Výborné vstřícné jednání obchodu, rychlé dodání a krásné zboží!!

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den Veroniko, mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Jsme šťastní, že jste s nákupem u nás spokojená a naše produkty vám udělaly radost. Přeji vám pohodové dny i noci, Monika ze Sleepee

• pěkné motivy
    • opravdu pohodlné spací pytle
    • konečně dobrý spací pytel s výplní
    • spací pytel je sice oboustranný, ale na jedné straně na zádech u krku je gumová nášivka, která když by dítě bylo jen v plence a byl by pytel tou stranou dovnitř je nepříjemná
    • sice je to pěkný, pevný zip, ale jelikož je vetší, tak nedrží schovaný za krytkou a mému dítěti překáží u brady a hraje si s ním

Jsou to skvělé pytle(pytel s nohavicemi), konečně nějaký co moje dítě zahřeje a je pohodlný. Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Zuzko, moc vám děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme šťastní, že jste s naším spacím pytlem spokojená a vaše dítko teď spí v teplíčku. Pohodové dny i noci vám přeje Monika ze Sleepee

Rýchle doručenie a hlavne krásny tovar. Zavinovačka aj dečka sú velmi príjemné na dotyk, materiál je naozaj jemnučký. Krásne prepracovanie. Som velmi spokojná :) 100%

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, mockrát děkujeme za krásnou zpětnou vazbu. Jsme moc šťastní, že jste se zavinovačkou i dečkou spokojená a věřím, že vám i vašemu miminku budou naše produkty dělat radost dlouhou dobu :-)
    Pohodové dny i noci s miminkem přeje Monika ze Sleepee

• Hezké a kvalitní produkty

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Martine, děkujeme vám za milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojený :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Veĺký výber, krásne, kcalitné veci, cankúš motýlik je perfektný. Doporučujeme

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milou zpětnou vazbu. Máme radost, že jste s polštářkem spokojená :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Super komunikace. Vyšli mi vstříc a rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za milé hodnocení. Mám radost, že nákup proběhl podle vašich představ :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Rychlé odeslání a kvalitní zpracování produktů.Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Evi, mnohokrát děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme šťastní, že nákup proběhl podle vašich představ a jste s našimi produkty spokojená. Přeji vám pohodové dny i noci, Monika ze Sleepee

• Eko balení
    • Rychlost doručení
    • Kvalitní zboží

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojená :-)
    Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• Vyhodu pro mne, ze liefrujete do zahranici. Moc dobra zkusenost, material je prijemny. Jeste aby si drobek zvykl. :)

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že balíček do zahraničí dorazil v pořádku a s nákupem i zakoupenými produkty jste spokojená. Přeji vám pohodové dny i noci s vaším andílkem, Monika ze Sleepee

• Výborná komunikace. Že zboží momentálně není skladem jsem se dozvěděla až po nákupu. Nicméně vše bylo dobře komunikováno a vyplatilo se si počkat.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Terez, moc vám děkujeme za milou recenzi. Velmi si vážíme vašeho pochopení ohledně nedostupnosti zboží a máme radost, že jste se zavinovačkou spokojená.
    Přeji vám krásné dny i noci s vaším miminkem, Monika ze Sleepee

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme krásně za milou recenzi.
    Přeji pohodové dny i noci, Monika ze Sleepee

Super prakticka vec! A moc hezka :).

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Jasmíno, děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s fusakem do autosedačky spokojení. Pohodové dny i noci přeje Monika ze Sleepee

• mrzí mě, že i když jsem do poznámky psal, že nechci dárek v podobě nějakého plakátu, stejně mi došel spolu s dalšími letáčky..je to jen a jen odpad

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za vaše hodnocení. Velmi se omlouváme, že jste v balíčku obdržel dárek ve formě plakátku Ahoj světe a to i přesto, že jste do poznámky napsal, že si dárek nepřejete. Je to naše chyba, která mě upřímně mě mrzí. Podnikneme nyní kroky v našem expedičním procesu, aby se nic podobného neopakovalo. Děkuji za pochopení a přeji pohodové dny i noci. Monika ze Sleepee

Vše ok, dodáno hned druhy den, krásný materiál

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme krásně za milou recenzi. Mám radost, že nákup proběhl podle vašich představ.
    Krásný den přeje Monika ze Sleepee

• S obchodem jsem velice spokojená, kvalitní, krásné výrobky.

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Péťo, moc vám děkujeme za milou recenzi. Jsme šťastní, že vám nákup udělal radost.

• Kvalita výrobků
    • Krásné výrobky

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, děkujeme vám za krásné hodnocení, které nás velmi potěšilo.
    Mějte pohodové dny i noci, s láskou Monika ze Sleepee

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že nákup proběhl podle vašich představ.
    Krásné dny i noci přeje Monika ze Sleepee

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Mám radost, že balíček dorazil včas a v pořádku :-)
    Krásný den přeje Monika ze Sleepee

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem nadšená. Jeden den objednáno, druhý den zásilka doma. Milá a rychlá komunikace - omylem jsem objednala jiný produkt, než jsem chtěla, a paní to se mnou telefonicky okamžitě a ochotně
    vyřešila. Zakoupené věci jsou navíc opravdu nádherné. Děkuju a doporučuju.

Reakce obchodu Sleepee

Krásný dobrý den, Ane, moc děkujeme za nádhernou recenzi. Jsem šťastná, že se vám u nás dobře nakupovalo a jste s věcmi spokojená. To je naše největší odměna. Děkujeme a přejeme pohodové dny i noci s vaším miminkem. S láskou Monika ze Sleepee

• -rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Sleepee

Dobrý den, Jarmilo, moc vám děkujeme za hodnocení. Jsem moc ráda, že balíček dorazil včas :-)