• Cena nižší o skoro 50% než nové nerozbalené zboží - Kategorie A+
    • Dodávané s veškerým příslušenstvím
    • Záruka 2 roky
    • Na zboží stále nalepeny krycí fólie
    • Originální krabice
    • Kvalitně zabaleno proti poškození, uvnitř krabice i zvenčí
    • Dobrá komunikace - dotaz na zboží zodpovězen
    • Monitor používaný zatím týden - žádné jsem zatím nenašel
    • U nižších kategorií zboží bych možná váhal o nákupu
    • U zboží kategorie B není specifikováno, jakým způsobem je zboží opotřebeno, což by rozhodovalo o mém rozhodnutí , zda koupím nebo ne
    • Komunikace pouze v pracovní dny

Objednal jsem herní Monitor MSI MAG274QRFDE-QD - předváděcí A+ , některá zákoutí lehce zaprášená, což se dá očekávat od vystaveného kusu . Cena 5999 oproti ceně 10999 za nový kus . Zboží doručeno bez problémů, zabaleno takovým způsobem, že by nemohlo být i při nepěkném zacházení poškozeno. Spokojenost , zboží jako nové za poloviční cenu. Nevím jak u ostatních kategorií , ale předváděcí A+ určitě doporučuji a neváhal bych nakoupit znovu .

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Petře, velmi děkujeme za Vaši obsáhlou recenzi. Předváděcí kusy v kategorii A+ opravdu vypadají jako nové a jsou za super cenu, zároveň zboží u nás balíme tak, aby přežilo bez úhony i strastiplnou cestu ke svému novému majiteli. Těší nás, že to tak vidí i naši zákazníci.
    U zboží kategorie B není přesně specifikováno z důvodu více kusů skladem, kdy každý kus má jiný nedostatek na kráse. Rádi však tyto kousky na požádání nafotíme, abyste nemuseli kupovat zajíce v pytli. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Skvělé ceny
    • Vlastní nabídka (flashdisky, tašky,....)
    • Gumový medvídci v balíčku!! :)
    • Široká nabídka
    • Velmi rychlé doručení

Nečekal jsem ani tolik produktů v sortimentu dle mých kritérií, tudíž samotný výběr pro mne dlouho trvat. Fakt široká nabídka!
    Od objednání vše rychlé a bez problémů.
    Děkuji!

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Matěji, snažíme se neustále udržovat širokou nabídku sortimentu, aby si mohl vybrat opravdu každý dle svých preferencí. Jsme moc rádi, že jste spokojen a děkujeme. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Bleskové dodání
    • příznivé ceny
    • repasovaný počítač ve skvělém stavu (iMac)
    • ještě jsem dostal dárek :)
    • opravdu dobře zabaleno...

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Davide, naši kolegové na expedici neznají nic jiného než bleskové odesílání, právě aby bylo možné bleskové doručení. Ovšem kvalita balení tím rozhodně nestrádá, nedávno jsme pro Vás natočili video, jak například takové iMacy balíme: https://www.pocitarna.cz/blog/baleni-zbozi-s-ochrannymi-rozky-myco/.
    Děkujeme za Vaši pěknou recenzi. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Široký výběr produktů
    • Příznivé ceny

Z POČÍTÁRNY.CZ mám velmi kladné zkušenosti. Vybral jsem si herní PC, které bylo vystavené. Stav zboží odpovídal popisu, žádné omyly jako u jiných e-shopů. Cena, za kterou jsem zde PC sehnal, byla neodolatelná. Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Pavle, děkujeme za Vašich 5 hvězdiček a pěkná slova. Opravdu si na nic nehrajeme a vše co uvádíme, můžete po doručení očekávat a pokud se přeci jen nějaká chybička vloudí, bez váhání ji napravíme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• skvělé ceny
    • velký výběr
    • kvalita výrobků
    • perfektně zabaleno

