• Rychlost výdeje

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že oceňujete komunikaci s námi a jste spokojený s rychlostí výdeje zboží na hradecké pobočce. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Budeme moc rádi, když nás znovu navštívíte.

Vaše SCONTO

• Dobrá komunikace obchodu, zboží zakoupeno v akci za příznivou cenu.
    • Delší doba dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete komunikaci s námi. Moc nás těší, že jste využil naší akční nabídky a s výrobkem jste spokojený. Přejeme, ať Vám zboží dobře slouží.

• Dobrá a rychlá komunikace

Vážený zákazníku,

velice nás těší, že jste spokojený s naší komunikací. Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Komunikace s obchodem
    • Parádní ceny v klubu Sconto

Vážená zákaznice,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste s rychlým vyřízením objednávky spokojená a oceňujete naše dobré ceny ve SCONTO Clubu. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Výborná komunikace.
    • Zboží dorazilo dle očekávání

Jsme moc spokojení je ještě krásnější než na fotce. Sedí se luxusně.
    Leží se na ní ještě lépe.

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za milou a pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že právě u nás jste našla takovou sedací soupravu, která se Vám líbí. Přejeme Vám příjemný odpočinek na novém gauči a rádi Vás znovu přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

Rychlost dodání a perfektní komunikace.

Vážený zákazníku,

těší nás, že oceňujete rychlost dodání zboží a jste spokojený s naší komunikací. Děkujeme za kladné hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Výborná komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a ocenění naší komunikace se zákazníky, velice si toho vážíme. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Komunikace s obchodem

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a ocenění naší komunikace se zákazníky, velice si toho vážíme. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vážený zákazníku,

velice nás těší, že nákup proběhl v pořádku a jste spokojený s naší komunikací. Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Dobré ceny, rychlé dodání, komunikace bez problému.
    • Žádná

Slušné ceny, dobrý výběr, kvalita odpovídá ceně.

Vážená zákaznice,

máme radost, že jste spokojená s nákupem, vážíme si toho, že chválíte náš sortiment, děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Dobrá komunikace, rychlost dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho vážíme. Těší nás, že rychlost dodání splnila Vaše očekávání. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Vstřícná komunikace
    • Rychlá obsluha

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení, velice si ho vážíme. Těší nás, že chválíte naši komunikaci se zákazníky a jste spokojený s rychlou obsluhou. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Těšíme se na Vás příště.

Vaše SCONTO

• Rychlost, perfektni komunikace, vyber, cena

Nabytek je bytelný a kvalita patří v hodnocení jak ve škole za 2. Coz je pěkné hodnocení.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s kvalitou výrobku spokojená a chválíte jeho cenu. Přejeme, ať Vám udělá nový nábytek dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho
    e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Skvělá komunikace, rychlost dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za kladné hodnocení, velice si vážíme, že oceňujete naši komunikaci se zákazníky. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• dobrá komunikace

Vážený zákazníku,

velice si ceníme Vaší spokojenosti, za Vaše hodnocení moc děkujeme. Těší nás, že oceňujete naši komunikaci a cenu zboží. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a budeme se těšit na Vaši další návštěvu našeho e-shopu.

• Super ceny
    • Zboží odpovídá popisu a fotografii

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení, velice si toho vážíme. Máme radost, že právě na našem e-shopu jste našla takové zboží, které Vám cenově vyhovuje a odpovídá Vaší představě.

Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu.

Vaše SCONTO

• Dobrá komunikace, zboží zakoupené na eshopu bylo připraveno
    • Vadilo mi parkování před výdejem zboží, nebylo možné zaparkovat,ten den hodně pršelo a spousta zákazníků v lijáku a velkém větru musela jít velký kus cesty.

Komoda pěkná,u jedněch dvířek špatně předvrtané dirky.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Vážíme si, že oceňujete to, že jste měla zboží připravené prakticky okamžitě k odběru na Vámi zvoleném obchodním domě.

Jsme rádi, že se Vám nová komoda líbí. Litujeme, pokud uvádíte, že jste měla u dvířek špatně předvrtané dírky. U Vaší objednávky neevidujeme žádnou komunikaci ohledně reklamace. Pokud se Vám nakonec komoda podařila složit, přejeme, ať Vám udělá dobrou službu.

Budeme moc rádi, pokud se na nás opět v budoucnu obrátíte a navštívíte náš e-shop nebo některou z kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Výborná komunikace, skvělá cena, rychlé dodání.

Jsem velmi spokojen.

Vážený zákazníku,

velice si ceníme Vaší spokojenosti, za Vaše hodnocení moc děkujeme. Těší nás, že oceňujete naši komunikaci. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Přejeme, ať Vám nábytek dobře slouží. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

• Doba doručení

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nám udělalo radost, děkujeme. Velice si vážíme toho, že oceňujete naší komunikaci. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Jsme rádi, že rychlost doručení zboží Vám vyhovovala.

• Velký výběr
    • Blesková reklamace

Dlouho jsme vybírali naši novou sedačku, až jsme zavítali zde do Sconta a strávili zde snad 1,5h vybíráním. Paní prodavačka byla milá a ochotná, vše nám ukázala a vysvětlila. Nakonec jsme sedačku ten den nekoupili, ale měli jsme představu. Další týden na nás vyskočila slevová akce, kde reálně sedačka, kterou jsme si vyhlídnuli stála o 8tis méně. Neváhali jsme a rovnou koupili sedačku i s taburetem navíc (také ve slevě). Výdej zboží taky proběhl bez problému. Doma po vybaleni jsme však zjistili ze je taburet prasklý, tak jsme museli zpět na prodejnu. Mysleli jsme si jak bude obtížné vysvětlovat, že jsme taburet nerozbili my, ale naopak nejspíš prodejce, když jej převážel z jiné prodejny. K našemu překvapeni naše reklamace byla vyřízena rychlosti blesku a za cca 5min jsme jeli s novým taburetem v kufru. Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu na pobočce v Brně. Zelinka

Vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnoval. Vaše hodnocení je pro nás důležité. Jsme moc rádi, že reklamace taburety byla vyřízena rychle a k Vaší plné spokojenosti.

Přejeme Vám příjemný odpočinek na novém gauči a těšíme se na Vaši příští návštěvu v našem obchodě.