• Rychlá komunikace. Rychlé vyřízení.

• Rychlost. Jasna komunikace

• Rychlé dodání (druhý den po objednání).
    • Skvělá komunikace (nešel mi otevřít náhled výrobku v mailu, stačilo zavolat a poslali v jiném formátu)
    • Hele... Fakt se mi to líbí, hezký tvar, hezké písmo...

Za mě super. Od objednání až po dodání.

• Rychlá komunikace i rychlé dodání, jak je uvedeno

Nepřesnost v provedení razítka - objednala jsem modrý inkoust, dorazil černý; objednala jsem dle produktové fotografie razítko, dorazilo ve stejné barvě, ale jiném provedení (poměrně nehezký průhledný plast). Razítko potřebuji ihned, vracet ho nebudu, ale je to nemilé...

• Rychlost a komunikace ok
    • Razítko vypadá (ne Štoček) úplně jinak a po dotazu proč (nemá rukověť na držení ale jen kus plastu), oblíbená odpověď: je tam napsano ze foto je ilustrační.. a na můj vkus zbytečný urážlivý dodatek: “nevidím problém , objednali jate plastove razítko, plastove jste dostali”. Za mě toto chování rozhodne minus.
    • Skoda ze nelze nahrát fotky, jak rozdílné razítko je! Ale ano tiskne co má

Služba dobra, Štoček bez problému, komunikace ok.
    Ale zboží vypadá jinak a za mě zklamani. Toto vědět (ilustrativní a takový rozdíl???? Jasné je to výmluva pro: můžeme vám zaslat co chceme), o jednam jiné drevene s drzadlem.

• Bezproblémová komunikace, rychlé doručení

Moc všem doporučuji, z naší strany maximální spokojenost :)

• Zaslání návrhu ke schválení
    • Skvělá komunikace

• Rychlost dodani
    • Kvalita razitka
    • Komunikace (poslou email kdy se Vas ptaji na potvrzení vlastniho designu)
    • Online aplikace na navrh designu razitka
    • Moznost poslat vlastni design ve libovolném formátu - podporuji i krivky (svg, ai)
    • Web by si zaslouzil novy kabátek, trosku jsem tam bloudil ( to ale s razítkem nema nic spolecneho)

• Komunikace s grafickém perfektni

• Doporučení

Neuvěřitelně rychlá výroba, skvělá komunikace, úprava výrobku na míru, není co vytknout

• Velmi hezky vyrobený štoček
    • Návrh je odeslán před výrobou
    • Skvělá komunikace obchodu
    • Rychlé doručení
    • Nízká cena
    • Musel jsem štoček podložit samolepící páskou, aby se plocha namočila v polštářku s barvou. Guma mohla být o půl mm vyšší

• Super komunikace
    • Vyřešení návrhu během jednoho dne i s úpravou
    • Ochota lidi
    • Určitě budu objednávat dalsi
    • Žádné neni

Obchod který vi co děla s děla to s láskou a ochotou

• rychlá komunikace i zpracování a doručení
    • kvalitní zboží
    • emaily z adresy obchodu padají do spamu

• Jasná, rychlá komunikace a zpracování zakázky, včetně rychlého doručení. Razítko přesně tak, jak jsme si přáli. Naprostá spokojenost!

• Naprosto skvělá komunikace.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlá komunikace
    • Funkční razítko

Objednané zboží neodpovídá popisu. Objednala jsem kulaté razítko vel. R30(přes internet), tak jsem očekávala, že otisk bude o průměru 30mm (dle mého starého razítka). Otisk má ale jen 27mm v průměru. A cca 1,5mm po obvodu razítka není vyplněno, i když by se tam větší otisk vešel. Chápu, že je pro to možná nějaký výrobní důvod, ale zákazník by měl být u zboží upozorněn, že se velikost otisku může lišit, nebo že jej pravidelně vyrábějí o několik mm menší, než je velikost razítka. U tohoto menšího rozměru je to znát a je to na úkor čitelnosti textu. Nejsem spokojená. Zvažuji reklamaci.

• Rychlost, milé jednání, komunikace
    • Na prodejně lze platit pouze hotově

Celkově super, parádní cena, v budoucnu určitě znovu využiju

• Rychlá komunikace, přehledné zboží, vše, co od takového obchodu očekáváte.