Dobre

• Objednávám často a vždy jsem dostal pneu za dobrou cenu a to do 2 dnú.

Jsem moc spokojený. Přál jsem si doručit zboží v přesný den a tak se u stalo.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za udělení maximálního hodnocení a doporučení obchodu. Právě zpětná vazba od vás, našich zákazníků, je pro nás velmi důležitá, abychom mohli aktivně reagovat na potřeby trhu a přizpůsobit tak nabídku služeb a produktů podle potřeb zákazníků.

Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů na našich pneumatikách a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte na nás.

VŠE OK

• na můj dotaz ohledně data výroby pneumatik reagovali ihned, jsem velmi spokojen

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a doporučení obchodu. Vždy se snažíme požadavkům našich klientů vyhovět, pokud je to v našich silách. O to větší máme radost, když můžeme pomoci a obchod je tak uzavřen s oboustrannou spokojeností.

Přejeme Vám šťastnou cestu na zakoupených pneumatikách a děkujeme, že jste pro nákup zvolil náš obchod.

PNEUBOSS TEAM

• Dobre ceny a rychle dodani

• velmi rychlé vyřízení objednávky, určitě zajímavé ceny

• rychlost dodání

Rychlost dodání.

• Rychlost doručení
    • Vše odpovída popisu

Vše ok, vybíral jsem podle ceny, ta hrála roli a bylo mi jedno, u koho to objednám. Pneuboss nejvýhodněji i s dopravou.

nemám žádnpo připomínku, vše bylo v pořádku

Vážený zákazníku,

děkujeme za potěšující zpětnou vazbu a udělení 100% hodnocení. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou číslo jedna a o to větší máme radost, že u Vás proběhlo vše v naprostém v pořádku.

Přejeme Vám co nejvíce bezstarostných kilometrů na obutí od Pneubosse a děkujeme, že jste pro nákup zvolil náš obchod.

Vše ok.

Rychlost
    Cena
    Široký výběr

Vše O.K. !

• Rychlost, dobré ceny

• Rychlost doruceni

Jako vždy - rychlý a spolehlivý

Vážený zákazníku,

my děkujeme za potěšující zpětnou vazbu a doporučení obchodu. Právě spokojenost klienta je podle nás jedinou cestou, jak na trhu dlouhodobě uspět a proto tomuto cíli podřizujeme celý logistický proces prodeje pneumatik i zákaznický servis.

Přejeme Vám šťastnou cestu na zakoupených pneumatikách a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte na nás.

• vše super

• komunikace