• výhodné ceny
    • výběr
    • kvalita zvýhodněného zboží často odpovídá jeho ceně, jinými slovy nečekejte u velmi levné sedačky nějakou řemeslnou kvalitu a přesnost
    • brněnská prodejna je trochu "z ruky"

Vše proběhlo hladce.

Vážený zákazníku,

velice nás těší, že nákup proběhl hladce. Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Nákup proběhl v pořádku, zboží ještě ten den připraveno k osobnímu vyzvednutí. Spokojenost.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že možnost zdarma si vyzvednout zboží na prodejně, Vám přišla vhod.

Přejeme, ať Vám zboží od nás dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo
    v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Docela velký výběr v klidu doma

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste využila nabídky našeho e-shopu a zboží jste si objednala z pohodlí svého domova. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Výběr nábytku

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Jsme rádi, že právě u nás jste našla to, co jste potřebovala. Přejeme hodně radosti s novým nábytkem. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• super

Vážený zákazníku,

velice nás těší, že vše proběhlo v pořádku a jste s nákupem spokojen. Ceníme si Vašeho hodnocení, děkujeme. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Nepřišla faktura, zboží přišlo již v pondělí, dnes je středa a stále bez faktury

Zboží přiměřené cen, spokojenost

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že jste se rozhodla pro nákup v našem obchodě. Jsme rádi, že Vám zboží u nás cenově vyhovuje. Fakturu zasíláme zákazníkům emailem automaticky po expedici zboží. V některých případech může email spadnout do nevyžádané pošty. Pokud jste fakturu nenalezla ve svém emailu, najdete ji také v historii objednávek ve svém zákaznickém účtu, kde si ji můžete stáhnout. Přejeme, ať Vám nábytek od nás dobře slouží a těšíme se na Vaše příští nákupy.

Vaše SCONTO

Super komunikace, skvělí kluci, ochota nadevše.

Vážená zákaznice,

velice nás těší, že nákup proběhl v pořádku a jste spokojená s komunikací a ochotou. Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Nemusela jsem jezdit a shánět

Ochota , rychlost

Vážená zákaznice,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme si toho, že oceňujete rychlost dodání a ochotu s jakou byla Vaše objednávka vyřízena. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

Zboží mělo dorazit do 20.11., obchod nekomunikuje.

Vážená zákaznice,

děkujeme, že jste se rozhodla pro nákup nového nábytku právě u nás. U Vaší objednávky čekáme na připsání platby na účet. Jakmile od Vás obdržíme platbu, budeme Vás o tom informovat e-mailem nebo SMS zprávou.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se prosím obrátit na náš zákaznický servis. Děkujeme.

Vaše SCONTO

Na dotaz o doručení žádná odpověď!!

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup. V potvrzovacím emailu jsme Vás informovali, že Vámi objednané zboží momentálně nemáme v potřebném množství na skladě. Uvedli jsme též i předpokládané datum naskladnění . Toto datum je pouze orientační a k posunu může dojít.

Jsme rádi, že u Vaší objednávky evidujeme, že zboží máte již doma. Přejeme, ať Vám udělá dobrou službu. Budeme moc rádi, pokud se na nás obrátíte i příště.

Vaše SCONTO

Naprostý chaos ve skladu. Informace v eshopu vůbec neodpovídají skutečnosti ve skladu

Vážený zákazníku,

vážíme si toho, že jste se rozhodl pro nákup právě u nás. Litujeme, že se avízovaný předpokládaný termín naskladnění zpozdil. V potvrzovacím emailu jsme Vás informovali, že jakmile bude zboží připraveno, obdržíte od nás výzvu k odběru. Dnes 21. 11. 2023 jsme Vám do emailu odeslali výzvu k odběru.

Věříme, že i přes prvotní nedorozumění, splní zboží Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu.

Rychle vyřízená objednávka

Vážená zákaznice,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste s rychlým vyřízením objednávky spokojená. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• platba za objednané zboží přímo ve výdejním skladu kartou

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že oceňujete možnost platby objednaného zboží přímo ve výdejním skladu. Přejeme, ať Vám zboží dobře slouží a budeme rádi, když nás v budoucnu opět navštívíte.

Vaše SCONTO

Zakoupila jsem stolek..a je to prostě hrozný šmejd

Vážená zákaznice,

děkujeme, že jste si pro nákup nového konferenčního stolku vybrala právě náš obchod. Pokud máte pocit, že kvalita stolku neodpovídá Vaší představě, máte možnost zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit, případně vybrat z naší široké nabídky jiný typ produktu nebo zboží reklamovat.

Vaše SCONTO

• Mohli by u detailu objednávky uvádět informaci o termínu doručení, fakt nevím, kdy to dorazí. Už to tu mělo být.

Vážený zákazníku,

děkujeme že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod. Zákazníkům vždy zasíláme do potvrzovacího emailu odkaz, pod kterým lze sledovat stav své objednávky. Informovali jsme Vás, že Vaše zboží převážíme z jiné prodejny, že převoz obvykle trvá 10 pracovních dnů a jakmile bude objednávka připravena k expedici, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.

• Ochota

Vaše SCONTO

Rychlé vydání. Dobrá cena při sledování akcí, hitů.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Těší nás, že oceňujete cenu zboží a rychlé vydání ze skladu. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Budeme moc rádi, pokud nás opět navštívíte a využijete našich výhodných slev.

Vaše SCONTO

• Ochotný personál na prodejně.
    • V eshopu psali, že nám sedačku doručí do 5 dní. Po 3 dnech volali, že ji přivezou až 8. den od objednání.

Vážená zákaznice,

děkujeme, že jste se rozhodla pro nákup nové sedací soupravy právě u nás. Vážíme si toho, že oceňujete ochotný personál na prodejně. V emailu jsme Vás informovali o předpokládaném termínu dodání. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Přesný termín doručení sděluje externí přepravce poté, jakmile si naplánuje optimální trasy závozu. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemný odpočinek na novém gauči a těšíme se na Vaši příští návštěvu u nás.