• Rychlost dodani
    • Kvalita razitka
    • Komunikace (poslou email kdy se Vas ptaji na potvrzení vlastniho designu)
    • Online aplikace na navrh designu razitka
    • Moznost poslat vlastni design ve libovolném formátu - podporuji i krivky (svg, ai)
    • Web by si zaslouzil novy kabátek, trosku jsem tam bloudil ( to ale s razítkem nema nic spolecneho)

• Neuvěřitelně rychlá obsluha
    • Pokud upravujete/schvalujete detaily na místě, tak po odsouhlasení trvá výroba asi 20 minut a můžete zajít na dobrou kávu do vedlejší kavárny.
    • Dobrá dostupnost prodejny.
    • Nízká cena.
    • V případě osobního vyzvednutí můžete mít razítko velmi rychle.

Obdivuji pána, který zakázky zpracovává. Dělá opravdu všechno, včetně vydávání objednávek. Příprava razítka přitom vyžaduje vysoké soustředění. Chápu, že není otevřeno do večera, protože toto tempo by se zvládnout asi nedalo.

• Rychlé vypracování návrhu razítek
    • Dobrá cena
    • Přehlednost e-shopu
    • Neochotný personál na pobočce

Zboží je v pořádku, vypracování návrhu a výroba razítka proběhlo velmi rychle.

Vše nakonec pokazilo chování personálu na pobočce, který do telefonu neochotně sdělil, že nepočká na pobočce ani o minutu navíc, protože cituji "když vyrazím v pátek v 15:03, budu v hodinové koloně, když vyrazím v 15:00, projedu v pohodě, takže sorry". A nebyl jsem nakonec jediný zákazník, ke kterému se obsluha takto chovala. Chápu, když kvůli mně nikdo nebude prodlužovat otevírací dobu, ale jde to podat i profesionálně a trochu slušně.

• Velmi hezky vyrobený štoček
    • Návrh je odeslán před výrobou
    • Skvělá komunikace obchodu
    • Rychlé doručení
    • Nízká cena
    • Musel jsem štoček podložit samolepící páskou, aby se plocha namočila v polštářku s barvou. Guma mohla být o půl mm vyšší

• Široký sortiment
    • Skvělé ceny
    • Kvalitní produkty
    • Možnost zaslání vlastní grafiky na razítko

• rychlé, levné, profi

• Rychlost, perfektní zpracování, dobré ceny