• nabídka kvalitního zboží
    • chybí velikost spacích pytlů mezi S a M

Syn dokáže spinkat jen s nohavicovým spacám pytlem, který mu vyhovuje právě od Sleepee. Lehký spací pytel není zrovna dost lehký do letních dnů, spíše na teplejší jaro a pozdim, jinak v létě nedávám, syn se hrozně potí. Při objednání došlo k záměně barvy, takže se obchod celkově protáhl, avšak eshop ihned reagoval a odeslal správnou barvu a já vrátila špatnou.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Terez, děkujeme vám za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že si váš syn naše spací pytle oblíbil a dobře se mu v nich spí :-) Máte pravdu, že do největších veder je lepší nohavičkový mušelínový spací pytel, který je ze všech nejtenčí. Lehký nohavičkový pytel je ideální na teplejší jaro, podzim nebo chladnější léto. Pro horkokrevné děti lze použít dokonce i po celý rok. Za záměnu barvy se ještě jednou omlouváme a děkujeme za pochopení a spolupráci během výměny za správnou. Přeji vám pohodové dny i noci s vaším andílkem. S láskou Monika ze Sleepee

• Rychlá expedice
    • Krásně zabaleno

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme krásně za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojená :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• rychlé dodání, krásně zabalené

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení. Udělalo nám velkou radost :-)

• Rychlost doruceni
    • Kvalitni vyrobky

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojená :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

som spokojna s komunikaciou ako aj s dorucenim a samotnym tovarom, ocenujem aj velmi pekne balenie :)

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, velmi vám děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme šťastní, že jste byla s nákupem u nás spokojená a věřím, že vám a vašemu miminku budou naše věci dělat radost dlouhou dobu :-)
    Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Kvalita zboží
    • Žádné

Spokojenost. Určitě doporučuji. Spací pytel s nohavicemi je super

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Deniso, moc děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s naším nohavicovým spacím pytlem spokojená :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

100% spokojenost!! Kupuji tuto značku po čtvrté, a vždy komunikace, rychlost dodání a kvalita výrobku jsou na jedničku!

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc vám děkujeme za nádherné hodnocení. Jsme velmi šťastní, že u nás ráda nakupujete a jste s našimi produkty i samotným dodáním spokojená. To je naše největší odměna. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• S obchodem jsem spokojená. Obchod jsem si oblíbila. Mám jak celoroční spací pytel, tak i mušelínový a jsem moc spokojená. Nakupuji pouze zde

Není co vytknout

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Lenko, moc děkujeme za tak krásnou recenzi. Dělá nám velkou radost, že jste naší spokojenou zákaznicí a těšíme se na vaše další objednávky. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• nabídka spacích pytlů s nohavicemi
    • kvalitní materiály
    • rychlé odeslání
    • super komunikace na mail
    • pěkné balení produktů
    • vyšší ceny (za kvalitní materiál)
    • mohli by nabízet více velikostí

Zakoupila jse m zde 2 spací pytle s nohavicemi pro syna, který běžný pytel nesnese. (1)TOG 2.5 celoroční vel. S - užasný měkký materiál, ve kterém se synovi během podzimu a zimy velmi dobře spalo, jen škoda nešikovného zipu, syn trpí na atopický ekzém a díky takovému zipu nedostane jeho pokožka na bradě a krku pokoj ani přes noc, krytka vlastně totiž samotný zip vůbec nekryje... (2)TOG 1 mušelínový vel.M- teď na jaro a léto to vypadalo jako značka ideál a skutečně je, synovi je příjemný, měkkoučký. jen opět škoda toho zipu, ta krytka chrání možná před prvním pohnutím syna po uspání, pak ztrácí význam :P
    No jen bych dodala, že zrovna na mého syna bych potřebovala velikost něco mezi S a M, protože v S je poměrně akorát, ale v M plave jak ryba v rybníku, což je škoda, přemýšlím, že na toto jaro/léto ještě pořídím vel S lehkého spacího pytle, protože syn s větší velikostí poměrně dost bojuje :/

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Terez, moc děkujeme za zpětnou vazbu. Mám radost, že jste s našimi spacími pytli spokojení, až na ty zipy a množství velikostí. U toho zipu doporučuji odejmout ten gumový přívěsek, který na zipu není nezbytný a lze bez problému oddělat. Zip se díky tomu zmenší. Co se týká velikostí, tak můžete zkusit u toho spacího pytle M ohrnout ty spodní okraje nohaviček a tím pytel zkrátit. Celý pytel se tím zmenší a nemusíte pořizovat další :-) Pokud byste chtěla ještě s čímkoli poradit, napište mi na [email protected] a pokud to bude v mých silách, ráda pomohu. Krásné a pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Rychle dodanie
    • Vyborna kvalita materialov

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Jsme moc šťastní, že jste s nákupem u nás spokojená.

• Kvalitní materiály
    • Skvělá domluva
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Andrys, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Máme velkou radost, že objednávka proběhla podle vašich představ :-)

• Kvalitní bavlněné/mušelínové spací pytle

Myslela jsem, že se jedná o český obchod a výrobky, takže zjištění, že je polský mě překvapilo.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Leni moc vám děkujeme za milou recenzi. Mám radost, že jste s našimi bavlněnými a mušelínovými spacími pytli spokojená a věřím, že vám a vašemu andílkovi budou sloužit dlouhou dobu.
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Velmi milá, ochotná a vstřícná paní na zákaznickém oddělení
    • Komunikace obchodu na jedničku
    • Nádherné kvalitní zboží
    • Každý kus zboží krásně samostatně zabalen v krabičce

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme opravdu moc šťastní, že jste s nákupem u nás spokojená a věřím, že vám i vašemu miminku budou Sleepee produkty dělat radost. Přeji vám pohodové dny i noci, Monika ze Sleepee

Vse bez problemu, zbozi kraaaasne :)

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc vám děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc šťastní, že jste s našimi produkty spokojená a věřím, že vám a vašemu miminku budou dělat radost dlouhou dobu :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Vše proběhlo v pořádku. Rychlé doručení :-).

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Jani, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Máme radost, že vše proběhlo v pořádku :-)

• Krasne prijemne kvalitní zboží

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Ireno, mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení. Jsme opravdu moc rádi, že jste s našimi produkty spokojená a věříme, že budou vašemu miminku dlouho sloužit :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

komunikace perfektní, zboží dodáno velmi rychle

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení. Máme velkou radost, že nákup proběhl podle vašich představ :-)
    Pohodové dny i noci vám přeje Monika ze Sleepee

Kvalitní výrobek

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s naším spacím pytlem spokojená.

• Kvalita výrobku
    • Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste spokojená s kvalitou našich produktů i rychlostí vyřízení a doručení vašeho balíčku. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Výborné vstřícné jednání obchodu, rychlé dodání a krásné zboží!!

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Veroniko, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Jsme šťastní, že jste s nákupem u nás spokojená a naše produkty vám udělaly radost. Přeji vám pohodové dny i noci, Monika ze Sleepee