Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• Prodavačka se spletla a její chybou jsem musel jet znovu do obchodu doplatit jí chybně spočtenou částku. Nemusel jsem, doplatila by to ze svých peněz, ale nechtěl jsem jí v tom nechat, i když se jednalo o 240 Kč.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zprávu. Velmi se Vám omlouváme za tuto nepříjemnost.
    Zároveň si ceníme Vašeho lidského přístupu a ochotě tuto námi způsobenou chybu vyřešit.
    Hezký den Vám přeje PRO-DOMA

K použití e-shopu mě donutily okolnosti související v opatřením proti covidu. Jinak bych zvolil nákup a objednávku osobně na prodejně.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. I my se těšíme, až se uvolní Covid restrikce a budeme moct uvítat koncové zákazníky na našich prodejnách. Přejme si, ať je to brzy!
    Vaše PRO-DOMA

• pobočky v každém městě
    • výběr za dobré ceny

Zboží jsem objednal a měl vyzvednout na pobočce, už týden čekám a zatím nic.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. PRO-DOMA disponuje nejširší sítí stavebnin a tudíž jsme našim zákazníkům na blízku, a jsme rádi, že jsme i Vám na blízku.
    Pokud jste si objednal zboží na objednávku, tak někdy trvá i 2 týdny než je zboží od dodavatele naskladněno na prodejně. Dle zpráv z prodejny jste byl o tomto faktu informován.
    Bohužel dobu dodání zboží nemůžeme nikterak ovlivnit.
    Děkujeme za pochopení.
    Vaše PRO-DOMA

• Velice arogantní a nepříjemná paní prodavačka.

Reakce obchodu PRO-DOMA

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Zákaznický přístup prodejkyně na prodejně Karviná budeme řešit s odpovědným manažerem.
    Velice se omlouváme za tuto špatnou zkušenost.
    Vaše PRO-DOMA

nepřišla kompletní faktura včetně dopravy. Objednávka byla raději zrušena a ne z mé strany.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vámi vybraná prodejna nedisponuje dopravou, která by dovezla zboží na adresu, která je od prodejny ve vzdálenosti 270 km. Bohužel došlo k pochybení na straně prodejny, která Vás o této skutečnosti neinformovala.
    Pokud máte ještě o zboží zájem, prosím, kontaktujte naši prodejnu v Karviné, které je pro Vás blíže, zda by pro Vás vybrané zboží dokázala obstarat.

Omlouváme se za nepříjemnost.
    Vaše PRO-DOMA

• Sanační omítka - štuková je plná hrudek. Pytel byl promočen a znovu oschl - materiál je znehodnocen.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na sanační omítku. Prosíme, reklamujte toto vadné zboží na dané prodejně.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.

• MOC DRAHA DOPRAVA ZBOŽÍ

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za podnět týkající se ceny dopravy.

Vaše PRO-DOMA

• V kanceláři všichni bez roušek nebo ochrany úst
    • Pro cementové směsi jsem si musel zacouvat do skladu => když to srovnám s konkurencí DEK kde vám to vše přivezou připravené až k autu, tak tohle je středověk
    • Dokonce nechají i v krámě zákazníky chodit bez ochrany úst

I když mají něco levnějšího a mám je blíže, raději pojedu příště ke vzdálenější konkurenci, kde je přístup více profi. Kdyby tu nebyla pandemie, asi bych hodnotil jinak, ale ona je a vidět že na to někdo kašle, raději koupím jinde s menším rizikem

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Nedodržování ochrany úst na prodejně budeme urychleně řešit s odpovědným manažerem prodejny. Omlouváme se za toto pochybení.
    Systém výdeje zboží ze skladu máme v našich prodejnách takto nastaven, mrzí nás, že Vám tento způsob nevyhovuje.
    Vaše PRO-DOMA

• Vyšší ceny oproti konkurenci.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Ceníme si toho!
    Děkujeme za podnět týkající se cen zboží.
    Vaše PRO-DOMA

To co jsem si objednal podle nabídky nebylo a napsali, že neví kde by to sehnali.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vámi požadovaný druh zboží nebyl skladem na vybrané prodejně. Pokud byste měl stále zájem o tento druh zboží, prosím, kontaktujte prodejnu, která by pro Vás zboží objednala. V tomto případě je možné, že lhůta na dodání zboží bude delší.
    Děkujeme za pochopení.

