Dobrý sortiment a opravdu rychlé doručení, můj třetí nákup

• ochota při telefonických dotazech

spokojenost

• přepravní společnost WE-DO

široký sortiment, dobré ceny, rychlé dodání

• rychlost dodání

• VŠE OK

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení. Máme radost, když Váš nákup u nás proběhne ke spokojenosti. Právě spokojený klient je pro nás prioritou, jelikož podle nás na trhu nelze bez spokojených zákazníků dlouhodobě uspět.

Přejeme Vám mnoho spokojených kilometrů na našich pneumatikách a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte na nás.

• Bohatá nabídka
    • Přehlednost eshopu
    • Výběr způsobu platby
    • Poměrně drahá přeprava

• široký sortiment, rychlost dodávky, solidní jednání
    • 0

Doporučuji zde nakupovat, já zde nakupuji opakovamně k mojí velké spokojenosti.

• Vše OK - dodáno do 2 dnů od objednávky.

rychle jednani, prijemny pan ve skladu-pohoda.

Vše v pořádku.

• Rychlé dodání a dobrá komunikace

Vse ok.

• To byla rychlost

• Snadná filtrace pneu
    • Rychlé doručení zboží (druhý den od uhrazení)
    • Pneumatiky s čerstvým DOT

Vážený zákazníku,

děkujeme za 100% hodnocení a reakci. Právě Vaše recenze jsou pro nás motivací zdokonalovat nabízené služby a portfolium produktů tak, aby pro Vás mohl být nákup co možná nejpohodlnější.

Přejeme Vám šťastnou cestu na našich pneumatikách a děkujeme, že jste pro nákup zvolil náš obchod.

PNEUBOSS TEAM

• Rychlost dodání , cena a dravý vzorek.

Veliká ochota při řešení problémů s doručením na straně doručovatele.

PNEUBOSS TEAM

• Rychle dodani a nizke ceny

Rychle dovezené a kvalitní!
    Ďakujem!

• odeslání nebylo do 24 hodin od zaplacení
    • zásilka měla být doručena v určitou hodinu a den a nestalo se tak, zásilku jsem si musel vyzvednout v depu "rádoby" špeditéra sám

Porozhlédněte se jinde.

Vážený zákazníku,

objednávku jste vytvořil 7.11.2021 a dne 8.11 jsme ji předali přepravní společnosti WeDo. S tvrzením o lhůtě pro odeslání tedy nelze souhlasit, bylo splněno přesně podle inzerce.

Bohužel co se týče dodání zboží přepravní společností, máte naprostou pravdu a prosím Vás o přijmutí naší hluboké omluvy za toto nedorozumění. Přepravce WeDo se potýká s kapacitními problémy, pravděpodobně jako většina přepravců, kteří jsou v tomto období zahlceni pneumatikami napříč celou republikou z důvodu nutnosti přezouvání na zimní obutí. Z toho důvodu nebylo možné Vaší objednávku včas doručit. Provedeme samozřejmě kroky ke zlepšení, aby Vaše objednávky proběhly k maximální spokojenosti a Vy jste tak od nás mohli odcházet s pocitem dobrého nákupu.

Děkujeme za pochopení Výše uvedeného a přejeme Vám maximální spokojenost se zakoupenými pneumatikami.

PNEUBOSS TEAM.