• Hezký výběr
    • Kvalita

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme šťastní, že jste s nákupem u nás spokojená. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Super komunikace
    • Možnosti přepravy
    • Široké spektrum platebních metod
    • Slevový poukaz na další nákup
    • Pěkné webové stránky
    • Slevy

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za nádhernou zpětnou vazbu, která nám udělala obrovskou radost. Jsme moc šťastní, že se vám u nás dobře nakupovalo, to je ta nejkrásnější odměna. Pohodové adventní dny i noci vám za celý tým Sleepee přeje Monika

• kvalita produktov
    • rýchle dodanie

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Kristíno, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojená a balíček přišel včas. Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Krásný výběr věcí pro mimi
    • Rychlé doručení
    • Super komunikace

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Terez, děkujeme krásně za moc milou recenzi. Jsme šťastní, že jste s našimi produkty spokojená a dobře se vám u nás nakupovalo. Přejeme spoustu pohodových dní i nocí s vaším miminkem. Za celý tým Sleepee zdraví Monika

• Kvalitni produkty

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení, které nám udělalo radost. Jsme šťastní, že jste s našimi spacími pytli spokojení a přejeme spoustu klidných a pohodových nocí. S láskou Monika ze Sleepee

• Kvalita produktu
    • Balení
    • Příliš hlasitý zip na spacím pytli

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Máme radost, že balíček dorazil v pořádku a že jste se spacím pytlem spokojení :-) Děkujeme také za zpětnou vazbu ohledně hlasitosti zipu. Určitě to s kolegyněmi prověříme. Krásné a pohodové dny a noci přeje Monika ze Sleepee

• Kvalita
    • Velký výběr
    • Doporučení spokojených zákazníků
    • Není vše skladem, až za 14 dnů

Maximální spokojenost s výrobkem! Syn spí ráno o necelé 3 hodiny déle!!!! Absolutní blaženost a i maminka si chrochtá blahem! Děkuji a rozhodně koupím další větší! Vypít si ráno teplou kávu je k nezaplacení.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Lenko, děkujeme za vaší milou zpětnou vazbu. Jsme moc šťastní, že jste s naším spacím pytlem spokojení a synovi se v něm krásně spí. Máte naprostou pravdu, že ranní teplá káva je k nezaplacení! Přeji vám spoustu dalších klidných nocí a pohodových rán! S přátelským pozdravem Monika ze Sleepee

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Jitko, děkujeme vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že balíček dorazil včas a v pořádku :-)

• Designy
    • Kvalita materiálu
    • Potisky
    • Zákaznická linka
    • Krásné zabalené

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Veroniko, mnohokrát vám děkujeme za milou zpětnou vazbu, která nám udělala velkou radost. Jsme šťastní, že jste s produkty i naším obchodem spokojená. Pohodové dny i noci s vaším miminkem přeje Monika ze Sleepee

• Kvalitní zboží
    • Dobrá komunikace

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojená :-)

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Dano, moc děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že balíček dorazil v pořádku a včas :-)
    Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Rychle dodani, krasne zabalene, kvalitni a prijemne materialy.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Markéto, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme šťastní, že nákup proběhl podle vašich představ a jste s našimi produkty spokojená :-) Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• rýchle dodanie
    • kvalitné materiály
    • krásne motívy
    • jemnučké materiály pre bábätká
    • sumy CZK/ EUR

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Moni, velmi vám děkujeme za milou recenzi. Máme velkou radost, že jste s nákupem u nás spokojená a naše produkty splnily vaše očekávání. Přeji vám mnoho krásných chvil s vaším miminkem, Monika ze Sleepee