Dle hodnocení na zbozi.cz totální katastrofa, prodej repasovaných telefonů jako nové , tím pádem problém při reklamacích, z ničeho nic se najednou rozbije...

Reakce obchodu mobilTEL.cz

22.02.2021 12:36:58 Zrušení vyskladnění IMEI #350320090166263, přesun na sklad rke
    22.02.2021 12:36:58 Zneaktivněn doklad #112723
    22.02.2021 12:36:58 Změna stavu objednávky na Storno ze strany kupujícího
    18.02.2021 12:44:54 Změna stavu objednávky na Expedováno
    18.02.2021 12:44:21 Vyskladnění imei 350320090166263 do objednávky
    15.02.2021 08:38:54 Změna stavu objednávky na Vyřizuje se
    14.02.2021 21:41:05 Načítání objednávky
    14.02.2021 21:41:05 Distribuce produktu: Apple iPhone 12 Pro 256GB Silver : EU

Dobrý den, má cenu vůbec reagovat na takovou recenzi?

Zboží jste si Moniko Rusiňáková, Stolanx, IP. XXXXXX, objednala a nevyzvedla, vrátilo se zpět.

Prodáváme nové neaktivované iPhony.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• píšou skladem, ale evidentně to nemají

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme hodnocení a recenzi a omlouváme se za komplikace v této době bohužel nedorazilo vše jak mělo.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Produkt dorazil mnohem později, než bylo deklarováno a jelikož se jednalo o dárek k narozeninám, není to úplně ideální. Je zavádějící, když se tváří, že je produkt skladem, ale ve skutečnosti není. Jedná se o překupnickou firmu. Nutno ale dodat, že produkt nakonec dorazil a je v pořádku.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

omlouváme se za prodlení při vyřízení vaší objednávky. Bohužel půl firmy v karanténě a zatoulaný balík způsobil tyto komplikace.

Ještě jednou se omlouváme za problémy a těšíme se snad někdy příště. Hezký den Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Nákup v pohodě, doručeno rychle. Po otevření balíčku jsem zjistil, že ochranné sklo už bylo rozbalené a z jedné straně na něm chyběla ochranná fólie.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za kladné hodnocení a recenzi.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně dodávky nás je třeba obratem kontaktovat k dořešení.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a nákup. :-)

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Absolutní nezájem. Objednávku jsem učinil přes Heureku, provedl platbu a čekal. Když se nic nedělo, kontaktoval jsem obchod a dozvěděl se, že Heureka objednávku zrušila - nechápu proč. Uhrazená částka se naštěstí vrátila zpět na účet, napsal jsem tedy obchodu, že objednávku vyřešíme na přímo. Dosud se obchod nenamáhal na email odpovědět. Absolutní nezájem.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme hodnocení a recenzi.

K Vaší objednávce bylo po telefonické domluvě přidáno příslušenství a domluvená platba na 2x, heuréka přes kterou jste objednávku provedl, však objednávku stornovala pro nezaplacení, toto jsme Vám k Vašemu dotazu na email sdělili.
    Další email od Vás se bohužel dostal do spamu, kde jsme jej nyní našli, je možné náš ale vždy kontaktovat telefonicky a situaci by jsme vyřešili.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• už si nic od nich nevezmu

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka přes portál Heureka byla přijata 10.12.2020 v 8.23 hod. přijata, tentýž den připravena k expedici a odpoledne Vámi objednávka stornována.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Komunikace obchodu je příšerná. Škoda, že jsem neprostudoval již dříve, z recenzí na FB nejsem první.

• Objednal jsem iPhone 11 (nový!) a telefon sice byl v krabičce ale byly na něm otisky - jak na displeji tak na cocce fotaku. Jinak je funkční, tak předpokládám ze prodávají rozbalené zboží jako nové

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Těšíme se na Vaši další návštěvu a nákup. :-)

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Nedoručeno, bez odezvy a informací od obchodu - nedoporučuji.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

dne 26.11.2020 objednávka přijata, téhož dne připraveno k vyzvednutí a na email zaslána informace k vyzvednutí.
    Dne 11.12.2020 stále telefon nevyzvednut, byl jste kontaktován tedy zda vyzvednete a objednávku jste zrušil.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Příjemná cena, zboží bez problémů.

Podivná komunikace obchodu. Objednal jsem a zaplatil 22.11.2020. Dne 23.11. mi přišel mail, že se moje objednávka vyřizuje. 25.11. jsem se dotazoval v jaké je to fázi (na webu psali, že je telefon stále skladem). 27.11. mi přišel mail, že zboží bylo předáno na poštu 23.11. a že nestíhá pošta. Pak 30.11. jsem dostal zprávu "storno ze strany kupujícího". Proto jsem 1.12. psal dotaz kdo, kdy a jak zrušil objednávku a zmínil jsem i o ČOI. Rychle došlo ke změně objednávky na "expeduje se", večer měla pošta moji zásilku a 3.12. já objednané zboží v pořádku u sebe.
    Ale třeba to byla chyba jen v mém případě, asi jsem měl smůlu...

