• Jsou velmi vstřícní k vrácení zboží a řešení problémů.

___

• Výběr kvality i ceny
    • Nemám

Velký výběr zboží, výběr kvality i ceny. Rychlé dodání.

• zboží, které není zcela běžné
    • bleskové řešení reklamace
    • dobré ceny

Nakupuji pravidelně a jsem pokaždé moc spokojená. Zboží vždy přijde s rychlostí blesku :)

Pan Nemec kopil jsem metestanici ale nefungovalo venkovni cidlo tak jsem zklamanej.

Dobrý den, pane Němče.

Mrzí mne, že jste nebyl se zbožím spokojený.

Prosím, založte mi nový případ na www.odkarla.cz/sos, kde s Vámi vše vyřeším k Vaší spokojenosti. Pokud o problému vím, tak jej vždy rád vyřeším.

• zboží neodpovídalo ceně

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, paní Rakusanova.

Mrzí mne, že jste nebyla se zbožím spokojená.

Vždy prodávám pouze to, co vidíte na fotografiích. Můžete si ověřit zde: https://kobra.odkarla.cz/t1/1080x1080/78/fb/103000002345967/103000002345967_202.jpg?ts1705044106

Pokud Vám nevyhovuje, můžete do 14 dní odstoupit od kupní smlouvy. Pokud tak chcete učinit, nahlaste mi, prosím, nový případ na www.odkarla.cz/SOS, kde s Vámi vše vyřeším k Vaší spokojenosti.

Rychlé doručení.
    Zboží přesně odpovídá popisu a vyobrazení

Obchod super.Rychlé dodání.Dobrá komunikace.Doporučuji.

• Rychle dodáni, hezké věci

• Vše odpovídá popisu
    • Cena super!!

• Od Karla se dají sehnat věci které nikde nenajdu

• Velký vyber zajímavé ceny

• Možná je to náhoda, nechci křivdit, ale zboží přestalo po 2 dnech fungovat.

Dobrý den, pane Kaine.

Mrzí mne, že zboží přestalo tak brzy fungovat. Bohužel to se může stát i zcela nového zboží, na které máte záruku 24 měsíců.

Samozřejmě jsem Vám reklamaci ihned uznal a až se mi zboží vrátí zpět, vrátím Vám peníze.

Váš Karel

Zboží bylo doručeno zcela zničené. Když jsem kontaktoval obchod kvůli reklamaci, dostal jsem několik možností řešení problému, mezi nimiž byla sleva na příští nákup nebo možnost poslat zboží zpět a obdržet náhradu ve výši ceny objednávky bez započtení dopravy. Ani jedna z těchto možností mě neuspokojila. V takových případech by měl obchod vrátit celou částku, kterou jsem zaplatil.​​​​​​​​​​​​​​​​

Dobrý den, pane Volkove.

Mrzí mne, že objednávka nedorazila v pořádku.

Jak píšete, pokud Vám nevyhovuje ani jedna z nabízených možností, pak prosím o vrácení zboží, abychom mohli reklamaci dořešit. Až se mi vyjádříte v případu reklamace, vše spolu jistě dořešíme k Vaší spokojenosti.

• Vše super

Vše v pořádku ,doporučuji.

• Výborná komunikace
    • Přehledné a jasné vyřízení objednávky

Obchod s bazarovým, použitým nebo rozbaleným zbožím, dobré ceny, propracovaný sytém eshopu, reálné fotografie zasílaného zboží.

• Rychlý dodání

• Spolehlivost

Supr obchod mají tam věci které nikdo nemá.Za supr peníze