• Výborná komunikace, rychlé dodání.
    • Nevýhoda žádná, snad jen, že nebylo možné platit kartou.

zatím vždy spokojen

• ok

vyhodny

Dobrý den, pane Zdenku,

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojený.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Ceny, rychlost dodání, komunikace obchodu, doprava.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

rychlé vyřízení zakázky, celkem slušné ceny

Dobrý den, pane Jiří,

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Prostě super. objednal jsem dovezli.pomohli složit,více takových prodejen. ještě jednou děkuji.

Dobrý den, pane Mildo,

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Vše proběhlo v pohodě, komunikace obchodu skvělá

• výborná komunikace obchodu

• rychlost dodání

• ceny
    • výběr sortimentu
    • rychlé zaslání zboží

Byl to první můj nákup u tohoto prodejce. Velice rychlá odezva, dobré ceny. Objednal jsem k drenáži zahrady, takže předpokládám, že to bude dobře fungovat. Za mě s obchodem spokojenost.

• Žádná

Dobrý den, pane Jaroslave,

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Rychlé vyřízení objednávkky, dobrá komunikace.

Rychlé, bezproblémové dodání.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Rychlé dodání, dobrá komunikace, slušná cena.

1*****

• Vstřícnost v termínu dodání
    • Dobrá cena dodání nadrozměrné zásilky

• Rychlost a kvalita.

Dobrý den, paní Šárko,

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená.