• rychlost vyřízení,výborná kvalita zhotovených výrobků.

Dobrý den Dájo,

děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a s výbornou kvalitou našich výrobků.

Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost jsou pro nás nesmírně důležité. Jsme rádi, že naše šperky splnily Vaše očekávání a doufáme, že Vám budou dělat radost každý den.

Těšíme se na Vaši další návštěvu na našem webu www.rafity.cz, kde na Vás čeká stále široký výběr šperků pro každou příležitost.

Pokud byste měla jakékoli dotazy nebo přání, jsme zde pro Vás.

S pozdravem a přáním mnoha šťastných momentů se zakoupenými šperky,

• Rychlost dodání - 2 dny
    • Jednoduché, ale efektní šperky

Nakupovala jsem už víckrát, vždy vše proběhlo OK.

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za Vaši recenzi a opakovanou důvěru v naše služby. Jsme nadšeni, že jste spokojená s rychlostí doručení a designem našich šperků. Naše snaha o spojení jednoduchosti s efektností se setkává s pozitivní odezvou, což nás velmi těší.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky k tomu, jak bychom mohli naše služby nebo produkty dále vylepšit, neváhejte nás informovat. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomáhá nám v našem neustálém rozvoji.

Těšíme se na Vaše budoucí nákupy a přejeme Vám příjemný den.

• Rychlé dodání,dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí doručení a kvalitou komunikace. Pro nás je důležité, aby zákazníci měli co nejlepší zkušenost. V případě jakýchkoliv dotazů jsme tu pro Vás.

Přejeme Vám krásný zbytek dne.

• Krásné šperky.
    • Velký výběr.
    • Rychlé dodání.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste spokojená s krásou našich šperků, s výběrem, který nabízíme, a také s rychlostí dodání Vaší objednávky.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás to v našem úsilí poskytovat vynikající služby a produkty.

Pokud byste měla jakékoli další připomínky nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, budeme velmi rádi, když nám dáte vědět.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám mnoho radostných chvil s novými šperky.

Tým Rafity

• Rychlé dodání, nebylo co řešit. Náušničky jsou krásné, mám z nich velkou radost, resp. radost bude mít vnučka

Určitě doporučuji

Dobrý den Jitko,

děkujeme za Vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání a že se Vám líbí náušnice, které jste si vybrala. Doufáme, že Vaše vnučka bude mít z náušnic stejnou radost jako Vy.

Vaše spokojenost je pro nás nejcennější a motivuje nás k neustálému zlepšování. Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky k našim službám, rádi je uslyšíme.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám i Vaší vnučce mnoho šťastných chvil s novými šperky.

• Velký výběr.
    • Kvalitní, hezké zboží.
    • Rychlé dodání.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nadšeni, že jste byla spokojená s naším výběrem, kvalitou zboží, a také s rychlostí doručení.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, rádi je uslyšíme.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Tým Rafity

• Krásné a kvalitní zboží ,rychlý a spolehlivý obchod po všech směrech .Jsem vždy spokojená a klidná vím že přijde super zboží

Dobrý den Jiřino,

moc děkujeme za Vaši nádhernou recenzi a za Vaši stálou důvěru v naše služby. Je pro nás velkou ctí, že si naši práci ceníte a máte k našemu obchodu takovou důvěru.

Vaše spokojenost s kvalitou a rychlostí doručení je pro nás tou nejlepší motivací. Jsme rádi, že Vaše zkušenosti s námi jsou pozitivní a že se na nás můžete spolehlivě obracet.

Těšíme se na Vaše další objednávky a slibujeme, že i nadále učiníme vše pro to, abyste byla spokojená.

Přejeme Vám krásný den plný úsměvů a radosti.

• rychlost dodání
    • kvalita zboží

Dobrý den Jano,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za podporu našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojená s rychlostí doručení a kvalitou našich šperků.

Takové recenze nám dělají radost a motivují nás k další práci, abychom pro Vás a všechny naše zákazníky připravovali jen to nejlepší.

V případě jakýchkoli dotazů nebo přání jsme tu pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám krásný zbytek dne a těšíme se na vaši další objednávku.

Tým Rafity.

• velký výběr náušnic, člověk neví, co si dřív vybrat :)
    • velmi rychlé zpracování objednávky a doručení

Dobrý den Petro,

děkujeme za Vaši recenzi a jsem rádi, že náš výběr náušnic zaujal vaši pozornost. Je pro nás potěšením, že se Vám u nás líbí a že jste spokojená s rychlostí našeho servisu.

Vždy se snažíme naše zákazníky inspirovat a nabídnout jim to nejlepší z našeho sortimentu, a tak nás velmi těší, že se Vám u nás nakupuje dobře.

Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem nebo byste měla jakékoliv dotazy, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

Přejeme Vám nádherný den a mnoho šťastných chvil s novými náušnicemi.