Super,... kvalita i rychlost! Spokojenost!

Fajn je, že Vám je zaslaný návrh razítka dopředu - oceňuji. Rychlé zpracování a dodání, naprostá spokojenost a děkuji :)

• Nemám.
    • Objednávku jsem pod týdnu bez reakce zrušil a odpověď byla rychlá, strohá, že ji zrušili v den objednání. Důvod nebyl znám a ani tato informace nebyla předána.

• Rychlé dodání (druhý den po objednání).
    • Skvělá komunikace (nešel mi otevřít náhled výrobku v mailu, stačilo zavolat a poslali v jiném formátu)
    • Hele... Fakt se mi to líbí, hezký tvar, hezké písmo...

Za mě super. Od objednání až po dodání.

Byla jsem strašně překvapená, rychlostí, ve všem mi vyhověli, návrh na reliéfní razítko vytvořili a upravili podle mých představ. Není to naposledy co jsem si tu objednala . Jsem velice spokojená ☺️

Jednoduché objednání, razítko vyrábějí až jim schválim návrh.

• Rychlá komunikace i rychlé dodání, jak je uvedeno

Nepřesnost v provedení razítka - objednala jsem modrý inkoust, dorazil černý; objednala jsem dle produktové fotografie razítko, dorazilo ve stejné barvě, ale jiném provedení (poměrně nehezký průhledný plast). Razítko potřebuji ihned, vracet ho nebudu, ale je to nemilé...

• Rychlost a komunikace ok
    • Razítko vypadá (ne Štoček) úplně jinak a po dotazu proč (nemá rukověť na držení ale jen kus plastu), oblíbená odpověď: je tam napsano ze foto je ilustrační.. a na můj vkus zbytečný urážlivý dodatek: “nevidím problém , objednali jate plastove razítko, plastove jste dostali”. Za mě toto chování rozhodne minus.
    • Skoda ze nelze nahrát fotky, jak rozdílné razítko je! Ale ano tiskne co má

Služba dobra, Štoček bez problému, komunikace ok.
    Ale zboží vypadá jinak a za mě zklamani. Toto vědět (ilustrativní a takový rozdíl???? Jasné je to výmluva pro: můžeme vám zaslat co chceme), o jednam jiné drevene s drzadlem.

• zpracování návrhu a možnost jeho úpravy

• Bezproblémová komunikace, rychlé doručení

Moc všem doporučuji, z naší strany maximální spokojenost :)

• Bez problémů akceptovali opakovanou změnu v textu.

• sympatická, rychlá obsluha

Objednávka byla vyřízena do 4 dnů od objednání, 5. den mi bylo zboží doručeno Zásilkovnou. Vše proběhlo tak, jak je předem avizováno - návrh, kontrola připraveného návrhu, výroba razítka a odeslání.

• Rychlý a bezproblémový obchod

• rychlost, profesionalita

• snadné vytvoření návrhu
    • rychlé zpracování
    • velmi rychlé odeslání a dodání

rychlé, super domluva

Velmi vstricny a ochotny prustup. Rychle dodani navrhu i zpracovani.