• Cena nižší o skoro 50% než nové nerozbalené zboží - Kategorie A+
    • Dodávané s veškerým příslušenstvím
    • Záruka 2 roky
    • Na zboží stále nalepeny krycí fólie
    • Originální krabice
    • Kvalitně zabaleno proti poškození, uvnitř krabice i zvenčí
    • Dobrá komunikace - dotaz na zboží zodpovězen
    • Monitor používaný zatím týden - žádné jsem zatím nenašel
    • U nižších kategorií zboží bych možná váhal o nákupu
    • U zboží kategorie B není specifikováno, jakým způsobem je zboží opotřebeno, což by rozhodovalo o mém rozhodnutí , zda koupím nebo ne
    • Komunikace pouze v pracovní dny

Objednal jsem herní Monitor MSI MAG274QRFDE-QD - předváděcí A+ , některá zákoutí lehce zaprášená, což se dá očekávat od vystaveného kusu . Cena 5999 oproti ceně 10999 za nový kus . Zboží doručeno bez problémů, zabaleno takovým způsobem, že by nemohlo být i při nepěkném zacházení poškozeno. Spokojenost , zboží jako nové za poloviční cenu. Nevím jak u ostatních kategorií , ale předváděcí A+ určitě doporučuji a neváhal bych nakoupit znovu .

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Petře, velmi děkujeme za Vaši obsáhlou recenzi. Předváděcí kusy v kategorii A+ opravdu vypadají jako nové a jsou za super cenu, zároveň zboží u nás balíme tak, aby přežilo bez úhony i strastiplnou cestu ke svému novému majiteli. Těší nás, že to tak vidí i naši zákazníci.
    U zboží kategorie B není přesně specifikováno z důvodu více kusů skladem, kdy každý kus má jiný nedostatek na kráse. Rádi však tyto kousky na požádání nafotíme, abyste nemuseli kupovat zajíce v pytli. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• rychlost doručení,komunikace

• skvělá komunikace
    • špičkový notebook za nízkou cenu

Skvělá mašina za nízkou cenu. Až na balení (pochopitelně) je notebook jako nový.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jakube, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s notebookem i komunikací spokojen. Předváděcí A+ opravdu vypadají jako nové a necháváme je v originální krabici od výrobce. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Výborná komunikace, oslňující kvalita.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jaroslave, děkujeme za Vašich 5 hvězdiček, vážíme si každé jedné z nich a stejně tak Vaší spokojenosti s naší komunikací a kvalitou prodávaného zboží. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Vynikající komunikace
    • Skvělá cena
    • Kvalitně zabaleno
    • Rychlé doručení

Maximální spokojenost...komunikace, vstřícnost, kvalita a bleskové reakce...to vše podtrženo absolutně bezkonkurenční cenou... tleskám Vám a přeji ať se daří! Bez nadsázky u Vas je opravdu radost nakupovat

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Pavle, velmi Vám děkujeme za tuto krásnou recenzi. Snažíme se razit prozákaznický přístup a nabízet kvalitní zboží za příznivé ceny, jsme rádi, že se nám to daří, ještě jednou děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• vynikající komunikace.
    • tak perfektně zablené zboží jsem snad ještě přes internetovou zakázku nedostala
    • přiložen krátký, ale výstižný návod - vše je OK

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, paní Marie, moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená s naší komunikací, na které si zakládáme. Zboží se kolegové vždy snaží balit co nejprecizněji a díky tomu také máme téměř nulový počet rozbitých zásilek přepravou měsíčně. Děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• rychlé vyřízení objednávky, velmi dobrá komunikace,

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Rostislave, děkujeme za Vaše hodnocení! Zakládáme si na prozákaznickém přístupu, že se nám to daří, nás velmi těší. Rádi zařízení na požádání nafotíme, stejně jako tomu bylo ve Vašem případu, doma Vás pak čeká přesně to, co jsme fotili a žádná nepříjemná překvapení. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• příznivé ceny, rychlost komunikace, rychlé doručení
    • o žádné nevím

