Zásilka byla dokončena velmi brzy, zboží je překrásné

Dobrý den Lído,

děkujeme Vám za vaši lichotivou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí doručení a že se Vám naše zboží tak líbí.

Vaše spokojenost a zpětná vazba nás motivuje k tomu, abychom se nadále snažili poskytovat co nejlepší služby a kvalitní šperky našim zákazníkům.

Pokud byste měla v budoucnu jakékoli připomínky nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě zlepšit, rádi se o nich dozvíme.

Tým Rafity.

• Rychlé a spolehlivé doručení, pěkné zboží.

Určitě doporučuji, byla jsem s nákupem spokojena.

Dobrý den Lenko,

děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojená s nákupem a s naším rychlým a spolehlivým doručením. Vaše spokojenost s naším zbožím nás velmi těší.

Pokud byste měla v budoucnu jakékoli podněty nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, rádi se o nich dozvíme. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná.

Skusenost velmi dobrá

Dobrý den Heleno,

děkujeme Vám za skvělou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že máte s námi dobré zkušenosti. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná.

Tým Rafity.

Náušnice jsou moc pěkné,stejné,jako na obrázku. Velmi rychlé dodání.

Dobrý den Marty,

děkujeme Vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že se Vám náušnice líbí a oceňujeme, že jste si všimli naší snahy o přesné a realistické zobrazení všech našich šperků na fotografiích. Vaše spokojenost s rychlostí dodání je pro nás také velmi důležitá.

Pokud máte jakékoli nápady či podněty, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná.

Tým Rafity.

Jednoduchá objednávka, dobře vypadající zboží, rychlé dodání.

Reakce obchodu Rafity.cz

velmi si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s procesem objednávání a rychlostí dodání, to je pro nás velmi důležité.

Těší nás, že se Vám líbí vzhled našeho zboží. Pokud máte nějaké nápady, jak bychom mohli naše služby ještě zlepšit, nebo máte jiné podněty, rádi se o nich dozvíme. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná.

• Bleskové dodání zboží
    • Bezproblémová komunikace
    • Krásné šperky
    • Příznivé ceny

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme Vám za výbornou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nadšeni, že jste byl(a) spokojen(a) s rychlostí dodání, komunikací a že se Vám líbí naše šperky. Vaše slova nás velmi těší.

Pokud máte jakékoli návrhy nebo podněty, jak bychom mohli naše služby dále zlepšovat, budeme velmi rádi, pokud nás budete informovat. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.

Tým Rafity.

Nekvalitní zboží,dobře nafoceno,ale neodpovídá ceně a nabídce,nekupovat.

Dobrý den, paní Šárko.

Je nám velmi líto, že jsme od Vás obdrželi recenzi takového rázu, aniž bychom měli jakoukoli příležitost s Vámi mluvit a dozvědět se více o tom, jaký konkrétně problém s objednávkou nastal. Vaše recenze sice nějaké problémy popisuje, ale opravdu nám není jasné, jak k takové reakci mohlo dojít. Zboží vždy před odesláním jak manuálně, tak vizuálně kontrolujeme, jestli je vše v pořádku. Pohybujeme se ve šperkařství přes 20 let a máme přehled o situaci na trhu. Víme tedy, že naše šperky svou kvalitou zpracování mohou konkurovat i násobně dražším e-shopům na českém trhu.

Vzhledem k vaší nespokojenosti doufáme, že nám zboží pošlete zpět, abychom mohli vše ještě jednou zkontrolovat a vrátit Vám peníze.

Cílem naší práce je mít spokojené zákazníky. Snažíme se proto dělat maximum, abychom vyhověli potřebám i požadavkům našich klientů. I když dostáváme naprostou většinu pozitivních ohlasů, bohužel se stává, že někdo má jiné představy, dojde k manuálnímu poškození, nebo se prostě jen někdo občas špatně vyspí či nemá radost z emailu, který Heuréka pošle jako dotaz na spokojenost s nákupem.

Náušnice jste u nás objednala 10.7. a my je odeslali následující den ráno, 11.7. Je tedy ještě dost času na jejich vrácení.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne, tým Rafity.

• Skvělé jednání s majitelkou .

Skvělé jednání a kvalita .

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme potěšeni, že jste byla spokojená s naším jednáním a kvalitou našich výrobků. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a těší nás. Jsme odhodláni služby i nadále zlepšovat, pokud byste pro nás měla nějaké tipy, budeme rádi za e-mail nebo další telefonát.

