• Super

Dodáno bez problémů, doporučuji všem.

• Rychlé bezproblémové dodání, zboží v kvalitě, které bylo uvedeno. Vše naprosto ok.

Doporučuji, mám dobré zkušenosti.

• Rychlé doručení.
    • Nikdy nevíte, v jakém stavu dostanete objednané zboží.

Když nakupuji zboží tak počítám s tím, že bude funkční, nikdo nechce řešit výměnu, opravu č i vrácení peněz, to jsou zbytečnosti, ktreré bychom si mohli odpustit, kdyby bylo vše v pořádku.

hodně zboží rychlé dodání

• Doručené zboží bylo nefunkční

Mrzí mne, že prodávající použité zboží před prodejem neodzkoušel.

Dobrý den, pane Přibíku.

Mrzí mne, že jste měl se zbožím problém. Zboží jsem otestoval a jeho stav uvedl u produktu.

Bohužel se mohlo poškodit při přepravě, takže k Vám nedorazilo plně funkční.

Reklamaci jsem Vám ihned uznal a nyní čekám, až mi zboží zašlete zpět na můj sklad.

Děkuij za spolupráci.

Váš Karel

Krásné nepoužité zboží za zlomek ceny, skvělá komunikace a rychlé dodání, naprostá spokojenost

• Vše rychle doručeno. Zboží shodné jako na fotkách, srozumitelně popsané+ výborná komunikace. Doporučuji všem vyzkoušet ⭐⭐⭐⭐⭐

Spokojenost

Dobré zboží za dobré ceny.

• Velký výběr zboží za rozumné ceny.
    • Rychlé dodání objednaného zboží.
    • Výborná komunikace.

V tomto obchodě nakupuji poměrně často a jsem s ním opravdu spokojen.

Vynikající přístup ve vztahu k zákazníkovi, rychlost dodání, včetně výrobku přesně podle uvedeného popisu.

• Rychlé vyřízení objednávky.

• rychlost dodani, nabijecka na vrtacku je funkcni

• Nízké ceny

• Skvělé ceny a akce!

Objednávala jsem neopren, ten přišla s rozbitým zipem - na první pohled viditelná vada. Pan Karel se na stránkách pyšní, jak každé zboží osobně kontroluje, testuje a fotí..
    Zboží jsem obratem vrátila dle instrukcí, ale zatím jsem nedostala žádnou odpověď

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, paní Kašparová.

Mrzí mne, že neoprén nebyl v pořádku. Samozřejmě jsem Vám reklamaci ihned uznal a nyní čekám, až mi dopravce neoprén vrátí na můj sklad.

Jakmile zboží obdržím a ověřím, budu Vás informovat a vrátím Vám peníze.

Rychlé řešení reklamací. Super

Vše ok

• Rychle reseni problémů
    • Extremne rychle dodani
    • Zaslani jineho produktu nez byl inzerovan, kdyz jsem chtel zaslat nahradu tak nemůžou garantovat ze přijde to co je v inzeratu jelikož je vse pry jiz zabaleno. Tedy vedome posilaji casto jine zbozi nez nabizeji, bez snahy udelat si inventuru a to vyresit.

V zasade dobra sluzba. Ale pristup asi takovy ze sice jsme Vam poslali spatne zbozi ale zato rychle a jednoduse vyresime reklamaci neni správný. Mnohem radeji bych dostal co jsem si objednal. Jenze o to nemaji moc zajem. Objednal jsem 140w usb-c nabíječku, dorazila mi 67w. Kdyz jsem chtel vymenit, tj dostat spravou s garanci ze zkontrolují co posilaji, tak to prý nejde, jelikoz vse je jiz zabaleno a neni mozne kontrolovat. Fakticky tak zakaznikum říkají ze jim to je jedno co posilaji, hlavně ze se proda. Pak sice resi reklamace jednoduchym systemem ale takove nastaveni postrada logiku. Clovek prece chce presne to co si objednal.

Dobrý den, pane Krekáči.

Mrzí mne, že jsem Vás nepotěšil.

Vynakládám nemalé náklady a prostředky na to, abych zboží, které si u mne kupujete, řádně prověřil a nafotil, abyste vždy věděl, co ode mne obdržíte. Stejné to bylo i ve Vašem případě, kdy na fotografiích bylo opravdu zboží, které jste ode mne obdržel. Nejednalo se tedy o záměnu. Můžete si ověřit zde: https://kobra.odkarla.cz/t1/1080x1080/14/9a/103000002993577/103000002993577_302.jpg?ts1712565866.

Bohužel při tak velkém množství zboží, které testuji, fotím a dávám do nabídky, se ve výjimečných případech může stát, že se v popisu objeví chyba. Jsme jen lidi a všichni chyby děláme. Proto máte pro kontrolu vždy i fotografie, na kterých produkt vidíte.

Nicméně reklamaci jsme spolu již dořešili a já jsem Vám vrátil peníze na Váš účet.

Věřím, že příště již bude vše v pořádku a budete se mnou a mým obchodem spokojený.