• Rychle dodání produktu.

Spokojenost.

• Zpoždění dodávky o 2 týdny, pak o další dva
    • Nepříjemna komunikace
    • Lidé v emailu nemají v podpisu příjmení, nevíte s kým komunikujete
    • Neschopnost vrátit peníze zpět na účet
    • Po měsíci zjistili, že se zásilka nevejde do zásilkovny a chtěli po mně zaslat adresu

Nedoporučuji!

Reakce obchodu VEMZU

vaše zkušenost nás netěší, ale bereme a budeme na sobě pracovat, aby se to již neopakovalo.
    Děkujeme za vaší zpětnou vazbu, které si vážíme.

• Nedodaní zboží v termínu

Nikdy více

Reakce obchodu VEMZU

děkujeme za váš feedback, celou situaci prověřím, aby se rozhodně již neopakovalo.

David - VEMZU gang.

Zboží jsem si objednala 16.12.2024 a do dnes mi nepřišlo…. informace žádné nemám, v objednávce se od 16.12. se nezměnily žádné informace

Reakce obchodu VEMZU

vaší objednávku jsem prověřil a zajistil nápravu. Pokud by bylo třeba případného dalšího zásahu z naší strany, dejte prosím vědět na [email protected].
    Děkujeme za vaší spolupráci a pochopení.

• ochotný zákaznícky servis
    • dlhá doba doručenia

Reakce obchodu VEMZU

Děkujeme za vaší zpětnou vazbu, které si vážíme.

• Komunikace se zákazníkem

• špatná komunikace s obchodem, opakované nedodržení slibované dodací lhůty bez předchozí informace

Reakce obchodu VEMZU

moc nás to mrzí, omlouváme se, ale za vaší zpětnou vazbu děkujeme, velmi nám to do budoucna pomůže.

David - VEMZU gang.

• Velmi dlouhé doby doručení, nakonec storno objednávky a nekomunikace.

Komunikace s obchodem je příšerná. Po nedoručení zboží, které mělo být skladem ani za měsíc nakonec došlo ke stornu objednávky a po více než 14 dnech stále nemám své peníze zpět.

• Dlouhá čekací lhůta při odeslání zboží, neochotny presonal.

V tomto obchodě nakupuji podruhé a podruhé s velkými komplikacemi. Zboží mi mělo dorazit v polovině prosince. Měla jsem to jako dárek. Až když jsem sama napsala, teprve mě informovali, že zboží nedodají v termínu, ale se zpožděním dalšího měsíce. Budu doufat, že mi tentokrát alespoň dorazí zboží, které jsem si opravdu objednala a ne jako minule, kdy mi dorazilo jiné zboží než bylo objednáno. Je to moje poslední objednávka v tomto e-shopu. Budu doufat, že mi zboží opravdu příští měsíc dorazí.

Mam špatnou zkušenost. Nedali mi vědět že balik nepřijde do určitého datumu a tak sem objednávku zrusila

• Ani po měsíci není zboží dodané. Hlavně, že obchod stále píše, že bere v potaz termín doručení.
    • Obchod nedoporučuji!

Zboží údajně skladem!! Po dvou měsících čekání, kdy nic nepřišlo, dotaz, odpověď ať ještě počkám … objedavku jsem zrušila.. “do 14dnu vrátíme peníze “ - jsou to nejméně tři týdny a peníze zpět nemám !! Nikdy více !!

I'm very content with everything. I had an early arrival and everything was perfect!

• Bylo slibeno doruceni do 20 Prosince nejpozdeji do 22 Prosince do dnesniho dne jsem nic neobdrzela ani zadna sprava od Vemu z vysvetlenim nedosla dneska jedu pro talirovou soupravu do Polska jeste ze jsem to vzala na dobirku Vemu je velke sklamani cekam jiz mesic sliby chyby

Uvedena slibena dodaci lhuta 4-6.12.2023. Nejdriv vymluva ze kamion ma zpoždění kvuli snehu a pak zjistovani dodaciho terminu. Kdybych se sama pokazde neozvala nic nevim a nakonec dodací lhuta nejdriv v polovine ledna 2024 ! Zrusila jsem objednávku a doufam ze se mi vrati penize !

Reakce obchodu VEMZU

ano, ve vašem případě se to celé sešlo velice nešťastně a zrušení objednávky nás mrzí, nicméně vás chápeme. Peníze samozřejmě dostanete, vracíme standardně ve 14denní zákonné lhůtě.

Podvodnici !!!!

Reakce obchodu VEMZU

děkujeme za zpětnou vazbu, ale to je tedy smělé tvrzení. Mohli bychom poprosit ještě o doplnění, proč máte potřebu nás takto veřejně obviňovat? Těžko se nám vysvětluje a obhajuje, že rozhodně podvodníci nejsme, když nevíme, čeho jsme se dopustili. Dejte prosím vědět.

Perfektní domluva s personálem

• klamavě píší, že mají zboží skladem, ale přitom objednávají u dodavatele až po přijetí objednávky od zákazníka

Objednala jsem zboží skladem, doručení 18.-20.12.
    Zboží ale nedorazilo, nikdo mi nic nedal vědět → sama jsem si v objednávkách na webu našla, ž čekají na výrobu / dodání dodavatelem, firma samotná mi o žádném zpoždění nedala vědět.

Reakce obchodu VEMZU

zde zřejmě došlo k nedorozumění a rozhodně nic klamavě nepíšeme. Některé zboží máme skladem. Jiné objednáváme u dodavatele po přijetí objednávky. Ve vašem případě se jednalo o kousek, který objednáváme u dodavatele a nikdy jsme nedeklarovali, že je to jinak. Následně jsme psali jsme, že čekáme na výrobu, ale že bereme v potaz slíbené datum dodání. Přesto jste objednávku stornovala, na což máte jistě právo, ale myslíme si, že jsme nic neporušili.

Naprostá nekomunikace

Reakce obchodu VEMZU

máme s vámi rozjety 2 e-mailové komunikace, ve kterých jsme aktivní, mohli byste prosím upřesnit, v čem je konkrétně jsme posle vás pochybili?