Spací pytel krásně sedí a je příjemný na dotek.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení. Máme radost, že jste s naším spacím pytlem spokojení. Mnoho krásných a pohodových nocí i dnů vám přeje Monika ze Sleepee

• Hezký výběr
    • Kvalita

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme šťastní, že jste s nákupem u nás spokojená. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Rychla a velice vstricna komunikace.
    • Vyhoveni me zadosti.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že nákup u nás proběhl podle vašich představ :-) Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

krásné věci pro miminka, vše vypadá jako na fotkách, možná i lépe :-) kvalitní zpracování - radost!

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Jsme šťastní, že jste s našimi produkty spokojená a balíček od nás vám udělal radost :-) Spoustu krásných dnů i nocí přeje Monika ze Sleepee

• krasne syte barvy materialu, pekne usito
    • špatně zabaleno - při otevírání balíčku by snadno mohlo dojít k poškození produktu

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Deniso, moc děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme šťastní, že se vám naše produkty líbí a jste spokojená i s našimi materiály :-) Mrzí mě, že balíček nebyl zabalený podle vašich představ, protože na balení si dáváme opravdu záležet a každý balíme s láskou a pečlivě. Během přepravy pravděpodobně došlo k posunutí výplně, za což se moc omlouvám. Krásný Silvestr a všechno nejlepší do roku 2024 přeje Monika ze Sleepee

• Přehledné stránky

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Máme radost, že nákup proběhl podle vašich představ. Krásné a pohodové dny i noci vám přeje Monika ze Sleepee

Objednala jsem zboží nikde jsem neviděla ze zboží není skladem ,až v meilu byli upozornění ze zboží není skladem a bude do 14 dnů .14 dní už to je nikdo mě neinformoval o stavu Objednavky .

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste nebyla s nákupem v našem obchodě spokojená a vzhledem k delší dodací lhůtě to naprosto chápu. Informace o aktuální dostupnosti je viditelná u každého produktu již při objednávání. Produkty se snažíme držet neustále skladem, ale občas se nám některý vyprodá dříve, než obvykle. V takovém případě vždy o o bližším termínu dodání informujeme e-mailem, abyste věděla kdy se na balíček můžete těšit.
    Delší dobu dodání způsobila vyšší nemocnost v naší šicí dílně. Tuto informaci jsme zasílali e-mailem, ale je možné, že skončil ve spamu :-( Spací pytle obdržíme začátkem příštího týdne, takže brzy budete mít balíček u sebe. Velmi se omlouváme za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení. S přátelskými pozdravy Monika ze Sleepee

• Super komunikace
    • Možnosti přepravy
    • Široké spektrum platebních metod
    • Slevový poukaz na další nákup
    • Pěkné webové stránky
    • Slevy

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za nádhernou zpětnou vazbu, která nám udělala obrovskou radost. Jsme moc šťastní, že se vám u nás dobře nakupovalo, to je ta nejkrásnější odměna. Pohodové adventní dny i noci vám za celý tým Sleepee přeje Monika

• Je prijemny na dotek. Odendala jsem zbytecne ozdoby na zipu. Myslim ze plno ucel. Jen na nohy jsem radsi dala ponozky
    • Po jednom vyprani ma zmolky. I mdyz je oboustranny tak kdyz se otoci nejdou prehrnout nozicky. Jedine nejak zevnitr.

Urcite bych koupila znovu. Muzu uspavat i v nositku rovnou ve fusaku :)

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste jste se spacím pytlem spokojení a můžete díky němu uspávat i v nosítku. Také jsem to tak dělala u svých dětí :-)
    Nožičky lze přetáhnout i po obrácení fusaku, jen přesně jak píšete, je potřeba je přetáhnout zevnitř. Pro použití v nosítku se ale stejně doporučují nohavice a ponožky zvlášť, aby kalhoty, případně fusak netáhl miminko přes rozkrok. Takže to děláte naprosto správně <3 Případně je možné miminko v nosítku uspat s odkrytými nožičkami a zakrýt je až po odložení do postele.
    Přeji mnoho krásných a spokojených dnů i nocí s vaším miminkem. Se srdečným pozdravem Monika ze Sleepee

• kvalita produktov
    • rýchle dodanie

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Kristíno, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojená a balíček přišel včas. Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Super

Spokojná

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Přeji vám spoustu krásných a pohodových dnů i nocí, Monika ze Sleepee

• Krásný výběr věcí pro mimi
    • Rychlé doručení
    • Super komunikace

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Terez, děkujeme krásně za moc milou recenzi. Jsme šťastní, že jste s našimi produkty spokojená a dobře se vám u nás nakupovalo. Přejeme spoustu pohodových dní i nocí s vaším miminkem. Za celý tým Sleepee zdraví Monika

Vše rychle vyřízeno

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Máme radost, že nákup proběhl podle vašich představ. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Přehlednost e-shopu
    • Velký výběr produktů
    • Kvalitní a krasné materiály
    • Vyšší cena

Se spacím pytlem jsme já i syn moc spokojení. Já jsem nadšená z designu a materiálu a jemu se v něm hezky spinká. Cena je trochu vyšší, ale zase dle mého názoru odpovídající kvalitě.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za krásnou recenzi, udělala nám velkou radost. Jsme šťastní, že jste vy a váš syn se spacím pytlem spokojení a dobře se mu v něm spinká. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Kvalitní zpracování, rychle doručené. Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc vám děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že nákup proběhl podle vašich představ a naše produkty splnily vaše očekávání. To je naše nejkrásnější odměna. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Krásně zabaleno

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že se vám balíček od nás líbil :-)
    Krásné a spokojené dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Kvalitni produkty

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení, které nám udělalo radost. Jsme šťastní, že jste s našimi spacími pytli spokojení a přejeme spoustu klidných a pohodových nocí. S láskou Monika ze Sleepee

Rychle dodání

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že balíček dorazil v pořádku a včas. Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Kvalita produktu
    • Balení
    • Příliš hlasitý zip na spacím pytli

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Máme radost, že balíček dorazil v pořádku a že jste se spacím pytlem spokojení :-) Děkujeme také za zpětnou vazbu ohledně hlasitosti zipu. Určitě to s kolegyněmi prověříme. Krásné a pohodové dny a noci přeje Monika ze Sleepee

• Kvalita
    • Velký výběr
    • Doporučení spokojených zákazníků
    • Není vše skladem, až za 14 dnů

Maximální spokojenost s výrobkem! Syn spí ráno o necelé 3 hodiny déle!!!! Absolutní blaženost a i maminka si chrochtá blahem! Děkuji a rozhodně koupím další větší! Vypít si ráno teplou kávu je k nezaplacení.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Lenko, děkujeme za vaší milou zpětnou vazbu. Jsme moc šťastní, že jste s naším spacím pytlem spokojení a synovi se v něm krásně spí. Máte naprostou pravdu, že ranní teplá káva je k nezaplacení! Přeji vám spoustu dalších klidných nocí a pohodových rán! S přátelským pozdravem Monika ze Sleepee