• velice pohodlný materiál

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojená :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Rychlé a bezproblémové doručení. Spací nožičkový pytel je skvělá alternativa pro děti, které jsou aktivní i v noci :)

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Luci, mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení. Jsme šťastní, že jste se spacím pytlem spokojení a dobře se v něm vašemu děťátku spí. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

super kvalita, prehledný eshop

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme krásně za milou recenzi. Máme velkou radost, že nákup proběhl podle vašich představ :-) Pohodové dny i noci vám přeje Monika ze Sleepee

Všechny věci, co jsem objednávala jsou super, doporučuji :)

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Karolíno, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s věcmi od nás spokojená :-) Mějte krásné dny i noci, Monika ze Sleepee

• Skvělá komunikace
    • Nádherné a kvalitní výrobky
    • Vstřícný přístup při výměně zboží
    • Žádná

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za milé hodnocení. Máme obrovskou radost, že jste s nákupem a našimi produkty spokojená. Moc jste nás vaší recenzí potěšíla :-) Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Zboží opravdu kvalitní
    • Nedá se platit na dobírku

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Mám radost, že jste s našimi produkty spokojená. Dobírku standardně nenabízíme, ale v případě zájmu nám stačí napsat nebo zavolat a rádi pošleme balíček i dobírkou :-) Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

ponúka kvalitné veci, veľmi rýchle a bezproblémové dodanie, s láskou veľmi krásne zabalené

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Anni, velice vám děkujeme za milou recenzi. Máme radost, že se vám u nás dobře nakupovalo a jste s rychlostí dodání i našimi produkty spokojená. Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Kvalita výrobků

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Šárko, děkujeme za krásné hodnocení. Máme velkou radost, že jste s našimi věcmi i rychlostí dodání spokojená. Pohodové dny i noci přeje, Monika ze Sleepee

Mušelínový spací pytel s nohavicemi je naprosto úžasný, pořád jsme bojovali s tím, že se nám syn odkopával a museli jsme ho několikrát během noci přikrývat, jelikož v běžném spacím pytli už být nechtěl. Tento je skvělý, máme i jeho teplejší variantu a je super, jelikož syn spí i v zimě v chladné místnosti. Určitě doporučuji, rychlé dodání a navíc krásně zabaleno :-)))

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme šťastní, že spací pytel s nohavicemi splnil vaše očekávání. Sama ho pro syna používám a souhlasím s vámi, že je to skvělá a praktická vychytávka pro malé noční akrobaty :-) Tak mám radost, že i váš chlapeček je spokojený.
    Mějte se krásně a přeji spoustu dalších pohodových nocí v teplíčku.
    S pozdravem Monika ze Sleepee

Zboží bylo doručeno včas, dokonce o den dříve, než bylo avizováno.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že balíček dorazil v pořádku a včas :-)
    Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Moc příjemný materiál
    • Bleskové doručení
    • Krásně zabaleno a bez zbytečného plastu

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení. Udělalo nám velkou radost :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Vše proběhlo v pořádku
    • Příjemná komunikace
    • Krásné zboží
    • Vyšší cena

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Marie, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste byla s nákupem u nás spokojená a spací pytel se vám líbí. Máte pravdu, že naše produkty nepatří k nejlevnějším, ale vyšší cena je vyvážena kvalitou produktů, takže věřím, že bude spací pytel vašemu děťátku dobře a dlouho sloužit a až z něho vyroste, prodáte ho třeba někam dále :-) Krásný a pohodový adventní čas vám přeje Monika ze Sleepee

Rychlé jednání i dodání. Materiál je moc příjemný, malá od tě doby nespí v ničem jiném.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Lucko, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s věcmi od nás spokojení a vaší princezně se v nich krásně spí. Přeji vám spoustu klidných nocí a pohodový adventní čas. Zdraví vás Monika ze Sleepee

Vše ok

• Kvalitní a krásné zboží
    • Skvělá a rychlá komunikace s obchodem
    • Krásně zabalená objednávka
    • Dárek navíc

Prostě bomba.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za tak parádní recenzi! Jsme moc šťastní, že vám balíček od nás udělal radost a jste s nákupem spokojená. Vykouzlila jste svojí recenzí úsměv na rtech celému našemu týmu :-) Děkujeme!
    Krásný adventní čas vám přeje Monika ze Sleepee

Nákup proběhl v pořádku, nemám žádné výhrady.

Reakce obchodu Sleepee

Krásný den, moc děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že nákup proběhl podle vašich představ :-)
    Pohodový adventní čas vám přeje Monika ze Sleepee

• Objednaný spací pytel přišel moc pěkně zabalený v dárkové krabici

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení. Jsem moc ráda, že se vám balení našich produktů líbí a balíček od nás vám udělal radost :-)

• Nádherné balení
    • Kvalitní produkty
    • Super komunikace s obchodem

Objednala jsem 2 spací pytle, dodány byly do 2 pracovních dnů, krásně zabalené. Nemůžu se dočkat, až je poprvé použijeme a určitě neobjednávám naposled :) Moc chválím a takto to má vypadat!

Reakce obchodu Sleepee

Krásný dobrý den, mnohokrát děkujeme za tak nádhernou zpětnou vazbu. Máme opravdu velkou radost, že jste byla s nákupem u nás spokojená a vše proběhlo podle vašich představ :-) Přesně tohle nám dává elán a chuť do další práce, děkujeme! Přejeme spoustu pohodových dnů i nocí s vaším andílkem a krásný adventní čas. S láskou Monika ze Sleepee

• kvalita
    • rychlost doručení

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Veroniko, děkujeme za milé hodnocení. Mám radost, že jste byla s nákupem u nás spokojená :-)

• rychle dodání, vstřícnost

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení. Máme radost, že se vám u nás dobře nakupovalo :-)
    Mějte pohodové dny i noci, s láskou Monika ze Sleepee