• Žádná
    • Nedodržení termínu doručení
    • Nespolehlivost
    • Nekomunikujií

NEDOPORUČUJI OBJEDNÁVAT ZE SCONTA!!!!21.3 jsem objednala postel pro syna měla být doručena 26.3 pak prodloužili dodání od 1.4-7.4 kdy mi 28.3 volala paní od dopravce(RHENUS HOME DELIVERY),že postel přivezou 2.4 od té doby se nikdo neozval volala jsem jak do SCONTA několikrát kde mi bylo řečeno automatem,že se čeká na vyzvednutí dopravcem.Dopravce taktéž bez reakce dokonce číslo ze kterého paní volala nikdo několik dní ani nezvedl.9.4 jsem se nějakou záhadou dovolala paní od dopravce úplně na jiné číslo než ze kterého volala a slíbila,že zjisti co a jak a ozve se do 11.4 opět nic.Objednávku jsem zrušila a nedoporučuji ani dopravce !

• Ceny
    • Kvalita vyrobku
    • Neschopnost vymeny poskozeneho dilu

Zakoupena komoda do obyvaku. Navod zbytecne slozity. Po mesici se diky nekvalitnimu materialu utrhl jeden pant dvirek. Reklamace neuspesna, pry nasi chybou. Zde uz nikdy nenakoupim.

• Obchod nedodržel původně slíbený termín zboží. Stále tvrdili, že jsem byl informován o zdržení a po dvou měsících o naskladnění zboží. Bohužel poslední mail před vyzvednutím zboží bylo potvrzení objednávky a pak už nic, ani ve spamu. Ale co došlo hned po vyzvednutí zboží byla faktura... Celkové chování tedy hodnotím velmi záporně (včetně pracovnice u zaákaznické přepážky v Brně) a obchod nedoporučuji

• Dobra cena
    • Vyber velikosti u skrini
    • Prijemny personal
    • Doba dodani mela byt do 4 dnu, prisla o tyden a pul pozdeji
    • V castech nabytku chybi dirky na sroubky takze musite dirky delat sami
    • Navod je ma cca 6 typu skrine a je neprehledny
    • Doba slozeni mela byt 2,5 hodiny, celkem jsme to s pritelem skladali 12 hodin
    • Na navodu se pise nepouzivejte akušu ale bez ni se to prakticky neda udelat

• žádná
    • Udávaný převoz mezi pobočkami 10dní, ve skutečnosti je to více a to v době, kdy většina eshopů dodá zboží do druhého dne
    • Zboží objednáno před dvěma měsící a stále nedodáno
    • Na info lince se dovoláte pouze robotovi, na pobočky kontakt chybí

Tak tento eshop již nikdy. Nedoporučuji !

• Příjemný personál na pobočce
    • Finanční kompenzace za cestu pro zboží, které bylo poškozené
    • Návod ke skříni - chybějící strany
    • "Levné" se v tomto obchodě = Nekvalitní

Recenze k zakoupené skříni "Otmar".

Já mám určité pochopení, že když kupuji skříň za 5 tisíc, tak od toho nemůžu očekávat nějakou řemeslnou kvalitu...ALE.

To, že mi přijde mail, abych si na pobočce vyzvedl skříň a já následně ujedu 50Km abych se dozvěděl, že je poškozená a že si mám další 2 týdny počkat mi přijde nevhodné... Paní se mi ale omluvila a dostal jsem i "omluvné" formou peněžní kompenzace za pohonné hmoty, takže budiž prominuto.

To, že při stavbě skříně postupuji dle návodu který z nějakého důvodu začíná krokem 5 (!), přičemž stránka s krokem 5 a 6 byla v návodu rozkopírovaná asi 4x mi přijde taky hrozný.
    Návod alá "Půlku ti řekneme my, na přeskáčku, a druhou si dodělej dle fantazie"... Nebýt návodu co je na v dokumentech na eshopu, tak se tu s tím skládám minimálně o 2 hodiny déle.

A po celém tom fiasku kdy mám už celou skříň postavenou zjistím, že díry na panty jsou vyvrtané cca o 1cm "šejdrem" a že nedovřu dveře, jelikož naráží do dveří vedlejších... Panty už jsou seřízené do krajních poloh a stejně se dveře o cca 0.5cm překrývají s těmi vedlejšími.

Již nikdy více.

Strašná zkušenosti. Nedodali celou objednávku a mně se už 14 dní válí doma složené šuplíky do regálu, ke kterému nedodali bočnice. Reklamační oddělení běs. Příklad - pošlete mi štítek z nedodané krabice, to už jsem si opravdu myslela, že si někdo dělá ze mne legraci. Bohužel posílali v krabicích zboží pomíchané a nedalo se zkontrolovat, že přišlo všechno...Navíc jsme byli v době závozu se synem v nemocnici a dopravci nechtěli zboží vůbec dodat, i když to bylo domluvené se spusedy. A to byla objednávka přes 20 000,-Kč, takže žádná jedna polička. Kvalita zboží je otřesná, jak tu již někdo psal, díly skříní se prohýbají, skříně jsme celé museli sešroubovat a zpevnit. Kvalita a výroba prý Německo, no to asi těžko...Takže nemocný syn s amputací nohy nemá své skříně od Ježíška doteď....

• výhodné ceny
    • výběr
    • kvalita zvýhodněného zboží často odpovídá jeho ceně, jinými slovy nečekejte u velmi levné sedačky nějakou řemeslnou kvalitu a přesnost
    • brněnská prodejna je trochu "z ruky"

• O žádné nevím
    • Katastrofa

Šatní skříň BAYLEE - alpská bílá, 8 dveří, 4 zrcadla
    Za tu cenu celkem katastrofa. Ze je na skříň 360x230 Cm lamino o tloušťce 15mm, dejme tomu. Ale to provedení! Rohy jsou jen tak oříznuté, takže jak to postavíte tak se lámou. Přišla orvaná, vevnitř poškozená. Lak např na šuplíkách nedodělaný, místy vůbec není! A to jsme se stavbou v půlce. Ani nemám chuť ji dodělat.

• Domluva žádná, arogance.

Nejhorší nákup. Domluva absolutně žádná, mám práci kde nemám signál, několikrát mi sconto zaslalo email že jsem jim poslala falešné telefonní číslo, že se mi nemohou dovolat. I přes můj několikátý email že mají volat na jiné číslo nebo mně až po 16hod, mi běžně volali den co den v 10 ráno. Po týdnu kdy už jsem se dovolala přímo rozvozci ze sconta, tak jsem nahlásila jiné tel. číslo, i přes to mi opět volali ve 13:00 kdy nemám signál, a když jsem poté volala zpět ještě byli arogantní že oni nejsou ppl aby mi to někam uložili, že jsou sconto a neví kdy mi objednávku znova dovezou, když jsem opět chtěla nahlásit jiné číslo ještě mi položili telefon. Hnus, nikdy více a židli si nechte, snad vám udělá hezčí den.

Vážená zákaznice,

ceníme si toho, že jste se rozhodla pro nákup nové židle právě u nás. Litujeme, u Vaší objednávky neevidujeme žádnou komunikaci ohledně změny telefonního čísla. Kolegové Vám 27. 12. 2023 odeslali email s žádostí o potvrzení, zda máte o objednávku zájem. Informujte nás prosím do 29. 12. 2023, děkujeme.

Vše proběhlo hladce.

Vážený zákazníku,

velice nás těší, že nákup proběhl hladce. Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

Objednala jsem si zboží , termín doručení byl 8.11 , které bylo na skladě ,(pozn. e-shop ) následně volání na zákaznický servis, kde mi bylo řečeno , ze bozi není na skladě . Doručení mezi 18.12-24.12

Vážená zákaznice,

ceníme si toho, že jste si pro svůj nákup vybrala právě náš obchod. Je nám líto, pokud uvádíte, že se termín doručení opozdil.

Rádi bychom se vyjádřili k dané situaci, ale jelikož reagujete jako anonymní uživatel, neznáme detaily Vaší objednávky.

Vaše SCONTO

• Nákup proběhl v pořádku, zboží ještě ten den připraveno k osobnímu vyzvednutí. Spokojenost.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že možnost zdarma si vyzvednout zboží na prodejně, Vám přišla vhod.

Přejeme, ať Vám zboží od nás dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo
    v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Docela velký výběr v klidu doma

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste využila nabídky našeho e-shopu a zboží jste si objednala z pohodlí svého domova. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Výběr nábytku

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Jsme rádi, že právě u nás jste našla to, co jste potřebovala. Přejeme hodně radosti s novým nábytkem. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• super

Vážený zákazníku,

velice nás těší, že vše proběhlo v pořádku a jste s nákupem spokojen. Ceníme si Vašeho hodnocení, děkujeme. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Nepřišla faktura, zboží přišlo již v pondělí, dnes je středa a stále bez faktury

Zboží přiměřené cen, spokojenost

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že jste se rozhodla pro nákup v našem obchodě. Jsme rádi, že Vám zboží u nás cenově vyhovuje. Fakturu zasíláme zákazníkům emailem automaticky po expedici zboží. V některých případech může email spadnout do nevyžádané pošty. Pokud jste fakturu nenalezla ve svém emailu, najdete ji také v historii objednávek ve svém zákaznickém účtu, kde si ji můžete stáhnout. Přejeme, ať Vám nábytek od nás dobře slouží a těšíme se na Vaše příští nákupy.

Vaše SCONTO

Super komunikace, skvělí kluci, ochota nadevše.

Vážená zákaznice,

velice nás těší, že nákup proběhl v pořádku a jste spokojená s komunikací a ochotou. Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Nemusela jsem jezdit a shánět