• Rychlé dodání,dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí doručení a kvalitou komunikace. Pro nás je důležité, aby zákazníci měli co nejlepší zkušenost. V případě jakýchkoliv dotazů jsme tu pro Vás.

Přejeme Vám krásný zbytek dne.

Tým Rafity.

• Velmi kvalitní a hezké výrobky,dobrá komunikace,velmi ochotní k zákazníkům.
    • Neznám problém,vše v pořádku.

Dobrý den Olgo,

velice si vážíme Vaší nádherné recenze a děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu. Je pro nás velkou ctí, že jste byla spokojená s kvalitou našich výrobků a naší komunikací. Vaše slova jsou pro nás velkou motivací.

Jsme rádi, že jste s nákupem u nás měla tak pozitivní zkušenost a že vše proběhlo bez problémů.

Budeme se těšit na Vaše další případné objednávky. Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo přání jsme tu pro Vás.

Přejeme Vám krásný zbytek dne.

• Obrázky neodpovídaji realitě

Velký výběr

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Produkty, které jste zakoupila zkontrolujeme a pokusíme se případně fotografie přefotit. Naopak se snažíme, aby naše fotografie co nejvíce odpovídaly reálnému dodanému produktu. Fotit šperky je někdy těžké, ale snažíme se neustále zlepšovat.

Pokud nám budete chtít říci, co konkrétně Vás překvapilo, budeme rádi, když nám napíšete email s detailními informacemi. Email je: [email protected]

Doufáme, že i když vše nebylo přesně podle původních očekávání, tak Vás šperky potěšily a budou dělat radost.

Pokud byste měla nějaké další tipy, kde bychom mohli udělat více nebo kde něco nebylo úplně v pořádku, budeme rádi za zpětnou vazbu. Přejeme ať se daří a příjemné prožití svátků.

• Krásné šperky.
    • Velký výběr.
    • Rychlé dodání.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste spokojená s krásou našich šperků, s výběrem, který nabízíme, a také s rychlostí dodání Vaší objednávky.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás to v našem úsilí poskytovat vynikající služby a produkty.

Pokud byste měla jakékoli další připomínky nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, budeme velmi rádi, když nám dáte vědět.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám mnoho radostných chvil s novými šperky.

Tým Rafity

• Rychlé dodání, nebylo co řešit. Náušničky jsou krásné, mám z nich velkou radost, resp. radost bude mít vnučka

Určitě doporučuji

Dobrý den Jitko,

děkujeme za Vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání a že se Vám líbí náušnice, které jste si vybrala. Doufáme, že Vaše vnučka bude mít z náušnic stejnou radost jako Vy.

Vaše spokojenost je pro nás nejcennější a motivuje nás k neustálému zlepšování. Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky k našim službám, rádi je uslyšíme.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám i Vaší vnučce mnoho šťastných chvil s novými šperky.

• Velký výběr.
    • Kvalitní, hezké zboží.
    • Rychlé dodání.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nadšeni, že jste byla spokojená s naším výběrem, kvalitou zboží, a také s rychlostí doručení.

Pokud máte jakékoli nápady nebo připomínky, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, rádi je uslyšíme.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Tým Rafity

• Krásné a kvalitní zboží ,rychlý a spolehlivý obchod po všech směrech .Jsem vždy spokojená a klidná vím že přijde super zboží

Dobrý den Jiřino,

moc děkujeme za Vaši nádhernou recenzi a za Vaši stálou důvěru v naše služby. Je pro nás velkou ctí, že si naši práci ceníte a máte k našemu obchodu takovou důvěru.

Vaše spokojenost s kvalitou a rychlostí doručení je pro nás tou nejlepší motivací. Jsme rádi, že Vaše zkušenosti s námi jsou pozitivní a že se na nás můžete spolehlivě obracet.

Těšíme se na Vaše další objednávky a slibujeme, že i nadále učiníme vše pro to, abyste byla spokojená.

Přejeme Vám krásný den plný úsměvů a radosti.

Dobrý

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme za Vaši recenzi a že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni.

Pokud byste měl(a) jakékoli nápady, přání nebo otázky ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zpětná vazba nám pomáhá neustále se zlepšovat.

vstřícné a rychlé jednání

Reakce obchodu Rafity.cz

velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení a děkujeme za Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s rychlostí a vstřícností našeho jednání.

Budeme nadále usilovat o to, abychom Vám i v budoucnu poskytli tu nejlepší možnou službu. Pokud máte jakékoli návrhy nebo otázky, jsme tu pro Vás.

Děkujeme a přejeme krásný den!

Tým Rafity.

Výborné, první den jsem objednala a druhý den vyzvedla. Šperky jsou opravdu jako na fotkách, moc krásné.

Dobrý den Lenko,

děkujeme Vám za nádhernou recenzi! Jsme opravdu potěšeni, že jste s našimi službami i šperky tak spokojená. Snažíme se, aby naše fotografie vždy co nejvěrněji reprezentovaly naše produkty, a jsme rádi, že to oceníte.

Je skvělé slyšet, že náš proces objednávání a vyzvednutí splnil Vaše očekávání a že Vám šperky udělaly radost.