Koupila jsem si tu repasovaný MacBook a iPad. Jsem nadmíru spokojená. Takže pro koupi kabelu jsem vybrala Počítárnu záměrně. A opět jsem spokojená. Takže za mě mohu pouze doporučit.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, paní Michaelo, velmi nás těší, že se k nám vracíte, děkujeme Vám za to a budeme se těšit na další spokojený nákup. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Super cena
    • Stav v pohode
    • Ochotnost
    • Vstřícnost

Jediné na čem je znát opotřebení je baterie ale tak to je.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Pavle, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste po všech stránkách spokojen. Baterie garantujeme ve stavu 60 - 99 %, v horším případě měníme za nové. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Rychlá doprava
    • Dobrá cena

Neskutečně rychlé doručení, objednáno 1.2. odpoledne a 2.2. jsem měla balík doma. Notebook je super, děkuji.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, paní Petro, děkujeme za pěknou recenzi a názornou ukázku toho, že naši kolegové z expedice jsou opravdu supermani! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• skvělá komunikace
    • špičkový notebook za nízkou cenu

Skvělá mašina za nízkou cenu. Až na balení (pochopitelně) je notebook jako nový.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jakube, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s notebookem i komunikací spokojen. Předváděcí A+ opravdu vypadají jako nové a necháváme je v originální krabici od výrobce. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Spolehlivost, sortiment, ceny.

Rozhodně doporučuji!

• rychlost vyřízení
    • kvalita
    • nejlepší cena

• Vynikající komunikace
    • Skvělá cena
    • Kvalitně zabaleno
    • Rychlé doručení

Maximální spokojenost...komunikace, vstřícnost, kvalita a bleskové reakce...to vše podtrženo absolutně bezkonkurenční cenou... tleskám Vám a přeji ať se daří! Bez nadsázky u Vas je opravdu radost nakupovat

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Pavle, velmi Vám děkujeme za tuto krásnou recenzi. Snažíme se razit prozákaznický přístup a nabízet kvalitní zboží za příznivé ceny, jsme rádi, že se nám to daří, ještě jednou děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Dobrá cena, zboží odpovídá popisu

• Kvalitní repasované zboží
    • Vše odzkoušené a plně funkční
    • Dobré ceny

Kvalitní obchod s repasovánými počítači. Zboží je za dobré ceny , vždy vyčištěné odzkoušené a plně funkční. Nakoupil jsem v obchodě již několikrát a vždy jsem byl spokojen. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jane, moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Zároveň nás velmi těší, že se k nám pravidelně vracíte. Budeme se těšit na další nákup. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Skvělá domluva
    • Super ceny
    • Perfektní pomoct s řešením problémů

• Levné počítače v dobré kondici
    • Velký výběr
    • Dobře zabaleno
    • Dárky v podobě příslušenství k PC super

• Zajímavá nabídka
    • Dobré ceny

• Mám to za barákem, takže pro mě jasná volba.
    • Super ceny, zboží skladem, takže k téměř okamžitému vyzvednutí.

Nic mě nenapadá.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Petře, vážíme si Vaší loajality a opětovných nákupů. Přesně jak uvádíte, díky tomu, že máme sklad přímo u prodejny, je možné si zboží prohlédnout a zakoupit přímo na prodejně bez několikadenního čekání. Děkujeme, že se k nám vracíte! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Koupil jsem už druhý pc, ve srovnání s jinými obchody nejlepší ceny a skvělé stroje.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste na nás vsadil i podruhé a jste opět spokojený, koneckonců to je náš cíl. Těšíme se na Váš další nákup :) Veronika, POČÍTÁRNA.CZ

• Osobní odběr

Nenakupuji tu poprvé, vždy spokojen.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Josefe, velmi si vážíme Vaší loajality a těší nás, že jste byl s každým nákupem u nás spokojený. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Levné, kvalitní zboží
    • hezké a přehledné internetové stránky
    • rychlé doručení (2 dny přes celou republiku)
    • PPL doručilo jinam - cca 500 m i když i na balíku byla doručovací adresa správná
    • Zboží z jiné země (jiná klávesnice) - vyřešeno kvalitními nálepkami, ale nevýhoda při podsvícené klávesnici, že nesvítí např. š,ý,?,ů,...