• Rychlost a kvalita

• Rychlá komunikace. Rychlé vyřízení.

• Rychlost. Jasna komunikace

• Rychlé dodání (druhý den po objednání).
    • Skvělá komunikace (nešel mi otevřít náhled výrobku v mailu, stačilo zavolat a poslali v jiném formátu)
    • Hele... Fakt se mi to líbí, hezký tvar, hezké písmo...

Za mě super. Od objednání až po dodání.

Byla jsem strašně překvapená, rychlostí, ve všem mi vyhověli, návrh na reliéfní razítko vytvořili a upravili podle mých představ. Není to naposledy co jsem si tu objednala . Jsem velice spokojená ☺️

• Rychlá komunikace i rychlé dodání, jak je uvedeno

Nepřesnost v provedení razítka - objednala jsem modrý inkoust, dorazil černý; objednala jsem dle produktové fotografie razítko, dorazilo ve stejné barvě, ale jiném provedení (poměrně nehezký průhledný plast). Razítko potřebuji ihned, vracet ho nebudu, ale je to nemilé...

• Rychlost a komunikace ok
    • Razítko vypadá (ne Štoček) úplně jinak a po dotazu proč (nemá rukověť na držení ale jen kus plastu), oblíbená odpověď: je tam napsano ze foto je ilustrační.. a na můj vkus zbytečný urážlivý dodatek: “nevidím problém , objednali jate plastove razítko, plastove jste dostali”. Za mě toto chování rozhodne minus.
    • Skoda ze nelze nahrát fotky, jak rozdílné razítko je! Ale ano tiskne co má

Služba dobra, Štoček bez problému, komunikace ok.
    Ale zboží vypadá jinak a za mě zklamani. Toto vědět (ilustrativní a takový rozdíl???? Jasné je to výmluva pro: můžeme vám zaslat co chceme), o jednam jiné drevene s drzadlem.

• zpracování návrhu a možnost jeho úpravy

• Bezproblémová komunikace, rychlé doručení

Moc všem doporučuji, z naší strany maximální spokojenost :)

• Rychlý a bezproblémový obchod

• rychlost, profesionalita

• snadné vytvoření návrhu
    • rychlé zpracování
    • velmi rychlé odeslání a dodání

• Rychlost vyhotovení razítka

• Zaslání návrhu ke schválení
    • Skvělá komunikace

• Velmi rychlá příprava zboží

• Rychlost dodani
    • Kvalita razitka
    • Komunikace (poslou email kdy se Vas ptaji na potvrzení vlastniho designu)
    • Online aplikace na navrh designu razitka
    • Moznost poslat vlastni design ve libovolném formátu - podporuji i krivky (svg, ai)
    • Web by si zaslouzil novy kabátek, trosku jsem tam bloudil ( to ale s razítkem nema nic spolecneho)

• Klasické malé firemní razítko odpovídá popisu a jsem s ním spokojena.
    • Rychlé dodání.
    • Koupila jsem velké dřevěné razítko (psáno v popisku, ve faktuře a všude na fotkách zobrazeno pouze dřevěné) a bylo mi doručeno plastové - zboží jsem chtěla reklamovat a byla jsem stroze odkázána na podrobný popis produktu, kde skutečně bylo psáno, že dřevo MŮŽE být nahrazeno plastem...neměl by se tedy někdo předem zeptat, zda souhlasím s tím, že zrovna u mojí objednávky bude dřevo nahrazeno plastem? Za takových podmínek bych razítko rozhodně nekoupila. Nehledě na cenu, která musí být za dřevo rozhodně vyšší než za obyčejný ošklivý plast a já jsem si zaplatila, z mého pohledu dost peněz, za kvalitní dřevěné razítko.

Obchod doporučuji co se týče obyčejných malých razítek, rychlost a doba dodání super. Co se ale týče velkého razítka - pro mě je to jedno velké zklamání a nemyslím si, že je v pořádku nabízet A a vytvořit a odeslat B a to bez předchozí domluvy. Kdyby byly možnosti produktu zobrazeny na fotkách, možná bych to ještě pochopila, ale takhle opravdu ne. Celkově tedy obchod nedoporučuji.