Na základě recenzí obchodu a vzhledem k tomu,ze mnou objednaný telefon dlouho nešel,jsem objednavku zrusila.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi.

Objednávka vytvořena 7.12.2019 (sobota) a dne 11.12.2019 stornována.

Recenze kladné převažují, bohužel pár záporných se vždy objeví, vždy se ale snažíme jakýkoliv problém vyřešit.

• cena zbozi
    • rychlost doruceni zbozi

Zbozi skladem doruceno za tyden a to jen diky emailovym urgencim

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.

Prověřoval jsem situaci ohledně vyřízení vaší objednávky a opravdu došlo k mírnému zpoždění při přesunu zásob na pražskou pobočku, kam měla být směrována objednávka. Omlouváme za zpoždění o 3 pracovní dny.

Děkujeme a s pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Mobil od prvního dne nefungoval.Pořád se sekal a hlásil systémovou chybu UI.jediné řešení bylo restartovat. Teď je třetí týden v reklamaci a doufám v kladné vyřízení, ale po přečtení recenzí na googlu, nevím jestli nedoufám marně.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za recenzi. Je nám líto, že vámi koupené zboží vykazovalo vadu. Bohužel autorizovaný servis chybu neobjevil, mohla být způsobena nahranou aplikací. Servis výrobce obnovil tovární nastavení a závada nebyla shledána poté.

Reklamaci jsme vyřídili i s odesláním za 22 dnů.

Děkujeme za přízeň a s pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

10 dni čekám na objednány telefon. V této době mi to opravdu nepřijde normální čekací doba. Plus fakturu ty posílají s produktem i když jsem platila bankovním převodem. Už nikdy u nich neobjednam!

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi.

Omlouváme se za delší dobu dodání, která u nás není standartem.

Pokud jde o doklad o nákupu je již 18 let zasílán vždy se zbožím a nebyl s tím nikdy problém.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Výhoda spočívá v tom že si vezmete ponaučení a nejnižší cena už nebude hlavní kritérium a začnete před nákupem číst recenze.
    • Mobil zakoupen kvůli ceně už vím že to byla chyba bohužel nečetl jsem předchozí recenze a také jsem se spálil.Mobil byl od začátku vadný spouštěl různé aplikace a volal na poslední čísla hlavně v kapsách batohu prostě si dělal co chtěl i když byl zamknutý pod heslem.
    • Dvakrát reklamován poprvé měsíc od koupě nikdy reklamace neuznána defakto podvod krádež za bílého dne i když máte záruku když ji prodejce neuzná neuděláte nic.
    • Při koupi jsem ušetřil 500kč a ve finále prodělal 6400kč plus náklady na dopravu při reklamacích a to nepočítám to martýrium při neustálých výměnách telefonu a časem s tím stráveným už vím že cena neznaméná všechno mimochodem telefon a balení jevilo už při prvním dodání použití respektive vybalení někde na prodejně nebo tak už to pišou i předešle recenze pochybná distribuce.
    • NIKDY NIKDY NIKDY MOBILTELL

Nikdy víc jenom problémy a vyhozené peníze při koupi přez HEURÉKU vás ujišťují jak budou nápomocni když přijdou problémy no a potom samozřejmě hlava do písku taková česká klasika.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme hodnocení a recenzi. Při reklamaci jde telefon do autorizovaného servisu, který diagnostikuje závady. Recenze jsou vždy a budou, je třeba se podívat i poměr kladných a záporných recenzí. Pokud se Vám jak zmiňujete nezdálo něco na začátku, mohl jste odstoupit od kupní smlouvy příp. nás obratem po doručení kontaktovat.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Na základě recenzí jsem objednávku zrušil,je lepší si připlatit i když 2000 kč.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za recenzi. Objednávka byla expedována a nebyla převzata.
    Je třeba se podívat i na počet kladných recenzí v poměru k záporným a příp. ani objednávku neprovádět, zbytečné náklady na naší straně za poštovné.

• Dobře dostupné výdejní místo v Praze
    • Velmi nepříjemná komunikace pána po mailovém dotazu na návod a nastavení v češtině, neochota, naprostá nevstřícnost.
    • Předplacené ochranné sklo za několik stovek - použili to nejlacinější, nepříliš odborně nalepené
    • Telefon je jakási bulharská edice, vše azbukou

Bohužel jsem nevyzvedávala osobně a následně neměla čas "hodit jim to na hlavu" a sehnat si jinde.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Objednávka byla vyzvednuta osobně na pobočce v Praze, pokud při převzetí se Vám něco nezdálo, bylo třeba to řešit ihned na místě či obratem. Při nákupu jste si zvolila EU distribuci, takže to je v pořádku.

• Nic...
    • Zboží mi přišlo s prelepenymi bezpečnostními samolepky
    • Obchod ani neprotestuje a rovnou vrací peníze

Nenakupijte tu, telefon byl aktivovaný 4 měsíce před koupí (mám doma ještě jeden pro porovnání a ten byl koupený u o2 a aktivovaný byl v den koupi). Komunikace s obchodem nebyla tak strašná, ale mají tam bordel a dovolal jsem se tam až druhý den, což nějak nechápu, oba byli normálně pracovní, no nic. Nenakupujte tu a ac máte ochranu od heureky, tak vám je na nic, protože mi bylo řečeno, že slečna nadiktuje číslo a ať si tam zavolám, že to bude jednodušší.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za Váš názor, jen naše krátké vyjádření - pokud je se zbožím něco v nepořádku, vždy se zákazníkem komunikujeme a i Váš případ jsme vyřešili k Vaší spokojenosti a na nás je nyní řešení s dodavatelem.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Přišel mi jiný typ než jsem si objednala.

