• Zajímavé ceny
    • Relativně dobré vyhledávání proti konkurenci
    • Nejasná komunikace o expedici
    • Nedodržená doba dodání
    • Nejotravnější hlasový automat s čekací dobou přes 20 minut

Objednáno 22.11., dnes je 29.11. a stále zboží nemám. Kdybych to odkládal a objednal to pozdě, tak ještě přivřu oči, ale koupil jsem auto 22.11., které mělo pouze letní pneu a potřeboval jsem dodat do inzerovaných 48h.

Dobrý den.
    Omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou.
    Dle sledování zásilky bylo zboží 27.11 na Depu přepravce Nehvizdy.
    Kontaktovali jsme ihned přepravce, aby urgentně z Depa Vaši zásilku doručil.
    V současné době se potýkáme s přívalem objednávek a nestačí kapacita telefonních operátorů, proto nejlépe je použít ke komunikaci mail, máme nastaveno, že každý mail se zaznamená a operátoři na něj postupně reagují.
    Mail je [email protected].
    Děkuji.
    PNEUBOSS TEAM

• Zboží před týdnem objednáno a zaplaceno ale zatím nic nedorazilo bez jakekoliv komunikace.

Vážený zákazníku,

objednal jste u nás zboží, u kterého bylo inzerováno odeslání do 3-6 dní. Jelikož byl v pátek 17.11. státní svátek následovaný víkendem, garantujeme tak v inzerci na webu odeslání až po 27.11. včetně.
    Objednané zboží již ne na našem skladě v procesu expedice a bude během dneška nebo pondělka předáno přepravci.
    Jelikož máme za to, že jsme dodrželi, co jsme inzerovali, budeme rádi, když své nedoporučení našeho obchodu přehodnotíte a zákazníci tak budou mít reálné informace o spolehlivosti našeho obchodu.

Děkujeme za pochopení i Vaší objednávku.

• Špatná komunikace.

Vážený zákazníku,

mrzí náš Vaše nepříjemná zkušenost a tím spíše, že jste objednávku stornoval. U zboží z Vaší objednávky došlo k opakovanému opoždění dodání ze strany výrobce, o čem Vás kolegyně telefonicky informovala.
    Pevně věříme, že šlo o jednorázový výkyv způsobený náhlým návalem na sklady naše i dodavatelů a nebude se tak do budoucna opakovat k oboustranné spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.