• Velky vyber, rychlost
    • Poplatek za osobni vyzvednuti????

Vážený zákazníku,

děkujeme za udělení maximálního kladného hodnocení a doporučení obchodu. Máme radost, že jste byl s nákupem spokojený, jelikož právě spokojený zákazník je pro nás hlavní motivací stále zlepšovat nabízené služby a produkty. Poplatek za osobní vyzvednutí pneumatik je účtován z důvodu velkých nároků na skladové místo a taktéž zhotovení a stálé zlepšování tohoto procesu. Minulý rok jsme pro Vás vybavili pobočku ve Šlapanicích u Brna např. automatickými pokladnami, aby tak vyzvednutí objednávky proběhlo co nejpřesněji a nejpohodlněji. Veškeré položky, které mimo samotných produktů účtujeme, jsou spojené právě se zdokonalením celé logistiky od naskladnění zboží po jeho vydání zákazníkovi a neskrýváme tak tyto poplatky do ceny samotného zboží.

Děkujeme za pochopení i Váš nákup.

• nenapadá

Velmi rychlé a bezproblémové vyřízení mé objednávky . Expedováno týž den co jsem objednal.

Vážený zákazníku,

my děkujeme za potěšující zpětnou vazbu a doporučení obchodu. Právě spokojenost klienta je podle nás jedinou cestou, jak na trhu dlouhodobě uspět a proto tomuto cíli podřizujeme celý logistický proces prodeje pneumatik i zákaznický servis.

Přejeme Vám šťastnou cestu na zakoupených pneumatikách a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte na nás.

Vše ok.

• Vše bez problémů

• rychlost a perfektnost nákupu i zajištění dodání na adresu

nemám žádné výhrady

• Rychle a kvalitne

Po pneumatiky.cz se 4 roky starymi pneumatikami neuveritelne dobra zkusenost. Pneuboss.cz dodali nove pneu do druheho dne.

Vážený zákazníku,

děkujeme za potěšující zpětnou vazbu a udělení 100% hodnocení, které je pro nás nejlepší vizitkou, že své již více než 30 leté zkušenosti přenášíme do prodeje úspěšně. Spokojený klient vždy byl a i nadále bude naší prioritou.

Přejeme Vám maximální spokojenost a co nejvíce bezstarostných kilometrů se zakoupenými pneumatikami a děkujeme, že jste pro nákup zvolil náš obchod.

PNEUBOSS TEAM

Jako obvykle vše v pořádku.

• objednano z domova,cena velice prijatelna

Donáška až domu....děkuji.Beneš

PNEUBOSS TEAM

• Rychlá reakce na objednávku.

Rychlost a spolehlivost

první nákup vše O.K.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas pro udělení recenze a doporučení obchodu. Každý spokojený zákazník je pro nás nejlepší vizitkou a obrazem naší snahy vnést do prodeje pneu nějakou přidanou hodnotu.

Přejeme Vám co nejvíce bezstarostných jízd na našem obutí a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte opět na nás.

PNEUBOSS TEAM

• Jednání paní v obchodě bylo skvělé,dodání rychlé

Vše v pořádku.

Vážený zákazníku,

děkujeme za potěšující zpětnou vazbu a doporučení obchodu. Vždy se snažíme nabízet takovou úroveň zákaznického servisu, aby u nás mohl každý nakoupit k oboustranné spokojenost a o to větší máme radost, když se tak stane.

Přejeme Vám mnoho bezstarostných kilometrů na zakoupených pneumatikách a děkujeme, že jste pro nákup zvolil náš obchod.

Velice spokojen

• rychlost doručení

• Vše funguje, komunikace dobrá, spolehlivý e-shop.

Vážený zákazníku,

děkujeme za udělení 100% hodnocení a doporučení obchodu. Kvalitní komunikace je základ a máme radost, že u Vaší objednávky proběhlo vše k oboustranné spokojenosti a budete tak mít důvod se na nás obrátit i s dalším nákupem pneumatik.

Přejeme Vám šťastnou a bezpečnou cestu na zakoupených pneumatikách a děkujeme, že jste pro nákup zvolil náš obchod.

• velice vstřícné jednání