Objednán Samsung A6+ SINGLE SIM a přišel mi DUOS i když je všude uvedeno SINGLE sim. Tel.čísla uvedená u obchodu nikdo nezvedá a ani zpětně nikdo nevolal při zmeškaných hovorech.

• Levný,ale to bohužel se odráží na kvalitě obchodu.
    • Slušně řečeno špatný,namyšlený prodavači
    • Podle kvality produktu si myslím,že mi prodali zánovní produkt

Kupoval jsem si Apple Airpods.Při vyzvednutí samozřejmě prodavači byli hodný a usměvavý.Ale když jsem přišel zboží vrátit,tak to už se jim moc nectělo.Nakonec mi přišel email,že po mě chtějí 200 kč za rozbalený kabel...
    1400 kč za prý poškrábanou krabičku, i když nebyla.Prodavač si hrál na strašného profíka,i když bylo vidět,že o elektronice ví velké h*vno.

• Zboži skladem výzba k odběru skoro po týdnu ,ale na to už si zvykám.Jak mi řekla jedna paní v Datartu v položce zboži skladem ješte neznamená že je na skladě.

K telefonu jsem si objednal Aplikaci Wowfixit (ochranné tekuté sklo) které jsem vůbec na telefonu nenašel. Telefon nebyl pokryt žádnou viditelnou
    nebo hmatatelnou úpravou. Taková malá jitrnička, kterou svět neviděl z pohádky Obušku z pytle ven.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za kladné hodnocení a recenzi. Aplikace wowfixit je nanotechnologie, tak jak máme v popisu, když vybíráte. Vždy přiložíme i krabičku, aby jste věděli co je aplikováno.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Neskutečně dlouhá dodací doba a nezájem o zákazníka.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

16.6.2019 21:19 hod. objednávka přijata, 18.6.2019 emailem Vámi stornována.

• Pomalý a seká se

Reakce obchodu mobilTEL.cz

nerozumíme Vaší recenzi, zřejmě se Vám seká starý počítač.
    Naše stránky fungují bez problémů.

• Špatný popis produktu

06.06.2019 10:13:45 xxx Změna stavu objednávky na Storno ze strany kupujícího
    06.06.2019 08:26:56 xxx Změna stavu objednávky na Vyřizuje se
    05.06.2019 22:37:30 System Příjem objednávky

• Prodejce nemohu doporučit, jeho obchodní praktiky jsou mírně řečeno nesolidní. Naštěstí však komunikují a problémy řeší.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

myslíme si, že problém, který vznikl ani ne tak naší vinou jsme s Vámi k Vaší spokojenosti obratem řešili a již vyřešili.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• The product is of good quality and cheaper than in the official Apple store.
    • It took 7 days after ordering to ship the product and another 3 to deliver it, even though the delivery address was in Prague

historie Vaší objednávky:

14.05.2019 08:15:56 Změna stavu objednávky na Storno ze strany kupujícího
    14.05.2019 08:10:32 Změna stavu objednávky na Vyřizuje se
    13.05.2019 17:55:28 System Příjem objednávky

Objednávka zvolena platbou kartou on-line, která vůbec neproběhla, nebyla uhrazena ani dodatečně a proto objednávka stornována.

• Rychlá dodávka
    • Porušená lepítka na krabici a obalu na samotném telefonu

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za kladné hodnocení a recenzi. Těšíme se na Vaši další návštěvu a nákup. :-)

• Nizke ceny
    • Absolutni neschopnost komunikace i v oteviraci dobe

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Dobrý den, objednávku jste zrušil sám.

30.04.2019 08:43:49 xxx Změna stavu objednávky na Storno ze strany kupujícího
    29.04.2019 17:52:04 xxx Příjem objednávky
    29.04.2019 17:52:04 xxx Distribuce produktu: Apple xxx 7 xxxxx

• Koupen novy mobil, ktery mel provolanu spoustu casu
    • Spatna komunikace
    • Vraceni penez az po dlouhe dobe

Absolutne obchod nedoporucuji. Koupil jsem mobil - novy, ktery mel provolano spoustu casu. Kdyz jsem mobil vracel s tim, ze odstupuji od smlouvy, tak jsem dostal pouze dokument - prijemku. Nic vic. Penize mi vraceny nebyly. Az po nejake dobe uznali, ze by nejspis meli penize vratit. Vraceni penez trvalo neuveritelne dlouhou dobu, psal jsem, volal jsem a vzdy mi bylo receno, ze to vedi a ze to resi. Uz NIKDY VICE. Obchod absolutne nedoporucuji.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka byla přijata a druhý den připravena a vyzvednuta, telefon byl aktivován ten den a ten den jste i vrátil zpět na pobočku, kde bylo zahájeno reklamační řízení, poté byl vystaven dobropis a peníze vráceny dle splatnosti dobropisu.