• Dostal jsem co jsem chtěl a vypadá to dobře
    • Chybí jakýkoliv (český či anglický ) návod

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, pane Froňku.

Mrzí mne, že návod nebyl součástí balení. Zadejte mi, prosím, reklamaci na www.odkarla.cz/sos, kde spolu jistě vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Váš Karel

Zboží ,které nelze sehnat v ČR . Tato zdravotní pomůcka motýlek na posílení pánevního dna super . Dá se v pohodě použít , i když není nové .
    Děkuji .

Všechno bylo super.

• Vše v pořádku
    • Nenapadá mne

• rychlost, ceny

Vše v pořádku , ráda doporučuji.

Super nákup za skvělé ceny, ale to teda záleží co si vyberete za zboží. Za mě spokojenost

• Komunikace s obchodem na dobré úrovni
    • Poslední objednávka nepřišla kompletní, takhle přišly tři balíčky, tři balíčky jsem si objednal, ale jeden z nich byl úplně jiný než jsem chtěl, což mě trochu mrzí. Jinak asi nemám co vytknout.

• Rychlé vyřízení

Jedinou nevýhodou je, ale za to Karel nemůže, zvolení doručení prostřednictvím České pošty - opět nezklamala a nedoručila na místo, jen uložila kdesi na poště... příště již tuto chybu neudělám a využiji jiných zásilkových společností.

• rychlost dodání
    • nevím

• bezproblémová rychlá objednávka zboží

Zboží je údajně testováno, ale jedna funkcionalita hračky nám nejde.

• Výborný obchod
    • Skvělý obchodník

Všechno je skvělé! Je pravda, že platba nejprve neproběhla, i když peníze byly strženy. Ale napsala jsem na podporu a vše se vyřešilo! S produktem jsem velmi spokojená!

Spokojenost.

Výhodou jsou bezesporu ceny zboží. Nevýhodou občas znatelné použití výrobku, takže třeba jako dárek se to použít nedá, ale pro svou potřebu v pohodě.

• Atraktivní ceny zboží kategorie "rozbaleno":)
    • Vstřícný přístup eshopu - díky:)

Tak proč to nakupovat jinde:)

Před tímto obchodem důrazně varuji, jednoznačně se jedná o podvodný obchod. Místo zboží dorazil pouze zmačkaný igelitový sáček. Komunikace na úrovni, "Zašlete mi foto, musím prošetřit zda nedošlo ke ztrátě zboží ve skladu". Nemám ani zboží ani peníze. Takže ČOI.

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, pane Augustine.

Mrzí mne, že jsem Vás nepotěšil.

Ve skladu musím situaci prověřit a pero dohledat, zda nevypadlo někde při převozu zboží ze skladu na sklad. Proto jsem od Vás potřeboval fotografii zboží tak, jak Vám dorazilo, včetně jeho obalu.

Jakmile situaci prověřím, sdělím Vám ihned, zda se mi podařilo pero ve skladu dohledat.

Vše Vám sdělím v případu reklamace, kde tento problém řešíme.

Váš Karel

• Vždy rychlé vyřízení, stejně tak i případných reklamací/vratek

Vždy rychlé vyřízení, nakupuji opakovaně, jsem s pokojená

• Skvělá komunikace, rychlá dodávka :-)
    • / / /