• Rychlá a odborná komunikace
    • Vše bylo v pořádku nic mě nenapada

Rychlá a odborná komunikace

• komunikace + dodací lhůta
    • komunikace ohledně vrácení zboží (chyba počítárny - obdržel jsem NTB, který měl zablokovaný firemní účet Microsoft)
    • po zjištění blokace jsem volal na linku, jednalo se o 5.1.2024 v 13:49h. avšak se mi po 4 minutách čekání hovor ukončil s výzvou, abych napsal email na [email protected]. - skoro po 2 hodinách jsem napsal email a v e chvíli odeslání mi volala slečna/paní se kterou jsem věc dále řešil.
    • Emailová komunikace o snahu vyřešit nastalou nepříjemnou situaci - uvidím jaký bude závěr
    • nevím jestli je to nevýhoda, ale mrzí mě, že jsem dostal zboží, které bylo blokováno a nedalo se použít. Každopádně rozumím vyjádření ze strany počítárna.cz, že v době kontroly nezjistili tuto závadu a blokace se projevila déle. PS - myslím, že by neuškodila kontrola elektroniky těsně před odesláním. Nyní čekám na výměnu NTB

Obdržel jsem prvně NTB, který byl zablokovaný avšak po napsání dotazu byla ze strany počítárny.cz rychlá komunikace, kdy jsme se domluvili na jimi domluveném svozu PPL a vrácení zboží k jejich dalšímu šetření. Já jsem si vybral stejný PC, který mi paní zarezervovala a údajně provedou kontrolu, zda též není zatížen firemním účtem. Počítač byl díky blokaci nepoužitelný, protože jsem se nedostal přes první nastavení dál na plochu.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Miroslave, děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že s prvním kusem byly potíže v podobě blokace na firmu, velmi si však vážíme, že jste nám dal druhou šanci a kus si nechal vyměnit, tento kus jsme před odesláním znovu důkladně zkontrolovali, abychom byli přesvědčeni, že bude vše bez problému. Děkujeme Vám tedy za Vaši důvěru, Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Opravdu rychlé doručení
    • rychlá a ochotná podpora
    • Ten pytlíček medvídků mě opravdu rozesmál :))

Zatím maximální spokojenost, mám v plánu ještě v obchodě nakupovat.
    (jenom doufám, že při mém štěstí nebude zapotřebí žádná reklamace :))

• Je to rychlé
    • Je to levnější
    • Je to v dobrém stavu
    • Hezky zabalené
    • Super obsluha
    • Rychlá odpověď na email

Doporučuji používat tenhle obchod hodně tu ušetříte

seriozni, rychla a vstricna komunikace, zajimave portfolio

• široký výběr, přehledné intuitivní webové stránky a hlavně skvělá komunikace
    • rychlé dodání zboží
    • Velké rozdíly mezi notebooky varianty B - někdy jde opravdu o kosmetické poškození vlivem běžného používání, jindy jde o poškezení, které by si zasloužilo variantu C (kterou obchod nepoužívá)

Toto byl již můj třetí nákup v pocitarna.cz a i když jsem nakonec notebook vrátil, tak velmi oceňuji skvělou, rychlou a hlavně vstřícnou komunikaci obchodu. Právě díky té komunikaci nemám problém se do obchodu vrátit, i když zrovna tento nákup nebyl podle mých představ a notebook jsem vrátil.

• Rychlá komunikace
    • Nejasný popis repasovaných kusů

Pozor na funkce notebooků. Objednal jsem si notebook který má čtečku otisků prstů. Na webu nebylo nikde uvedeno že čtečka nefunguje. Podle espopu jde prý o repas a funkce čtečky nebyla napsáná v popisu. Je to jako by nefunovala klávesnice a tvrdili by že v popisu nebylo uvedeno že funguje.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane V. Děkujeme za hezkou recenzi :) Máte zakoupen produkt od Lenova ThinkPad x1. U těchto business modelů je z výroby výbava volitelná. Tedy kusy se liší různými detaily. Byť se může zdát, že na notebooku je na tuto čtečku příprava, u nás na testovacím oddělení nebyla její přítomnost/aktivita prokázána. tedy samozřejmě logicky v popisku čtečku jako výbavu neuvádíme :) Hezký zbytek nedělního dne a děkujeme Vám za objednávku! Tom, POČÍTÁRNA.CZ

• dobrá komunikace
    • rychlé vyřízení
    • jen maličkost, slibovaný dáreček v podobě medvídků nedorazil

• Výborná komunikace, kvalitní zboží.

• Výborná komunikace
    • Český obchod
    • Velké parkoviště
    • Příjemné prostředí
    • Ochota poradit
    • Zatím žádné

Nakoupíte zde jak nové tak repasované zboží... Se zbožím jsem maximálně spokojený...

• rychlé doručení
    • zboží odpovídá popisu
    • super komunikace
    • v notebooku byly dokonce obě baterie, u jiných prodejců bývá v tomto typu jedna vymontovaná, obě mají kapacitu přes 70%, za tu cenu bezkonkurenční

• Perfektně zabalené zboží
    • Komunikace po emailu