• Krásné zboží
    • Rychlé doručení

Vše proběhlo v pořádku, rychlé vyřízení objednávky, velmi pěkné šperky. Děkuji a doporučuji!

• Tento obchod mám velice ráda,
    • Jsou v něm velmi ochotní lidé
    • S hezkým jednáním se zákazníkem
    • Mají nádherné propracované zboží.
    • Naušnice jsou překrásné
    • Ale bohužel došly s vypadlým prostředním
    • Kaminkem, coz se může stát při manipulaci
    • S balíčkem.

Rychlé dodání

• Doporučuji.
    • Krásné zabaleno i s poděkováním za nákup, moc milé.

• krásné zboží
    • dobré slevové akce
    • přehledný eshop

Nádherný šperk, rychlé dodání.

Celková spokojenost.

Vše v pořádku.

obratem dodáno, vše bylo v pořádku

rychlost

Dobrý den Dášo,

děkujeme za Vaši recenzi a jsme opravdu rádi, že jste ocenila rychlost našeho obchodu. Naše prioritou je zajistit, aby každá Vaše zkušenost s námi byla co nejlepší, a snažíme se o rychlé a hladké vyřízení každé objednávky.

Pokud máte jakékoli otázky, nebo byste chtěla sdílet další zpětnou vazbu, jsme zde pro Vás. Vaše spokojenost a podněty nám pomáhají neustále zlepšovat naše služby.

Tým Rafity

• rychlost vyřízení,výborná kvalita zhotovených výrobků.

Dobrý den Dájo,

děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a s výbornou kvalitou našich výrobků.

Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost jsou pro nás nesmírně důležité. Jsme rádi, že naše šperky splnily Vaše očekávání a doufáme, že Vám budou dělat radost každý den.

Těšíme se na Vaši další návštěvu na našem webu www.rafity.cz, kde na Vás čeká stále široký výběr šperků pro každou příležitost.

Pokud byste měla jakékoli dotazy nebo přání, jsme zde pro Vás.

S pozdravem a přáním mnoha šťastných momentů se zakoupenými šperky,

Super vše.

Dobrý den Ivko,

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Zároveň si vážíme Vašeho hodnocení a rádi bychom se dozvěděli, zda existuje něco, co bychom mohli udělat ještě lépe, abychom dosáhli plné spokojenosti.

Vaše zpětná vazba je pro nás klíčová pro neustálé zlepšování služeb a sortimentu. Pokud máte jakékoli připomínky nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a doufáme, že Vám naše šperky přinesou mnoho radosti.

Tým Rafity

Super obchod, rychlé dodání, kvalitní zboží, vřele doporučuji.

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlým dodáním a kvalitou našich šperků. Vaše spokojenost a podpora jsou pro nás velmi důležité a motivují nás k poskytování vynikajících služeb.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám mnoho radostných chvil se zakoupenými šperky.

Tým Rafity

Vybráno a objednáno v e-shopu , doručeno velmi brzy .

Dobrý den Jano,

děkujeme za Vaše hodnocení a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí doručení Vaší objednávky z našeho e-shopu.

Pokud byste měla jakékoli nápady nebo připomínky, jak můžeme naše služby dále vylepšit, budeme velmi rádi za Vaši zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Tým Rafity

Jsem velmi spokojena s tímto obchodem a jeho přístupem k zákazníkům dekuji

Dobrý den Jano,

velice děkujeme za Vaši krásnou recenzi a za Vaši důvěru v náš obchod. Jsme nesmírně potěšeni, že jste spokojená se šperky i s naším přístupem k zákazníkům – vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky, jak bychom mohli náš servis ještě vylepšit, nebo máte zájem o konkrétní typ produktu, který byste u nás ráda viděla, prosím, dejte nám vědět. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám poskytovat lepší služby.

• Rychlost dodání - 2 dny
    • Jednoduché, ale efektní šperky

Nakupovala jsem už víckrát, vždy vše proběhlo OK.

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za Vaši recenzi a opakovanou důvěru v naše služby. Jsme nadšeni, že jste spokojená s rychlostí doručení a designem našich šperků. Naše snaha o spojení jednoduchosti s efektností se setkává s pozitivní odezvou, což nás velmi těší.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky k tomu, jak bychom mohli naše služby nebo produkty dále vylepšit, neváhejte nás informovat. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomáhá nám v našem neustálém rozvoji.

Těšíme se na Vaše budoucí nákupy a přejeme Vám příjemný den.

Rychlost, pěkné kvalitní zboží

Dobrý den Jitko,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojená s rychlostí našeho servisu a kvalitou našich výrobků.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás to k neustálému zlepšování našich služeb a výběru produktů.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky, jak bychom mohli naše služby či nabídku ještě více vylepšit, budeme velmi rádi, pokud se s námi podělíte. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám krásný zbytek dne.

Tým Rafity.

• Okamžitá reakce při objednání zboží a odeslání, krásné zabalený produkt s přiloženou frakturou! Opravdu velká spokojenost!

Doporučuji nákupy v tomto obchodu, byla jsem skutečně velmi spokojená!

Dobrý den Milado,

velice si vážíme Vaší recenze a děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu potěšeni, že jste byla spokojená s naší rychlou reakcí na Vaši objednávku a s pečlivým zabalením produktu. Pro nás je důležité, aby každý aspekt Vašeho nákupního zážitku byl příjemný.

Pokud máte jakékoli další podněty nebo nápady, jak bychom mohli naše služby nebo produkty vylepšit, neváhejte se s námi podělit. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám v našem rozvoji.

Těšíme se na Vaši příští návštěvu a přejeme Vám krásný den.

Tým Rafity.

• Velký výběr za příznivou cenu

Dobrý den Věro,

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme velmi potěšeni, že jste ocenila náš široký sortiment a příznivé ceny.

Pokud máte nějaké připomínky nebo nápady, jak bychom mohli naše služby či nabídku ještě zlepšit, nebo pokud byste ráda viděla něco nového v našem sortimentu, budeme velmi rádi za Vaši zpětnou vazbu. Vaše spokojenost a nápady nám pomáhají neustále se zlepšovat.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám krásný zbytek dne.

Tým Rafity.

S obchodem mám první zkušenost a musím říct, že moc dobrou. Zboží přišlo včas a velká spokojenost.

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že Vaše první zkušenost s námi byla tak příjemná a že jste spokojeni s rychlostí doručení a kvalitou našich výrobků.

Pokud máte jakékoli nápady nebo podněty, jak bychom mohli naše služby ještě více vylepšit nebo co by se Vám v naší nabídce mohlo líbit, budeme velmi rádi za Vaše sdílení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám růst a zlepšovat se.

Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby a přejeme Vám krásný zbytek dne.