• Doporučuji tenhle obchod.
    • Nic.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojený.

• Vše ok, ochotný personál

Určitě doporučuji

Dobrý den, pane Honzo,

• Široký výběr
    • Přijatelné ceny
    • Rychlé doručení

Dobrý den, paní Simono,

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená.

rychlost doručení

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Hadice došla rychle a jsem spokojen
    • Žádná

S tímto obchodem jsem velmi spokojen i s jeho produkty a rychlé dodání produktu

Dobrý den, pane Josefe,

• Široký výběr
    • super ceny
    • Rychle dodáno
    • velmi příjemný a ochotný personál na pobočce

Vše rychle vyřízené.

Super jen samá chvála.

Výborná cena...

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Poprvé jsme objednali a byli jsme spokojeni

Dobrý den, paní Věro,

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• vše bez problému, spokojen

• Dobrá komunikace, rychlost dodání

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Jsme velice spokojený. I když 1 kus dorazil poškozeny, tak jsme ihned druhy den dostali náhradu. Děkujeme.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Nově zřízená prodejna ve Vítkově umožňuje při osobním vyzvednutí z on-line shopu také široký výběr souvisejících výrobků. Takže jsem nakoupil víc než jsem měl v plánu:-)

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

super bylo to rychlé a vše v pořádku

Dobrý den, paní Marto,

• Rychlé jednání
    • Vše v pořádku

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Nepotvrzena objednávka, velmi pochxba spolecnost, obchod nejistý

Dobrý den, paní Jitko,

jelikož jste si objednala produkt, který nelze poslat standardní dopravou ČP či PPL, ale musí se zaslat přes Toptrans, kde je dražší doprava, tak Vás 8.4.2024 kontaktoval kolega, aby se s Vámi domluvil na dalším postupu. Kolega se Vás pokoušel kontaktovat prostřednictvím hovoru, který jste ale nezvedla a tak Vám napsal SMS zprávu, na kterou jsme také nedostali z Vaší strany žádnou odpověď. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost, ale z naší strany proběhlo vše v pořádku.

v pohodě

Dobrý den, pane Petře,