• kvalita

Razítko si můžete navrhnout sami online a ihned objednat a do 4 dnů jej máte doma na stole

• Rychlost, spolehlivost

• Už jsem využil vícekrát a vždy jsme razítka obdrželi rychle a bez průtahů.
    • Štočky se vyrábějí přímo v prodejně, takže razítko je hotovo i na počkání (zajdete si vedle na kávu a objednávka je hotová).
    • Nízká cena.
    • Možnost osobního zadání i vyzvednutí, ale také předání zakázky přes internet a doručení balíkovou přepravou, nebo kurýrem do několika hodin (v tom případě nutné objednat ráno, aby se přeprava dala objednat).
    • Je třeba počítat s tím, že provozní doba končí v 15:00 hod. Ale při té rychlosti zpracování se s tím dá žít. Pánovi zřejmě záleží na efektivitě a neprotahuje pracovní dobu do 18:00 jen kvůli většímu pohodlí několika zákazníků. Výroba razítek je opravdu rychlá a cena je velmi příznivá.

Jedinou "nevýhodou" provozovny je její poloha, protože to mám trochu z ruky. Ale když jsem zkoušel objednat razítko jinde, tak jsem nakonec znovu skončil u tohoto dodavatele. Kdo potřebuje razítko rychle, tak je to asi nejlepší možnost.

Jsou opravdu rychlí! Do hodiny od objednávky mně přišel grafický návrh razítek ke schválení. Objednávala jsem od nich 2 velké zakázky a 100% spokojenost.

• Rychle objednani
    • Rychle dodani
    • Skvělá komunikace

• profesionalita
    • eshop

Velice rychlé, profesionální jednání, vstřícný přístup.
    Umí poradit, doporučit a obratem vyrobit.
    Lépe zavolat než psát emaily a vše se dá velice přehledně a intuitivně nakoupit přímo na eshopu (i nestandardní a speciální razítka)

• LUXUS
    • RYCHLOST
    • SUPER
    • NIC

Doporučuji.

• rychké dodání, perfektní komunikace

• Pán neumí přečíst emai a poslat zboží na správné jméno. Účtuje si 39kč za fakturu.. co to je??
    • Otevírací doba, je jak u obvodního lékaře..

Příště si vyzvednu osobně

Reakce obchodu RAZÍTKOVÁ POHOTOVOST

Dobrý den, zvolila jste vyzvednutí na prodejně, a pak chtěla změny, nevím čemu se divíte, otevírací doba nám bohatě stačí, nemusíme vyrábět razítka non stop, nemáme tu potřebu...

• Přehledný
    • Skvělá rychlost odeslání
    • Příjemné info na telefonu

Výroba je opravdu rychlá. Dobrá komunikace

Rychlá a profesionální spolupráce.

• Rychle zpracována a zaslána předloha ke schválení
    • Rychlá výroba a rychlé zaslání hotového razítka
    • Výborná cena

• Neobyčejná rychlost výroby a dodání objednávky
    • Nepraktický konfigurátor pro designování vlastního návrhu.

• Rychlost, komunikace, kvalitní výrobek

Doporučuji! :)
    Rychlé odeslání, rychlá komunikace, s výrobkem jsem spokojena - kvalitní a odpovídá popisu.

• Rychlé zpracování a pomoc při konečném grafickém zpracování. Skvela komunikace!

Rychle, spolehlivě,kvalitně.

• Kvalita

Úžasná komunikace, vše bylo výborné. Mohu jen doporučit