• přehledný web (23)
  • výběr zboží (14)
  • možnosti dopravy (3)
  • kvalita dopravy (3)
  • nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 2 týdny

Napsal jsem na Eshop tyto pozadavky - Dohlednete na to aby byli vsechny pneu stejne stare ! A chci pneu mladeho datumu vyroby ! DOT 25 18 a více ! ne zadny 2017 takovi nechci ! a at jsou s ochranou rafku FR !! budu na vas psat recenzi na heurece tak běda vam :) kdyz uz se tak chvalite jakej jste Eshop.
    Zbozi prislo v poradku , vse co jsem od vas chtel a co jsem napsal do poznamek do objednavky jste splnili ! jsem vic jak 100% spokojeny
    jeste jednou diky ze jste mi jako narocnemu zakaznikovi vyhovely
    Diky

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku, jsme velmi rádi že jste byl s našimi službami spokojen a že Vaše objednávka proběhla podle Vašich představ. V Pneubossu se snažíme abychom ve všem zákazníkovi vyhověli a poskytli co nejlepší služby.

Pokud neuvádíme jinak jedná se o pneu s novou DOT. Pouze podotýkáme že DOT u pneu nemusí být vždy co nejnovější aby disponovala 100% vlastnostmi. Pokud se pneu skladují ve skladech za stálé teploty, což u nás platí, pneumatika si tyto 100% vlastnosti drží po dobu několika let. Zavazují se k tomu i výrobci kteří uvádí že 3 roky stará pneumatika má naprosto stejné vlastnosti jako ta která vyjede z linky např dnes. Tento klam že pneumatiku potřebuji co nejnovější je pouze vytvořen našimi médii a je nepravdivý. Ostatně pneumatiky nejsou žádné banány ale produkty vyráběny za pomoci nejnovějších technologií tak aby odolaly velmi nepříznivým a proměnlivým podmínkám několik let.

Vaše objednávka nás velmi těší a doufáme že se na nás obrátíte i v budoucnu. Teď už Vám ale do toho přestaneme kecat a přejeme mnoho šťastných kilometrů na pneu od Pneubosse.

velika spokojenost

Vše v pořádku.. Doporučuji

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 2 týdny

• dobrá cena a rychlé doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi že jste s námi spokojen a že vše proběhlo podle vašich představ. Zákazníkům se snažíme vyhovět aby vždy proběhlo vše hladce, bez komplikací a co nejrychleji. Přejeme mnoho šťastných kilometrů na pneu od Pneubosse.

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 2 týdny

• Rychlost a spolehlivost.

• Rychle,levně,kvalitně

• Levně a rychle nakoupeno
  • nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 3 týdny

Co jsem objednal, to mi přišlo v kvalitě, kterou jsem požadoval

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 3 týdny

• co bylo domluveno to bylo splněno.

pneu 205/55 r16 michelin alpin 6, gumy ze Španěl ,jedna z gum 70gr závaží
    což je hodně,druhá 30gr.
    na michelin docela bída.

Reakce obchodu Pneuboss.cz

Dobrý den děkujeme za kladné hodnocení a nákup .
    Ohledně gramáže vyvažovacího materiálu nejsou uvedené váhy závaží nijak nadlimitní.
    Můžeme Vás ujistit , že jste nakoupil prémiovou značku pneumatik ,která je leaderem ve svém oboru .
    Ohledně vyvážení lze ještě požádat pneuservis o kompenzaci vyvážení , zkušený a dobře vybavený pneuservis je schopen správným umístěním závaží (najít vhodné místo pro jeho umístění ) snížit potřebu použitého vyvažovacího materiálu , ale jak jsem psal ve vašem případě není potřeba to dělat , uvedená čísla jsou naprosto standardní .

PNEUBOSS.CZ TEAM

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 3 týdny

• rychlost vyřízení, přehlednost webových stránek

Po negativních zkušenostech s jiným "velice známým" internetovým obchodem pneu, kde při objednávce uváděli, že mají požadované pneu na skladě a ve skutečnosti bych musel čekat více jak měsíc, jsem se obrátil na Pneuboss.cz. Napřed radši telefonicky, abych se opětovně nespálil. Paní na příjmu byla velice ochotná a požadované pneu jsem měl do 24. hod od objednání doma. Ceny máte dobré a jednání výborné. Děkuji.

Vážený zákazníku,

Těší nás , že jsme naplnili Vaše očekávání .

PNEUBOSS. CZ TEAM

dobrá komunikace..rychlost dodání

• Rychlé doručení
  • nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 2 měsíci

Vážený zákazníku,

děkujeme za nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi že jste s námi spokojen a že vše proběhlo podle vašich představ. Přejeme mnoho šťastných kilometrů na pneu od Pneubosse.

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 1 měsícem

• Pokud vam je jedno, ze pneu prijde za mesic a na zakanicke podpore na vas kaslou, tak asi dobry...
    • Zakaznicka podpora to ma na haku
    • Nejaky tyden sem tyden tam pro obchod neni zadna doba...

Objednavka 21.12., pneu od zakaznicke podpory prislibeno 27.12. Ten den se nikdo neozval, po me urgenci slibeno 28.12., opet se nikdo neozval. Dalsi tyden ubehl, opet se nikdo neozyval a pak prijde sms "objednavka pripravena k odberu, omlouvame se za zdrzeni". Jako fakt? Nikdy vic!

Vážený zákazníku,

Dovolte, abych Vám poděkoval za nákup. Jako reakce na Vaše velmi kritické hodnocení zakončené slovy: nikdy více, zní moje poděkování možná jako ironie, ale myslím to upřímně, protože jak víme oba, pneumatiky jste skutečně převzal a doufám, že už jezdí. Na recenze zákazníků standartně neodpovídám, ale když se mezi záplavou pochval objevila Vaše drtivá kritika zakončená absolutním odsouzením, prověřil jsem si sám okolnosti objednávky.
    Zrekapituluji tedy co se odehrálo. V pátek 21.12.2018 tedy poslední pracovní den před vánočními svátky jste si objednal 4 ks pneumatik u kterých svítilo skladem u dodavatele. Následoval víkend, štědrý den, vánoční svátky. Náš zákaznický servis udělal jednu chybu. Výrobce pneumatik Continental nám týden před svátky oznámil, že 27. a 28.12.2018 nebudou probíhat závozy zboží a jeho systém se choval naprosto protichůdně a u Vaší objednávky potvrdil dodání 28.12.2018. Vy jste nám ve čtvrtek 27.12.2018 poslal email s dotazem, jak to vypadá s objednávkou. Ve stejný den jste telefonoval s naší zákaznickou podporou a ta Vám potvrdila že pokud pneumatiky přijdou 28.12.2019 bude Vás informovat. 28.12.2018 zákaznický servis zjistil, že ačkoliv všechny objednávky byly systémem potvrzené zboží nedorazilo. Výrobce prostě opomenul nefunkčnost skladu nastavit do systému. Podpora se Vás pokoušela kontaktovat přes telefon, ale marně měl jste přesměrováno.
    3.1.2019 výrobce pneumatiky doručil na náš sklad. Zákaznická podpora Vám proto odeslala sms s informací o možném vyzvednutí zboží. V pátek 4.1.2019 Vám zákaznický servis volal znovu a vy jste nezvedal telefon. Následně nám od Vás ve stejný den přišel email požadavkem na zrušení objednávky s tím že jste si udělal objednávku novou s doručením dopravcem. V pátek 4.1.2019 Vám byly pneumatiky odeslány a vy jste je v pondělí 7.1.2019 kolem 12h převzal…
    Nezlobte se na mne, ale tak se nechová zákaznický servis, co to má, jak vy píšete - na háku… Naše celkové hodnocení svědčí o tom, že se snažíme každému maximálně vyhovět. Velmi mě mrzí, když si potom přečtu „výlev“ jako byl ten Váš a mám pocit, že jsme někoho poškodili. Ale ruku na srdce, koukněte do kalendáře, kdy jste pneumatiky objednával a upřímně si sám vyhodnoťte, zda bylo Vaše hodnocení adekvátní, době a okolnostem celého obchodního případu. Věřte, že i my se stejně jako vy snažíme být ve všem perfektní, ale někdy to okolnosti nedovolí. To co jste nazval týdnem, byla prostě doba, kdy lidé slaví vánoce.

Přeji Vám mnoho kilometrů bez nehod a v novém roce všechno dobré.
    Zdeněk Ševčík st. majitel

• rychlé