• rychle vyřízení objednávky

• Široký sortiment nabídky
    • velice příznivé ceny
    • rychlá dodávka

Vážený zákazníku,

děkujeme za 100% hodnocení a zpětnou reakci. Právě Vaše hodnocení jsou pro nás motivací stále zlepšovat nabízené služby, nebo jako ve Vašem případě potěšení, že vše dle Vašich požadavků bylo splněno.

Přejeme Vám maximální spokojenost i se zakoupenými pneumatikami a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte na nás.

Vše OK.

• Levnější než konkurence
    • Od objednání 4 ks pneu, až k dodání do domu cca 48 hodin... Vzhledem k tomu, že mi v pneuservisu sdělili, že na barumky budu 14 dní čekat... tak paráda..

SUPER KOMUNIKACE A RYCHLOST

Vážený zákazníku,

děkujeme za 100% hodnocení obchodu. Máme radost, když jsou naši klienti spokojení, protože to je podle nás jediná cesta, jak na trhu dlouhodobě uspět.

Děkujeme, že jste pro nákup zvolil náš obchod a budeme se těšit na další spolupráci.

Rychle dodání..

• Dopravci nefungoval platební terminál.

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení obchodu. Nefunkčnost elektronického zařízení přepravců bohužel není schopen pravděpodobně nikdo ovlivnit a tak bohužel občas k této skutečnosti dojde. Věříme, že se jednalo o ojedinělou situaci a jak my, tak přepravce bude mít do budoucna možnost tuto "pihu na kráse" napravit.

Přejeme Vám spoustu bezstarostných kilometrů na zakoupených pneumatikách a děkujeme, že jste si pro nákup vybral náš obchod.

PNEUBOSS TEAM

• Rychlé vyřízení objednávky včetně dodání

Zboží dosud nedorazilo a nemáme ani žádnou další zprávu od e-shopu o tom co se děje...

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla vytvořena 11.11.2021 a ještě tentýž den byla předána přepravní společnosti WeDo. Přijměte prosím tímto omluvu za zdlouhavé doručování, na odstranění těchto potíží usilovně pracujeme, abychom Vám, našim klientům, mohli zaručit co nejlepší zákaznický servis. Vždy kontrolujeme a případně urgujeme objednávky i po jejich expedici, jelikož dokud není zboží doručeno, není pro nás objednávka uzavřena.

Prosíme tedy o strpení, než se nám podaří s přepravní společností vše k Vaší spokojenosti a k doručení zboží vykomunikovat.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se tímto omlouváme za způsobené komplikace.

PNEUBOSS TEAM

Dobrý sortiment a opravdu rychlé doručení, můj třetí nákup

• ochota při telefonických dotazech

spokojenost

• přepravní společnost WE-DO

široký sortiment, dobré ceny, rychlé dodání

• rychlost dodání

• VŠE OK

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení. Máme radost, když Váš nákup u nás proběhne ke spokojenosti. Právě spokojený klient je pro nás prioritou, jelikož podle nás na trhu nelze bez spokojených zákazníků dlouhodobě uspět.

Přejeme Vám mnoho spokojených kilometrů na našich pneumatikách a budeme rádi, když se i v budoucnu obrátíte na nás.

• Bohatá nabídka
    • Přehlednost eshopu
    • Výběr způsobu platby
    • Poměrně drahá přeprava

• široký sortiment, rychlost dodávky, solidní jednání
    • 0

Doporučuji zde nakupovat, já zde nakupuji opakovamně k mojí velké spokojenosti.