komunikaci si dáváme výjimečně záležet.

• dlouhá dodací lhůta
    • špatně vystavená faktura (na menší počet ks)
    • nebyli schopni říct náhradní termín doručení

Velmi nespokojený. Dodávka se z jednoho týdne roztáhla na 3 týdny a stále nemáme doručeno. V průběhu rozdělili objednávku na dvě části. První část již dorazila, ale dílčí faktura je vystavena na špatný počet ks. Samozřejmě nižší.

Reakce obchodu VEMZU

za to se moc omlouváme, chybu urychleně napravíme. Jak jsem psal níže, trošku nám s pořádkem zamíchaly dovolené, ale vše se vrací do dobrých kolejí (stejně jako studenti do svých lavic).