• Rozsah sortimentu
    • Velmi dobrý přístup na provozovně na Praze 8 - tyčový materiál
    • Personál na výdeji tyčového materiálu v Dolních Měcholupech Vám to nenaloží. Schovávají se přes svého vedoucího za obchodní podmínky. Nepomohol ani email. Mezitím jejich provozovna na Praze 8 s tím problém nemá. Stačí tak málo, aby byl zákazník spokojený.

Viz. popis výše. Jezdím i k jiným, ale nejsem velkoodběratel. Dosud jsem to chování na výdeji tyčového materiálu nerozdýchal. Takto se chovat, když pracují s lidmi. Ach jo.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, velice si jí vážíme a věříme, že nám i přesto zachováte Vaši přízeň.
    Nízkou kvalitu poskytnuté péče a pomoci ve skladových prostorách prodejny v Dolních Měcholupech postoupíme k řešení odpovědné osobě.

• Dobrý a kvalitní vyber
    • Po uzkutecneni objednávky přišel email s potvrzením, ale obchod za týden z jiného skladu nedorucil na prodejnu a dělá mrtvého. Koupil jsem nakonec u konkurence protože se s nimi nedá počítat.

Neschopné naskladnit a ozvat se. Bez reakci a odpovědi.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme, že Vaše objednávka nebyla vyřízena a nedošlo k žádné komunikaci ze strany prodejny. Vaši stížnost jsme předali příslušné prodejně na vědomí.
    Omlouváme se tímto za způsobené komplikace.
    Vaše PRO-DOMA

• Arogantní a nevstřícná obsluha na hale s hutním materiálem.

Objednávka č. 36727-198 zatím nepřišla!

Vážený zákazníku,

děkujeme za upozornění. Od kolegů mám informaci, že byl problém s uhrazením zálohové faktury. Objednávka byla odeslána ihned po jejím zaplacení. Doufáme, že objednávka již byla doručena. V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit.

Přejeme krásný letní den.

- neuvěřitelný bordel pří placení abych v prázdné prodejně čekal 25 minut než mi vydají fakturu která byla notabene objednaná přes eshop.
    - výdej materiálu - proběhl kurz ruštiny kdy se na sebe zahraniční pracovníci jeden přes druhého křičeli kdo mi to vlastně vydat plus na mě ukazovali rukama že by chtěli dyškréci jak veskláci před tuzexem.
    -za mě tohle bylo naposledy .....

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za vaši reakci a zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace při placení i při výdeji zboží. Sjednáme nápravu.

• Objednal jsem 3 rozměry druhy L-profilu, z toho 2 rozměry nebyly v pořádku
    • Buď svoje zaměstnance přetěžují a nebo nemají na zaplacení spolehlivějších

Objednával jsem 3 rozměry L-profilu. Z toho jeden byl o 2mm kratší, než jsem objednal, druhý měl jiný profil (60x40 místo 40x40) a pouze třetí byl v pořádku.

Reakce obchodu PRO-DOMA

děkujeme za zpětnou vazbu. a velmi se omlouváme se za vzniklé komplikace.

• Ok pokud je zboží v eshopu
    • Od té doby, co převzali hutní materiál Dama v Měcholupech, nikdo neodpovídá na poptávky a ani na urgence, přičemž ne všechno jde koupit přes eshop. Celkově šel původní, poměrně dobře zákaznicky orientovaný, přístup hodně dolů...

Reakce obchodu PRO-DOMA

poptávky vyřizují naši obchodní zástupci v pořadí, v jakém přišly nejen z e-shopu, ale také z webu PRO-DOMA přes formulář nebo emailem či telefonicky. Jejich vyřízení proto může někdy trvat déle, než by zákazník očekával.

Můžeme Vás ujistit, že se snažíme na všechny poptávky odpovědět co nejrychleji to jde.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

I přes telefonickou domluvu,co přesně potřebuji, mi byl zaslán jiný produkt.

• Zboží nedošlo kompletní, jedna položka z objednávky chyběla. Na reklamační email nikdo nereagoval. Dál jsem to neřešil. Šlo o položku za cca 100,-

• Rozsáhlejší sortiment
    • Zboží bylo označeno, že je skladem, bohužel nebylo
    • Nekvalifikovaný personál
    • Velmi dlouhá dodací doba u zboží, které bylo skutečně skladem