• Rychlé doručení
    • Kvalitní a levné díly
    • Občas horší vyhledávání v e-shopu

• Velký výběr ND, slušné ceny

zatim velká spokojenost, co tvrdí že mají opravdu mají a to se cení :-)

• Přehlednost stránek
    • Rychlost zaslání výrobku

• Ceny.

• Ceny
    • Rychlá odpověď na dotaz před nákupem
    • Nedodržení udaného termínu dodání (pondělí místo pátku)

Zboží po objednání velice rychle připraveno k odběru na prodejně. Spokojenost.

• Příznivé ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky

vše ok

• Rychlost doručení, množství náhradních dílů.

• Dobré ceny
    • Velký výběr

Děkujeme za Vaši recenzi pro MROAUTO AUTODÍLY s.r.o.

V Mroauto si nesmírně vážíme Vaší pozitivní recenze a Vašeho hodnocení našich služeb. Velmi nás těší, že jste s námi byli spokojeni a že Vám můžeme usnadnit Vaše auto-potřeby.

Vaše slova chvály a uznání jsou pro nás velkou motivací k tomu, abychom i nadále usilovali o to, abychom Vám poskytovali co nejlepší servis a produkty.

Děkujeme, že jste si vybrali Mroauto. Těšíme se na Vaše další nákupy a doufáme, že s námi budete i nadále spokojeni.

Jako poděkování za Vaši recenzi Vám rádi nabízíme slevový kód MRO2024

Slevový kód MRO2024 můžete zadat při dokončení Vaší objednávky v online obchodě . www.mroauto.cz

• Přehledné vyhledávání produktů v E-shopu
    • Možná kdyby přišla informace, v jakém stavu se objednávka nachází, přišlo jen potvrzení o přijetí a pak až od kurýra s informací o doručení.
    • Člověk neví, jestli se s objednávkou něco děje. Ale to je jen maličkost, co by se dalo vytknout. Pozitiva převyšují.

• Široký sortiment skladem

• Široký výběr

Přehlednost

• Cena 1A

• sortiment
    • rychlost dodání
    • obsluha prodejny (ostrava)
    • poplatek za vyzvednutí na vlastní pobočce
    • komunikace se zástupci firmy

• Poměr cena/kvalita
    • Občas problem s komunikací

Tým MROAUTO AUTODÍLY s.r.o.

Díl vadě vyrobený, nepasoval.

• Perfektní komunikace
    • Možnost objednání dílů podle vin po telefonu
    • Dobré ceny