• rychlost vyřízení,výborná kvalita zhotovených výrobků.

Dobrý den Dájo,

děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a s výbornou kvalitou našich výrobků.

Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost jsou pro nás nesmírně důležité. Jsme rádi, že naše šperky splnily Vaše očekávání a doufáme, že Vám budou dělat radost každý den.

Těšíme se na Vaši další návštěvu na našem webu www.rafity.cz, kde na Vás čeká stále široký výběr šperků pro každou příležitost.

Pokud byste měla jakékoli dotazy nebo přání, jsme zde pro Vás.

S pozdravem a přáním mnoha šťastných momentů se zakoupenými šperky,
    Tým Rafity

• Velmi kvalitní a hezké výrobky,dobrá komunikace,velmi ochotní k zákazníkům.
    • Neznám problém,vše v pořádku.

Dobrý den Olgo,

velice si vážíme Vaší nádherné recenze a děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu. Je pro nás velkou ctí, že jste byla spokojená s kvalitou našich výrobků a naší komunikací. Vaše slova jsou pro nás velkou motivací.

Jsme rádi, že jste s nákupem u nás měla tak pozitivní zkušenost a že vše proběhlo bez problémů.

Budeme se těšit na Vaše další případné objednávky. Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo přání jsme tu pro Vás.

Přejeme Vám krásný zbytek dne.

S úctou,

• Velký výběr.
    • Kvalitní, hezké zboží.
    • Rychlé dodání.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nadšeni, že jste byla spokojená s naším výběrem, kvalitou zboží, a také s rychlostí doručení.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás to v našem úsilí poskytovat vynikající služby a produkty.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, rádi je uslyšíme.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem,
    Tým Rafity

• Krásné a kvalitní zboží ,rychlý a spolehlivý obchod po všech směrech .Jsem vždy spokojená a klidná vím že přijde super zboží

Dobrý den Jiřino,

moc děkujeme za Vaši nádhernou recenzi a za Vaši stálou důvěru v naše služby. Je pro nás velkou ctí, že si naši práci ceníte a máte k našemu obchodu takovou důvěru.

Vaše spokojenost s kvalitou a rychlostí doručení je pro nás tou nejlepší motivací. Jsme rádi, že Vaše zkušenosti s námi jsou pozitivní a že se na nás můžete spolehlivě obracet.

Těšíme se na Vaše další objednávky a slibujeme, že i nadále učiníme vše pro to, abyste byla spokojená.

Přejeme Vám krásný den plný úsměvů a radosti.

S pozdravem,

• rychlost dodání
    • kvalita zboží

Dobrý den Jano,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za podporu našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojená s rychlostí doručení a kvalitou našich šperků.

Takové recenze nám dělají radost a motivují nás k další práci, abychom pro Vás a všechny naše zákazníky připravovali jen to nejlepší.

V případě jakýchkoli dotazů nebo přání jsme tu pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám krásný zbytek dne a těšíme se na vaši další objednávku.

S úctou,