• Skvělé ceny
    • Vlastní nabídka (flashdisky, tašky,....)
    • Gumový medvídci v balíčku!! :)
    • Široká nabídka
    • Velmi rychlé doručení

Nečekal jsem ani tolik produktů v sortimentu dle mých kritérií, tudíž samotný výběr pro mne dlouho trvat. Fakt široká nabídka!
    Od objednání vše rychlé a bez problémů.
    Děkuji!

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Matěji, snažíme se neustále udržovat širokou nabídku sortimentu, aby si mohl vybrat opravdu každý dle svých preferencí. Jsme moc rádi, že jste spokojen a děkujeme. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Rychlé vyřízení kvalita zboží

• Rychlé dodání , odpovídá popisu

• Bleskové dodání
    • příznivé ceny
    • repasovaný počítač ve skvělém stavu (iMac)
    • ještě jsem dostal dárek :)
    • opravdu dobře zabaleno...

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Davide, naši kolegové na expedici neznají nic jiného než bleskové odesílání, právě aby bylo možné bleskové doručení. Ovšem kvalita balení tím rozhodně nestrádá, nedávno jsme pro Vás natočili video, jak například takové iMacy balíme: https://www.pocitarna.cz/blog/baleni-zbozi-s-ochrannymi-rozky-myco/.
    Děkujeme za Vaši pěknou recenzi. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Rychlost a kvalitu dodání
    • Dlouhá prodléva komunikace obchodníka.

• Rychlé jednání. SW druhotné licence se instaloval bez problémů.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jiří, naprosto chápeme, že někdy i jen představa instalace softwaru může být děsivá, natož pak samotná akce, právě proto jsme pro Vás připravili pečlivý návod, jak nad aktivací vyzrát a kdyby i tak došlo k nějakému zádrhelu, jsme tu pro Vás! Děkujeme za Vaši milou recenzi a důkaz, že to není žádná věda. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• --

Rychlé dodání

• skvělé ceny
    • velký výběr
    • kvalita výrobků
    • perfektně zabaleno

Koupila jsem si tu repasovaný MacBook a iPad. Jsem nadmíru spokojená. Takže pro koupi kabelu jsem vybrala Počítárnu záměrně. A opět jsem spokojená. Takže za mě mohu pouze doporučit.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, paní Michaelo, velmi nás těší, že se k nám vracíte, děkujeme Vám za to a budeme se těšit na další spokojený nákup. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• spokojenost, velmi rychlé jednání že strany obchodu, taky asi cenově výhodný nakup

• Rychlá doprava
    • Dobrá cena

Neskutečně rychlé doručení, objednáno 1.2. odpoledne a 2.2. jsem měla balík doma. Notebook je super, děkuji.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, paní Petro, děkujeme za pěknou recenzi a názornou ukázku toho, že naši kolegové z expedice jsou opravdu supermani! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• rychlost doručení,komunikace

• rychlé vyřízení objednávky

• rychlost vyřízení
    • kvalita
    • nejlepší cena

• Rychlost, kvalita, perfektní jednání, rychlé řešení komplikací, super parkování, doporučuji
    • Pro pracující by nebyla špatná možnost 1 den delší otevírací doba

• Vynikající komunikace
    • Skvělá cena
    • Kvalitně zabaleno
    • Rychlé doručení

Maximální spokojenost...komunikace, vstřícnost, kvalita a bleskové reakce...to vše podtrženo absolutně bezkonkurenční cenou... tleskám Vám a přeji ať se daří! Bez nadsázky u Vas je opravdu radost nakupovat

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Pavle, velmi Vám děkujeme za tuto krásnou recenzi. Snažíme se razit prozákaznický přístup a nabízet kvalitní zboží za příznivé ceny, jsme rádi, že se nám to daří, ještě jednou děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Rychlost ,sehr Gut,kvalita

• Skvělá domluva
    • Super ceny
    • Perfektní pomoct s řešením problémů

• Perfektně zabalené zboží
    • Rychlé vyřízení
    • Chybí Zásilkovna v nabídce dopravy

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Libore, děkujeme za Vašich 5 hvězdiček, vážíme si jich. Zásilkovnu v nabídce dopravy máme, možná jste ji jen ve spěchu přehlédnul. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• rychlost vyřízení
    • přístup obchodu k řešení problému
    • pokud si chcete udělat ucelenou představu o tomto nákupu dočtěte níže uvedenou recenzi do konce
    • trochu nepřehledné uplatňování voucherů
    • V tomto případě repase asi znamenala pouze přeinstalaci systému, bohužel nedošlo k zbavení prachu z chlazení, kontroly funkčnosti

V tomto obchodě jsem nakupoval opakovaně, toto je první nákup s vážnými výhradami. Trochu jsem se ztratil v uplatňování voucherů - zrovna byla akce - 500Kč za vysvědčení, ale ten už nešel po uplatnění voucheru - 200Kč za minulý nákup uplatnit (Zkusil jsem email kontakt, ale než se věc dořešila -přečetl jsem odpověď- byl počítač odeslán). Počítač dorazil rychle. Bohužel po zapojení ani nehlesl. Dříve jsem si počítače stavěl, takže jsem počítač otevřel a po nějaké době závadu nalezl - vypadlý konektor od vypínače ze základní desky. Nedovedu si představit jakou ránu by počítač musel dostat při přepravě, aby vypadl - takže to spíš vypadá, že před odesláním nebyla zkontrolována jeho funkčnost. Tomu by odpovídal i nános prachu na chladiči CPU a ventilátoru grafické karty. Kdyby počítač koupil běžný uživatel, musel by hned řešit reklamaci :-( Tentokráte tedy velké zklamání po dodání počítače.
    Nicméně obchod reagoval velmi rychle. Došlo k omluvě za komplikace, vysvětlení jak bohužel došlo k tomu, že takový počítač opustil obchod a příslibu ze strany vedení, že učiní opatření, aby se to pokud možno již nestalo (nikomu). Přišla i kompenzace v odhadu ceny nákladů, které by byly spojeny s opravou v servisu nebo s reklamací. Toto jednání považuji za seriózní a proto obchod doporučuji.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Ondřeji, děkujeme za vyčerpávající recenzi a kladné hodnocení našeho prozákaznického přístupu, na kterém si zakládáme.
    Vouchery nelze sčítat, lze tedy vždy uplatnit jen jeden z voucherů. Co se týče problému s vypadlým konektorem od vypínače, tyto komplikace nás opravdu velmi mrzí, pokud by však tento problém nastal již při testování, byl by vyřešen před uvedením do prodeje, muselo tedy dojít k uvolnění konektoru při následné manipulaci či přepravě, ještě jednou se za potíže omlouváme, avšak jsme rádi, že nakonec vše dobře dopadlo k Vaší spokojenosti. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Levné počítače v dobré kondici
    • Velký výběr
    • Dobře zabaleno