• ochota (21)
  • kvalita zboží (17)

• velká nabídka sortimentu

rychlé vyřízení objednávky i dodání produktu

• nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 2 týdny

Super možnost koupit něco dobrého za malou cenu)

Velice spokojená

• nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 2 týdny

• profesionální, přehledné, dobré ceny.

• Doručeno až domů

Dobré podmínky splátek

• rychlé vyřízení,ochota

• Produkty skladem
    • Velká nabídka
    • Dobře zabaleno

Musím říci, že jsem byl před nákupem velmi opatrný. Měl jsem vybraný notebook za 22 tisíc a před nákupem jsem hledal všechny možné recenze na pocitarnu. Nakonec jsem objednal vybraný kousek označený jako předváděcí A+. Přesto to byl nákup přes internet, obavy z toho co mi dojde byly veliké. Musím však říci, že prvotní dojmy (dnes už po 14dnech) jsou velmi pozitivní.

Na notebooku jsem nenašel sebemenší škrábanec a ukazoval ho i dalším lidem. Ze srandy jsem každému nabízel 100kč, když nějaký byť sebemenší škrábaneček najde. Nikdo nic nenašel :-) Notebook je skutečně jako nový a označení "Předváděcí A+" bylo alespoň v mém případě 100% správné.

Zjišťoval jsem si i více ohledně původu. Jedná se o notebook HP z programu HP renew a původ je podle všeho něměcko. V maďarsku byl na servisu, kde procházel testy pro zařazení do programu HP renew. V provozu snad ani nebyl, když jsem si nechal vypsat jak dlouho běžel pevný disk (SSD), tak mi vyběhl údaj 8hod. provozu a 30x spuštění disku. Ověřoval jsem si i délku záruky a skutečně 3 letá záruka přímo u výrobce sedí a v případě problému dojede kurýr pro notebook a opravený ho zase přiveze. Záruka je asi ve 3 fázích během těch 3 let. První měsíce nějaká extra prémiová.

Baterie krásně drží a odpovídá novému notebooku. Nemohu si vynachválit rychlé nabíjení, které je v podstatě stejně rychlé jako u mobilu. Bavíme se o nějaké hodině a půl.

Kdybych měl snad hledat nějaké negativum, ale upozorňuji, že to je věc se kterou jsem před nákupem počítal. Klávesnice není CZ, protože se nejedná o českou distribuci. České znaky jsou dolepené vinylem. Při psaní to nevadí a není to nijak nepříjemné. Bohužel to, ale znamená, že znaky nejsou podsvícené a je to jakási daň za to, že notebook stál výrazně méně, než za kolik si běžně v ČR prodával.

Celkové shrnutí je bezesporu velmi pozitivní. Já osobně jsem nadmíru spokojený a dostal jsem produkt, který jsem si představoval v tom lepším případě a obával se co mi dojde v tom horším. Naštěstí předváděcí A+ bylo označení pro nový notebook z jiné než CZ distribuce, ale s celosvětovou zárukou od HP.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobré ráno pane Blažku. Co víc říci? Je nám velkou ctí, že jste nakoupil u nás! Recenze nás moc potěšila a jste hodný, že jste si na ni udělal čas. Pokud budete cokoliv potřebovat, s čímkoliv poradit, prosím pište volejte, jsme tu pro Vás :) Tom, POČÍTÁRNA.CZ

• Rychlá komunikace
    • Kvalitní služby

Zajímavé ceny, rychlé dodání a i komunikace je bezesporu na profesionální úrovni.

• Výborná komunikace
    • Vstřícnost
    • Rychlost dodávky

Absolutní spokojenost.Děkuji Počítárně za nejlepší zážitek z jejich profesionality.

• nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 3 týdny

Musím velice kladně ohodnotit přístup obchodu k reklamaci. Objednal jsem si sluchátka Soundblaster a přišla vadná. DO několika minut od oznámení to eshopu přišly instrukce jak postupovat. Hned druhý den po odeslání mi byla zaslána nová sluchátka, celý proces netrval více než 48 hodin. Takže super.

• Bleskurychlé dodání
    • Skvělé ceny
    • Okamžitá odezva na dotaz

Jsem velmi spokojen. Budu zde nakupovat i dále.

Vše je super!!

• nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 2 měsíci

Vše jak má být, rychle, spolehlivě a zboží v naprostém pořádku a byl to opakovaný nákup

• nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 3 týdny

není zřejmé, zda předváděcí model není taktéž repasovaný

• Nemam
    • Včas s dorucen
  • nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 1 měsícem

• Velmi dobrá komunikace. Skvěle a poměrně rychle poradili a také nebyl problém nestandardní požadavek, kterému vyšli vstříc. Zboží přišlo včas a opticky ve skvělém stavu. Zatím vše funguje jak má. Velká spokojenost. Určitě se zase vrátím.
    • Žádnou nevýhodu neznám.

Vřele doporučuji, mám výbornou zkušenost.

• nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 1 měsícem

Na položené dotazy jsem dostal rychlé odpovědi. Zboží bylo dodáno den po odeslání platby.

• nakoupil v obchodě POČÍTÁRNA.CZ před 1 měsícem

Rychla akce, dobra pomoc s vyberem na telefonu. Bleskove doruceni. Prislo co melo. Dobra repase za dobrou cenu.

bez problémová objednávka

• Rychlá reakce, perfektně zabaleno