• Velký výběr za příznivou cenu

Dobrý den Věro,

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme velmi potěšeni, že jste ocenila náš široký sortiment a příznivé ceny.

Pokud máte nějaké připomínky nebo nápady, jak bychom mohli naše služby či nabídku ještě zlepšit, nebo pokud byste ráda viděla něco nového v našem sortimentu, budeme velmi rádi za Vaši zpětnou vazbu. Vaše spokojenost a nápady nám pomáhají neustále se zlepšovat.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám krásný zbytek dne.

S úctou,
    Tým Rafity.

• Krásné šperky.
    • Velký výběr.
    • Rychlé dodání.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste spokojená s krásou našich šperků, s výběrem, který nabízíme, a také s rychlostí dodání Vaší objednávky.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás to v našem úsilí poskytovat vynikající služby a produkty.

Pokud byste měla jakékoli další připomínky nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, budeme velmi rádi, když nám dáte vědět.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám mnoho radostných chvil s novými šperky.

Tým Rafity

• Velký výběr.
    • Kvalitní, hezké zboží.
    • Rychlé dodání.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nadšeni, že jste byla spokojená s naším výběrem, kvalitou zboží, a také s rychlostí doručení.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, rádi je uslyšíme.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Tým Rafity

• velký výběr náušnic, člověk neví, co si dřív vybrat :)
    • velmi rychlé zpracování objednávky a doručení

Dobrý den Petro,

děkujeme za Vaši recenzi a jsem rádi, že náš výběr náušnic zaujal vaši pozornost. Je pro nás potěšením, že se Vám u nás líbí a že jste spokojená s rychlostí našeho servisu.

Vždy se snažíme naše zákazníky inspirovat a nabídnout jim to nejlepší z našeho sortimentu, a tak nás velmi těší, že se Vám u nás nakupuje dobře.

Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem nebo byste měla jakékoliv dotazy, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

Přejeme Vám nádherný den a mnoho šťastných chvil s novými náušnicemi.

Tým Rafity.