Moc děkujeme a přejeme Vám příjemný zbytek dne,

vše v nejlepším pořádku

Dobrý den, Věro,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že doporučujete náš obchod ostatním. Jsme velmi rádi, že jste byla s našimi službami spokojená a že vše proběhlo v nejlepším pořádku. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás.

Přejeme Vám mnoho radosti ze zakoupených kousků a příjemný zbytek dne,

Tým Rafity.

náušnice jsou moc pěkné, jen opravdu maličký kamínek.

Reakce obchodu Rafity.cz

Dobrý den Jitko a Luboši, moc děkujeme za krásné hodnocení i projevenou důvěru. Pokud šperk neodpovídá přesně Vašim představám, koukněte i na další kousky. Kdyby Vám některý z nich mohl vyhovovat více, můžeme se domluvit na výměně zboží k plné spokojenosti. :-) Tým Rafity.

• krasne zbozi,odeslano obratem.Hned druhy den doruceno.

Reakce obchodu Rafity.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme. Máme radost z vaši spokojenosti. Přejeme, ať vybrané šperky dělají radost. Mějte se krásně, Tým Rafity.

• velký výběr prstenů ve všech velikostech

Reakce obchodu Rafity.cz

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení! Přejeme, aby šperky dělaly radost, mějte se krásně a děkujeme. Tým Rafity

Krásné zboží, výborná komunikace, velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu Rafity.cz

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení! Přejeme, aby šperky dělaly radost, mějte se krásně a děkujeme za projevenou důvěru.

• Když někdo dělá něco s láskou a zájmem, tak to je ve výsledku poznat. To je případ i tohoto obchodu, doopravdy rychle doručeno, perfektní komunikace, precizně a velmi hezký zabaleno, náušnice přesně jako ty , které jsem si objednával. Nelze nic vytknout .

Reakce obchodu Rafity.cz

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení! Máme radost, že jste byli spokojeni a líbilo se Vám i balení. Produkty se snažíme balit s láskou a zároveň šetrně k přírodě. :-) Přejeme, aby šperky dělaly radost, mějte se krásně a děkujeme za projevenou důvěru.

• super rychlé dodání
    • kvalitně zabaleno
    • hezké produkty

Reakce obchodu Rafity.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost, a že se Vám líbilo i balení. Produkty se snažíme balit s láskou a zároveň šetrně k přírodě. Je skvělé, když dostaneme ohlasy tohoto rázu. Kousky objednané na zásilkovnu do cca 10. hodiny odesíláme ve většíně případů ještě daný den, takže jsou v některých případěch k vyzvednutí za cca 24 hodin. Přejeme, aby šperky dělaly radost, mějte se krásně a děkujeme za projevenou důvěru :-)

• velmi rychlé dodání, přehledné stránky, skvělá komunikace s obchodem

Velmi pěkné zboží, přehledný e-shop, skvělá komunikace a rychlost dodání a řešení připomínek. Jako podnět bych dala nafocení výrobků na modelce( nebo části modelky :)), lépe je potom vidět porovnání velikosti šperku.

Reakce obchodu Rafity.cz

velmi si vážíme Vašeho hodnocení a děkujeme za Vaše pozitivní ohlasy a konstruktivní zpětnou vazbu. Je pro nás velkou radostí, když takovéto recenze dorazí do oficiálních kanálů jako je Heureka.cz.

Nafocení výrobků na modelce máme již v plánu a děkujeme Vám za tento podnět. Vaše náměty nám pomáhají v neustálém zlepšování našich služeb. Pokud byste měla ještě nějaké další tipy nebo podněty, budeme za ně velmi vděční.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne,

Tým Rafity.

• Obrovský výběr šperků, úžasná komunikace, bleskové vrácení peněz.
    • Žádná.

Objednala jsem zboží na neznámém e-shopu. Bohužel jsem si nákup rozmyslela, až když balíček dorazil. S tak skvělou, milou a vstřícnou komunikací a s tak rychlým vyřízením mojí vratky jsem se setkala dříve pouze jednou. Během dvou dnů od odeslání zboží zpět na e-shop byly peníze včetně poštovného připsány na můj účet. Obchod doporučuji a dávám plný počet hvězdiček. Marie Školníková, Přelouč

Reakce obchodu Rafity.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Snažíme se, aby fotky produktů byly co nejlépe zpracované, ale i tak může někdy dojít k odlišným očekáváním. I když to tentokrát nedopadlo, jsme rádi, že jste si vybrala náš e-shop a výslednou zkušenost hodnotíte jako pozitivní. Mějte se krásně a posíláme pozdravy do Přelouče :-)