Těšíme se, že Vám budeme moci opět nabídnout naše produkty. Pokud byste měla jakékoliv dotazy nebo potřebovala poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit.

Přejeme Vám příjemný den plný krásných okamžiků.

Tým Rafity.

Objednala jsem si 3 páry náušnic, objednávka byla rychlostí blesku vyřízena a doručena. S produkty jsem maximálně spokojená, jsou nádherné. Velice mě potěšilo i krásné a ekologické balení. Obchod Rafity.cz doporučuji všemi 10, určitě jsem nenakoupila naposledy.

Dobrý den Petro,

velké díky za Vaši nádhernou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení objednávky a kvalitou našich šperků. To, že si ceníte našeho ekologického balení, nás obzvlášť těší, neboť klade velký důraz na udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Vaše slova nás povzbuzují v naší práci a děkujeme, že s námi plánujete další nákupy. Pokud byste měla jakékoli další podněty či připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se na Vaši příští návštěvu a přejeme Vám hezký zbytek dne.

• rychlost dodání
    • kvalita zboží

Dobrý den Jano,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za podporu našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojená s rychlostí doručení a kvalitou našich šperků.

Takové recenze nám dělají radost a motivují nás k další práci, abychom pro Vás a všechny naše zákazníky připravovali jen to nejlepší.

V případě jakýchkoli dotazů nebo přání jsme tu pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám krásný zbytek dne a těšíme se na vaši další objednávku.

vynikající, vstřícné jednání

Reakce obchodu Rafity.cz

omlouvám se, že jsem Vaše hodnocení nechal delší dobu bez reakce, omylem jsem jej přeskočil. Velmi si vážíme Vaší recenze a děkujeme za doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí doručení a s naším přístupem. Vždy se snažíme poskytovat co nejlepší zákaznický servis a vaše slova nám potvrzují, že jdeme správným směrem.

Pokud máte jakékoli další nápady, připomínky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme Vám hezký den.

Tým Rafity

• velký výběr náušnic, člověk neví, co si dřív vybrat :)
    • velmi rychlé zpracování objednávky a doručení

Dobrý den Petro,

děkujeme za Vaši recenzi a jsem rádi, že náš výběr náušnic zaujal vaši pozornost. Je pro nás potěšením, že se Vám u nás líbí a že jste spokojená s rychlostí našeho servisu.

Vždy se snažíme naše zákazníky inspirovat a nabídnout jim to nejlepší z našeho sortimentu, a tak nás velmi těší, že se Vám u nás nakupuje dobře.

Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem nebo byste měla jakékoliv dotazy, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

Přejeme Vám nádherný den a mnoho šťastných chvil s novými náušnicemi.

Tým Rafity.

Super komunikace. Kvalitní výroba i rozměr.

Dobrý den Evo,

srdečně děkujeme za vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byla spokojená s naší komunikací a kvalitou výrobků. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou.

Pokud byste měla v budoucnu jakékoli připomínky nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, rádi se o nich dozvíme.

Tým Rafity.

• Poměrně široký sortiment a rychlé dodání zboží.

Dobrý den Mariko,

děkujeme Vám za vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že oceňujete náš sortiment a rychlost dodání. Snažíme se vždy vyjít vstříc našim zákazníkům a nabízet jim co nejlepší služby.

Pokud máte nějaké podněty či nápady, jak bychom mohli naše služby ještě zlepšit nebo rozšířit naši nabídku, budeme rádi za Vaše návrhy.

• Pěkné zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky

Doporučuji. Určitě objednám zase.

Dobrý den Evo,

děkujeme Vám za krásnou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená s naším zbožím a rychlostí vyřízení objednávky. Vaše slova nás motivují a těšíme se na Vaši další objednávku.

Pokud byste měla v budoucnu jakékoli podněty nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, budeme velmi rádi, pokud nás budete informovat.

Tým Rafity.

• Rozumná komunikace,vcelku rychlá dodávka,zboží skvělé.
    • Nevím žádnou.

Dobrý den Oliko,

srdečně děkujeme za vaši pozitivní recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojená s komunikací, rychlostí dodání a kvalitou našeho zboží.

Pokud byste měla v budoucnu jakékoli podněty, nápady nebo připomínky, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, budeme rádi, pokud se s námi podělíte.

rychlé vyřízení mé objednávky

Reakce obchodu Rafity.cz

děkujeme Vám za vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl(a) spokojen(a) s rychlostí vyřízení Vaší objednávky.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se, aby naši zákazníci byli s našimi službami vždy maximálně spokojeni.

Pokud máte jakékoliv podněty nebo nápady, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, budeme rádi za Vaše sdělení.

Tým Rafity.

Rychlé dodani a prstýnky skvělé

Dobrý den Martino,

děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená s rychlostí doručení a že se Vám prstýnky tak líbí.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová a motivuje nás k tomu, abychom se i nadále snažili poskytovat skvělé služby a produkty.

Pokud byste měla v budoucnu jakékoli nápady nebo podněty, jak bychom mohli naše služby ještě vylepšit, rádi se o nich dozvíme.