• Rychlost vyřízení a doručení
    • Sortiment který ani u větších prodejců není
    • Ochota pomoct

• Rychlé dodání.
    • Úžasná komunikativnost.
    • Ani v případě, když vše neklapne na poprvé neslyšite nic jiného než: zjistíme, zajistíme, zašleme, omlouváme se , děkujeme .

• Ceny
    • Detailní popisy dílů

• Zboží skladem a za přijatelné ceny
    • Při pokusu o doručení na výdejní místo zasilkovny nabízí adresy v Maďarsku... ??? Ale nikoliv v ČR

Velmi spokojen ze vším

Bezproblémový rychlý obchod.

Už jsem objednával vícekrát a v pořádku.

• Kvalita

Rychlé dodání a těším se na další objednávku na tomto e-shopu

• Rychlé dodání.

• ve středu ve svátek objednané a ve čtvrtek v 9 ráno doma.
    • super rychlý a levní.
    • žádná

Rychlost

• velmi široký sortiment zboží
    • super ceny
    • rychlost dodání
    • síť poboček a výdejních míst

Zatím nejlepší obchod s ND a příslušenstvím, kde jsem kdy nakupoval a teď už vím, že budu nakupovat i nadále.
    Vřele doporučuji.

• cena rychlost

• super servis vůdči zákazníka

Tato objednávka byla jako náhrada za zpackanou předchozí. Dle katalogu brzdové destičky z předchozí objednávky měly sedět na mé auto - není tomu tak (nejsou na přední, ani na zadní nápravu). I přes upozornění a vrácení destiček je v katalogu stále stejná chyba (Renault Zoe opravdu není Ford Focus Mk4). Navíc mi ani po 14 dnech nevrátili peníze za původní objednávku - až po připomenutí se začíná něco dít. Nedoporučuji a příště radši objednám jinde.

• perfektní jako vždy

• Nulová komunikace ze strany obchodu
    • Neschopnost dohledání stavu objednávky

Reakce obchodu Mroauto.cz

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu ohledně komunikace a stavu objednávky. Upřímně litujeme, že jste se cítil nedostatečně informován.

Rádi bychom vysvětlili, že vaše objednávka byla zrušena, protože nebyla zaplacena prostřednictvím platební brány GoPay, kterou jste zvolil. Bez úspěšné platby nejsme schopni pokračovat v realizaci objednávky.

Chápeme, že tato situace mohla být způsobena nejasnostmi v procesu objednávání. Budeme se snažit vylepšit naše informační kanály, abychom vám poskytovali jasnější pokyny a informace v případě podobných situací v budoucnu.

Pokud máte jakékoliv další otázky či obavy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás a rádi vám poskytneme další pomoc.

S pozdravem, Pavel Malíř - zástupce společnosti

Nekolikrat jsem v tomto eshopu nakupoval a mohu jen doporucit. Zajimave ceny a rychle doruceni. Dekuji!!!