• Je mi jasné, že nyní doba dodání může být o den nebo dva delší, ale když je delší o 5 dní tak by bylo fajn zákazníkovi dát vědět. Musel jsem volat a zjišťovat kde pneumatiky jsou.

Dobrý den.
    Mrzí nás komplikace s doručením, ale v současné době uvádíme u zboží co je ihned skladem expedici na přepravce do 3 dnů. Bohužel objednávek je tolik, že přepravce nemá kapacity, aby mohl převzít zboží v termínu, který očekáváte a to do 24. hodin. Proto jsme upravili informace o odeslání zásilky i na našem eshopu a jasně uvádíme, že zásilky odesíláme do 3 dnů.
    Děláme maximum pro co nejrychlejší odbavení, ale v rámci rozvozu musíme respektovat možnosti přepravních služeb.

• Zajímavé ceny
    • Relativně dobré vyhledávání proti konkurenci
    • Nejasná komunikace o expedici
    • Nedodržená doba dodání
    • Nejotravnější hlasový automat s čekací dobou přes 20 minut

Objednáno 22.11., dnes je 29.11. a stále zboží nemám. Kdybych to odkládal a objednal to pozdě, tak ještě přivřu oči, ale koupil jsem auto 22.11., které mělo pouze letní pneu a potřeboval jsem dodat do inzerovaných 48h.

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou.
    Dle sledování zásilky bylo zboží 27.11 na Depu přepravce Nehvizdy.
    Kontaktovali jsme ihned přepravce, aby urgentně z Depa Vaši zásilku doručil.
    V současné době se potýkáme s přívalem objednávek a nestačí kapacita telefonních operátorů, proto nejlépe je použít ke komunikaci mail, máme nastaveno, že každý mail se zaznamená a operátoři na něj postupně reagují.
    Mail je [email protected].
    Děkuji.
    PNEUBOSS TEAM

• příliš dlouhá doba dodání čekáme tyden a pneu nikde

Dobrý den.
    Mrzí nás komplikace s Vaší dodávkou pneumatik.
    Dle záznamů v systému jste pneu objednal 20.11 my jsme na přepravce předali 23.11 a přepravce jsme urgovali , aby Vám zásilku z Depa doručil.
    Děláme maximum.
    PNEUBOSS TEAM

• doba dodání, ale to bylo způsobeno asi návalem před sezónou

• dlouhá čekací doba

Vážený zákazníku,

objednal jste si na našem webu zboží, u kterého jsme inzerovali odeslání do 3-7 dní. Objednávku jste vytvořil ve čtvrtek 5.10. a odesláno ze skladu bylo v úterý 10.10., kdy od kurýra jste převzal dne 12.10., což je sedmý kalendářní den a tudíž s přehledem v inzerovaném rozpětí expedice.
    Z výše uvedeného důvodu považujeme Vaše hodnocení za předmětné a budeme rádi, když zvážíte uvedená fakta a udělené negativní hodnocení, které tak zbytečně poškozuje naše dobré jméno.

Děkujeme za pochopení i Vaší objednávku.