Objednala jsem zboží nikde jsem neviděla ze zboží není skladem ,až v meilu byli upozornění ze zboží není skladem a bude do 14 dnů .14 dní už to je nikdo mě neinformoval o stavu Objednavky .

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste nebyla s nákupem v našem obchodě spokojená a vzhledem k delší dodací lhůtě to naprosto chápu. Informace o aktuální dostupnosti je viditelná u každého produktu již při objednávání. Produkty se snažíme držet neustále skladem, ale občas se nám některý vyprodá dříve, než obvykle. V takovém případě vždy o o bližším termínu dodání informujeme e-mailem, abyste věděla kdy se na balíček můžete těšit.
    Delší dobu dodání způsobila vyšší nemocnost v naší šicí dílně. Tuto informaci jsme zasílali e-mailem, ale je možné, že skončil ve spamu :-( Spací pytle obdržíme začátkem příštího týdne, takže brzy budete mít balíček u sebe. Velmi se omlouváme za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení. S přátelskými pozdravy Monika ze Sleepee

• rychlé doručení
    • velký výběr
    • zip u krku je chráněn látkou, která se neustále odhrnuje
    • po vyprání vypadá jako hadr

Velmi jsem se na mušelínový spací pytel těšila. Za nemalé peníze jsem čekala kvalitu. Bohužel po prvním vyprání (dodrženy instrukce k praní) vypadá mušelínový spací pytel jako věc za pár korun.
    Velikost za mě s velkým otazníkem, kupovala jsem od 0-4 měsíce, dceři nejsou ani tři a už nemá dostatek prostoru na nožičky.
    Zip u krku je chráněn látkou, která se shrne vždy, když se dítě pohne.
    Za mě bohužel už ne.
    Ve finále je spací pytel za pár korun lepším východiskem.

Reakce obchodu Sleepee

Krásný dobrý den Valérie, děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi mě mrzí, že nejste s naším mušelínovým spacím pytlem spokojená. Mušelínová látka je velmi jemná a každým vypráním je měkčí a jemnější. Má specifické vlastnosti, které samozřejmě nemusí vyhovovat každému. Krytku zipu doporučuji po vyprání přežehlit. Látka je poté rovnější a krytka lépe drží na svém místě. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě, takže pokud jste se spacím pytlem nespokojená, napište nám prosím na [email protected] a můžeme se domluvit na vrácení. Děkuji vám za pochopení a přeji krásný den, Monika ze Sleepee

• Dlouhá dodací lhůta

Chválím komunikaci e-shopu, ale dodací lhůta na spací pytel je už tak dlouhá a ještě není dodržena.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme za dlouhé čekání způsobené zpožděním výroby, o kterém jsme vás informovali. Velmi si vážím vašeho přístupu a kladného hodnocení naší komunikace. Upřímně mě mrzí, že jsme spací pytel nedodali včas. Jako omluvu vám posíláme 10% z ceny spacího pytle zpět na váš účet. Zároveň děláme vše proto, abychom vaši objednávku vyřídili co možná nejdříve. Děkuji za pochopení a přeji vám krásné dny, Monika ze Sleepee

Bohužel jsem zjistila, že zboží je pouze distribuováno z Polska a kdoví jak se vyrábí, což je zklamání. Vysoká cena za mě tím pádem neodpovídá.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za zpětnou vazbu. Máte pravdu, že Sleepee produkty dovážíme z Polska. Výroba látek, nití i samotné šití probíhá přímo v Polsku. Za kvalitu materiálů a výroby ručíme na 100%. Velmi nám záleží na tom, aby byly naše produkty kvalitní a férově vyráběné. Pravidelně tedy navštěvujeme šicí dílnu a výrobu kontrolujeme. Jakožto majitelka e-shopu osobně ručím za Sleepee produkty a mohu říci, že v Polsku mají šikovné švadlenky, vynikající látky a potrpí si na perfektní kvalitu ušití, stejně jako my v České Republice. Věřím, že budete s produkty spokojená :-) Pohodové dny dny i noci, Monika ze Sleepee

Zavinovačka velice zklamala...luxusní mušelínová zavinovačka ani omylem, kus sešitého hadru, slabá , nedrží tvar , za ty peníze jsem si představovala něco jiného,kvalitnějšího

