• Široký sortiment
    • Dobré ceny

Slíbený termín není dodržen a až do odeslání se člověk nedozví žádné konkrétní informace. Sice reagují na chat a telefon, dotyčné osoby ale neví nic konkrétního. Radši už nebudu příště platit předem.

Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za vyjádření vaší pozitivní zpětné vazby ohledně nákupů na Mroauto.cz. Pro nás jako profesionály je to velmi důležité, jelikož to vytváří pevný základ důvěry. Oceňujeme vaši důvěru a jsme vděční za to, že jste si vybral(a) naši firmu.

Jsme zavázáni k poskytování nejvyšší úrovně služeb a produktů. Naším cílem není pouze spokojenost zákazníka, ale také budování dlouhodobých vztahů založených na důvěře a profesionalitě.

Vaše pozitivní hodnocení dává naší práci smysl a motivuje nás k dalšímu zlepšování. Doufáme, že budete nadále využívat naše služby a doporučovat naši firmu svým známým.

Děkujeme vám za podporu a důvěru, kterou jste nám prokázali. Srdečně vás zveme k opětovnému využití naší nabídky a k prožití vysoké kvality zákaznického servisu.

Tým MROAUTO AUTODÍLY

• Šíře sortimentu
    • Až na výjimky dodání obratem
    • Někdy cena, někdy dostupnost dílu
    • Obchod komunikuje
    • Občas se nepodaří vychytat balení zásilky.
    • Sem tam narazíte na nepřesný/neúplný popis dílu a pak kupujete zbytečně související díl/y okolo.

Několikátý nákup, už vím, co můžu čekat. Tato zásilka lehce "přetékala" z krabice, ale zboží dorazilo v pořádku. Tentokrát mě trochu rozladil nepřesný popisu dílu Axiální kloub, příčné táhlo řízení JAR1035 TRW. Vyobrazena je jen samotná "tyčka", v popisu málo údajů, přitom v balení je obsaženo vše potřebné. Manžety tedy nebylo potřeba objednávat extra.
    Obchod komunikuje sám od sebe, pokud zjistí nesrovnalosti v objednávce. Cajk.

• Rychlost dodání a dobré ceny

Nic

Děkujeme za Vaši recenzi pro MROAUTO AUTODÍLY s.r.o.

V Mroauto si nesmírně vážíme Vaší pozitivní recenze a Vašeho hodnocení našich služeb. Velmi nás těší, že jste s námi byli spokojeni a že Vám můžeme usnadnit Vaše auto-potřeby.

Vaše slova chvály a uznání jsou pro nás velkou motivací k tomu, abychom i nadále usilovali o to, abychom Vám poskytovali co nejlepší servis a produkty.

Děkujeme, že jste si vybrali Mroauto. Těšíme se na Vaše další nákupy a doufáme, že s námi budete i nadále spokojeni.

Jako poděkování za Vaši recenzi Vám rádi nabízíme slevový kód MRO2024

Slevový kód MRO2024 můžete zadat při dokončení Vaší objednávky v online obchodě . www.mroauto.cz

• Široký výběr

Klasika MRO auto. Spolehlivost, rozumnější ceny oproti žluto-černé konkurenci.

• Příjemné ceny , kvalitní produkty a celkem rychle dodání
    • Komunikace se zákazníkem je skoro nulová . Nedají vedet nic o stavu objednávky … hlavně ze byla odeslána . To zjistíte až když vám u dveří zazvoní kuryr.

• Široký sortiment autodílů
    • Skvělé ceny
    • Skoro vše skladem
    • Rychlé doručení

• rychlost doručení
    • rychlá podpora na telefonu či mailu
    • poštovné 100 Kč při objednávce vážící 33 kg

• Skvělá komunikace
    • Přístup
    • Ceny/Kvalita

• Rychlé dodání příznivé ceny

• dostupnost

• rychlost expedice a doručení
    • bezkonkurenční ceny u většiny sortimentu
    • UI e-shopu je slabina, to musím vždy přetrpět

Až jednou implementují inteligentnější e-shop a řazení a vyhledávání zboží, bude to bomba.
    Rychlost doručení ale neskutečná - dopoledne objednáno, odpoledne expedováno, druhý den dopoledne doručeno.

• Ceny

• rychlost doručení

super

• Nízké ceny

• Rychlost vyřízení objednávky cena dílů oproti gigantu Auto Kelly

Velice spokojen nakupuji zde pravidelně

• Levne ceny nekterych polozek
    • Strasne dodaci lhuty - uz pres tyden cekam na zbozi uvadene s dodanim "pozitri" a stale nic neni odeslano

Sice skvele ceny nekterych polozek, ale uvadene dodaci lhuty v eshopu jsou uplne mimo realitu. Ja uz pres tyden netrpelive cekam na odeslani a furt nic, tak asi budu dokonce druhy vikend bez objednaneho zbozi, ackoli jsem objednaval ve stredu s tim, ze mely dily dorazit uz v patek pred prvnim vikendem. Myslim si o sobe, ze jsem tolerantni clovek, ale ze kvuli neschopnosti obchodu dodat zbozi budi mit tak dlouho blokovanou garaz je teda i na me uz moc. Zadna omluva ani info obchodu o duvodu zdrzeni.

• Dostupnost

• Výborné ceny
    • Široký sortiment
    • Balení zásilek

Nevhodně, respektive nedostatečně zabaleno! Všechno teda přežilo bez újmy, ale nechat v krabici bez výplně volně létat zapalovací svíčky, filtry a 5L kanystr s destilkou, to bych si být prodejcem netroufl... Vždyť zmuchlané staré noviny by stačili, aby to v tom tak nelétalo a nemlátilo se..... Jinak spokojenost.

• Ceny.