• přehledný web (23)
  • možnosti dopravy (3)
  • nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 2 týdny

• Dobry obchod
  • nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 3 týdny

• Velice rychlé jednání a dodání
  • nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 2 týdny

vyhoda

Vážený zákazníku,

děkujeme za nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi že jste s námi spokojen a že vše proběhlo hladce a podle vašich představ. Přejeme mnoho šťastných kilometrů na pneu od Pneubosse.

rychlé dodaní

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 3 týdny

• Výborné ceny a rychlost doručení.

Určitě nakoupím v tomto obchodu pneu i příště.

Vážený zákazníku,

děkujeme za nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi že jste s námi spokojen, že vše proběhlo hladce a podle vašich představ a za projevenou přízeň našemu eshopu. Přejeme mnoho šťastných kilometrů na pneu od Pneubosse.

• nákup z domů

• dobry rychle poslano

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 3 měsíci

• Dobrý výběr v různých cenových relacích
    • Doprava OK, rychlá

• dobré ceny
    • rychlé vyřízení
    • příjemná komunikace
  • nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 1 měsícem

Dobré ceny, rychlé doručení.

• Problem s dorucovaci sluzbou

Reakce obchodu Pneuboss.cz

Dobrý den . Děkujeme za nákup a kladné hodnocení , poprosím jen o bližší specifikaci nespokojenosti s doručovací firmou .

Pro komunikaci s dopravcem potřebujeme mít informace s čím jste nebyl spokojen ?
    Stačí poslat krátký popis situace na mail info@pneuboss.cz

Děkujeme .

PNEUBOSS.CZ TEAM

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 1 měsícem

• Neskutečná rychlost! Jeden den jsem objednal, druhý jsem měl pneu v servisu. Z Bleskových překladů jsem zvyklý na ledaccos, ale z tohoto jsem byl totálně nadšený! ;-)

Vážený zákazníku,

děkujeme za nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi že jste s námi spokojen a že vše proběhlo podle vašich představ. Zákazníkům se snažíme vyhovět aby vždy proběhlo vše hladce, bez komplikací a co nejrychleji. Přejeme mnoho šťastných kilometrů na pneu od Pneubosse.

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 1 měsícem

Zboží bylo doručeno v čas a v pořádku,ale pneumatiky které jsem si u Vas objednal 8.1.2019 byly roku výroby 2012,tedy 7 let staré.Milan

Reakce obchodu Pneuboss.cz

co se týče pneumatik se staším datem výroby jako v tomto případě vždy uvádíme u produktu daný rok výroby s odpovídající výprodejovou cenou. U této objednávky zřejmě došlo k nedorozumění které se mohlo stát přímo u dodavatele který nám tyto pneu zaslal. Kontaktovali jsme Vás emailem ohledně případné kompenzace a vyřešení situace pokud opravdu došlo k pochybení na naší straně. Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 1 měsícem

Napsal jsem na Eshop tyto pozadavky - Dohlednete na to aby byli vsechny pneu stejne stare ! A chci pneu mladeho datumu vyroby ! DOT 25 18 a více ! ne zadny 2017 takovi nechci ! a at jsou s ochranou rafku FR !! budu na vas psat recenzi na heurece tak běda vam :) kdyz uz se tak chvalite jakej jste Eshop.
    Zbozi prislo v poradku , vse co jsem od vas chtel a co jsem napsal do poznamek do objednavky jste splnili ! jsem vic jak 100% spokojeny
    jeste jednou diky ze jste mi jako narocnemu zakaznikovi vyhovely
    Diky

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku, jsme velmi rádi že jste byl s našimi službami spokojen a že Vaše objednávka proběhla podle Vašich představ. V Pneubossu se snažíme abychom ve všem zákazníkovi vyhověli a poskytli co nejlepší služby.

Pokud neuvádíme jinak jedná se o pneu s novou DOT. Pouze podotýkáme že DOT u pneu nemusí být vždy co nejnovější aby disponovala 100% vlastnostmi. Pokud se pneu skladují ve skladech za stálé teploty, což u nás platí, pneumatika si tyto 100% vlastnosti drží po dobu několika let. Zavazují se k tomu i výrobci kteří uvádí že 3 roky stará pneumatika má naprosto stejné vlastnosti jako ta která vyjede z linky např dnes. Tento klam že pneumatiku potřebuji co nejnovější je pouze vytvořen našimi médii a je nepravdivý. Ostatně pneumatiky nejsou žádné banány ale produkty vyráběny za pomoci nejnovějších technologií tak aby odolaly velmi nepříznivým a proměnlivým podmínkám několik let.

Vaše objednávka nás velmi těší a doufáme že se na nás obrátíte i v budoucnu. Teď už Vám ale do toho přestaneme kecat a přejeme mnoho šťastných kilometrů na pneu od Pneubosse.

velika spokojenost

Vše v pořádku.. Doporučuji

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 1 měsícem

• dobrá cena a rychlé doručení

• nakoupil v obchodě Pneuboss.cz před 1 měsícem

• Rychlost a spolehlivost.