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že nejste s mušelínovou zavinovačkou spokojená. Máte pravdu, že je zavinovačka lehoučká a nemá pevná záda. Mušelínová zavinovačka je určená především pro jarní a letní měsíce, kdy je žádoucí, aby byla tenká a miminko se v ní nepřehřívalo. Pevná záda u zavinovaček nemáme z důvodu, že to není doporučováno fyzioterapeuty a s miminkem se lépe manipuluje, když je zavinovačka měkoučká a přizpůsobí se tak tvaru těla miminka v náručí. Nicméně naprosto rozumím, že ne každému mohou parametry naší zavinovačky vyhovovat. V případě, že nejste se zavinovačkou spokojená, napište nám prosím na [email protected] a můžete zavinovačku vrátit a my vám obratem pošleme zpět peníze. Děkuji za pochopení a přeji krásný den, Monika ze Sleepee

Nespravne informacie na strankach v detaile produktu vs ake informacie na produkte prisli.

Zdlhava a neflexibilna komunikacia so zakaznikom.

Extremne vela obaloveho materialu.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá, protože nám pomáhá zlepšovat naše výrobky i služby. Máte pravdu, že jsme měli chybu v popisku a uváděli jsme, že je naše peřinka vhodná od 17 do 24 stupňů, i když je vhodná také do nižších teplot. Za tuto chybu se ještě jednou omlouváme a děkujeme za upozornění.
    Mrzí mě, že Vám naše komunikace přišla neflexibilní a zdlouhavá. Kolegyně Verča Vám na Váš email zaslaný k večeru odpověděla hned následující den ráno a nabídla Vám možnosti řešení. Vybrala jste si možnost vrácení, na což jsme reagovali zasláním kódu pro zpětné vrácení a náklady za vrácení tak šly za námi.
    Obalový materiál, který používáme je recyklovaný a recyklovatelný. Balíčky balíme ekologicky, ale zároveň tak, aby vydržely mnohdy bohužel nešetrnou manipulaci přepravců. Tašku, ve kterém jste povlečení obdržela můžete nadále využívat během cestování, stejně jako krabičku na prostěradla, kterou lze využít jako obal na vytahovací kapesníčky :-)
    Ještě jednou Vám děkuji za zpětnou vazbu a upozornění na chybu, kterou jsme na webu nestihli včas upravit. Moc mě mrzí, že nejste s nákupem v našem obchodě spokojená, protože spokojený zákazník je naší největší odměnou a děláme vždy naše maximum proto, aby to tak bylo.
    Přeji Vám pohodové dny i noci s Vaším miminkem, s přátelským pozdravem, Monika ze Sleepee

Zatím nemohu doporučit, protože je to již víc, jak 14 dní a zboží nebylo ani naskladněno. Čekám tedy stále, až dorazí.

Reakce obchodu Sleepee

Krásný dobrý den, děkujeme za vaší zpětnou vazbu, které si vážíme. Máte pravdu, že na svoji objednávku čekáte více, než dva týdny a velice se za toto čekání omlouváme. Bohužel došlo k neočekávanému výpadku ve výrobě, který je mimo naší kontrolu. O delší dodací lhůtě jsme vás informovali emailem, ale naprosto rozumím, že potřebujete mít své objednané zboží co nejdříve doma. Jako omluvu za delší čekání jsme vám poslali 10% z celkové hodnoty objednávky zpět na váš účet. Doufám, že vám tato malá pozornost čekání alespoň trochu ulehčí. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. Mějte pohodový zbytek dne, Monika

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Na produkty jsem se velmi těšila, bohužel zatím nic nedorazilo,bez reakce a vysvětlení.

Reakce obchodu Sleepee

mluvili jsme spolu už telefonicky, ale zareaguji pro jistotu i zde. Moc mě mrzí, že na svoji zásilku dlouho čekáte. My jsme ji odeslali hned v ten den, kdy nám přišla platba a o odeslání jsme Vás informovali. O tom, že zásilku dopravce zpozdil jsme bohužel nevěděli, protože pro nás byla zásilka již odeslaná. Z toho důvodu jsme věc dále neřešili. Stačilo nám zavolat nebo napsat a obratem bychom celou věc začali řešit s dopravcem. Nyní dopravce opakovaně urgujeme, aby zásilku doručil co nejdříve. Omlouvám se, že to tak trvá, ale v současné době je vytíženost dopravců skutečně maximální. Děláme opravdu maximum proto, aby Vám balíček přišel co nejdříve.
    Děkuji za pochopení a přeji krásný den, Monika ze Sleepee