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka byla přijata v neděli 22.11.2020 a byla uhrazena, expedována od nás 1.12.2020, omlouváme se zpoždění v tomto komplikovaném období.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Zboží objednáno a zaplaceno 22.11 a k 6.12. stále nic. Pouze dotazník, jak jsem spokojený s nákupem. Tak to je vrchol drzosti. Opravdu spokojený nejsem.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

omlouváme se za komplikace a lhůtu dodání, bohužel přepravci nám se zpožděním dodávají zásilky a tím se prodlužuje i cesta k Vám.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Hledají chyby tam kde nejsou, když člověk vrátí telefon, prověřují ho lupou a hledají škrábance, které tam nebyli
    • Nikdy si nic neobjednám

Reakce obchodu mobilTEL.cz

nárok na vrácení kupní částky máte v případě, že zboží nejeví známky používání, což tomu ve vašem případě bohužel tak nebylo. Pak je na zvážení dohody mezi kupujícím a prodávajícím, kdo a za jakých podmínek uvede věc do původního stavu při koupi. Dohodli jsme se na snížení vrácené částky a ta vám byla odeslána zpět na účet. My si můžeme dát telefon do bazaru, a proto byla ponížena cena kupní.

Foto zde: https://uloz.to/tamhle/9mUNpneDZRPY/name/Nahrano-28-11-2020-v-0-00-47

• Ji

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka byla stornována kupujícím, nezaplatil jste ji online:

14.11.2020 23:49:08 System Storno - špatná platba
    14.11.2020 23:37:51 System Distribuce produktu: Xiaomi Redmi Note 9

Mrzí nás, že nás nedoporučujete. S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• nízké ceny
    • rychlé doručení
    • rychlé vyřízení vrácení zboží
    • prodej zjevně používaného zboží jako nového

12. 11. 2020 jsem si z tohoto obchodu objednala mobil Samsung Galaxy A41 White. Dorazil další den, což jsem velmi ocenila. Nicméně po rozbalení mě čekalo velmi nepříjemné překvapení. Originální pečeť výrobce (na které jasně stojí "V PŘÍPADĚ PORUŠENÍ ZBOŽÍ NEPŘEBÍREJTE") byla porušená a přelepená falešnou papírovou nálepkou. V této chvíli jsem velmi zpozorněla a při dalším rozbalování dále objevila, že:

1. fólie na mobilu byla nasazena křivě a bylo pod ní množství prachu
    2. výrobní štítek nebyl nalepen na mobilu, ale na folii
    3. na mobilu zcela chyběly boční ochranné fólie
    4. mobil měl odřený rožek
    5. nabíječka na sobě měla škrábanec
    6. další příslušenství nepasovalo do krabičky (bylo zjevně přebaleno)
    7. nástroj pro manipulaci se slotem na SIM a SD kartu byl umístěn zcela jinak
    8. po zapnutí mi mobil nenabídl základní nastavení, ale rovnou se spustil v maďarštině
    9. dle kontroly IMEI začala mobilu běžet záruka již cca 14 dnů před koupí

Z těchto indicií nebylo těžké usoudit, že mobil byl již zjevně použit a obchod jej prodával jako nové zboží. Paní na infolince mi na dotaz, proč je porušena pečeť výrobce, ihned hezky přečetla naučenou větičku o tom, že zařízení se prý před prodejem kontrolují. Po sdělení dalších nálezů mi jen suše oznámila, ať jim pošlu fotky na mail. To jsem udělala, odpovědí mi opět bylo to, že zařízení před prodejem kontrolují, ale jestli mám pochyby, mám jim mobil zaslat zpět. Naštěstí jsem zařízení kupovala přes Heureku, která mi byla během celého procesu vrácení zboží velmi nápomocná. Mobil jsem tedy zaslala a peníze zpět jsem měla do pár dnů (což na obchodu jako jediné oceňuji).

Závěrem však mohu říci jen to, že obchod opravdu NEDOPORUČUJI. Po přečtení více recenzí jsem zjistila, že zjevně nejsem jediná, komu bylo prodáno použité zboží. Většina lidí to však bohužel zjistila až při reklamaci.

Takže apeluji na všechny kupující - zkontrolujte si zboží ihned po převzetí a nemávejte rukou (nejen) nad porušenou originální pečetí výrobce.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

zboží jste vracela ve 14 denní lhůtě, dobropis vystaven druhý den od přijmu, peníze vráceny zpět. Nechali jsme dodávku zkontrolovat. Děkujeme za upozornění. Hezký den Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Mobilní telefon Huawei P20 Lite který mi byl doručen nebyl nový, přesto že jsem ho jako nový objednával. Originální plomba výrobce na krabici byla přelepena druhou plombou. Ochranná folie na zadní straně mobilního telefonu byla ošoupaná. Při kontrole záruky u výrobce Huawei jsem zjistil, že dvouletá záruka před měsícem vypršela. To bylo zásadní proč jsem se rozhodl telefon vrátit. Po zaslání zboží zpět do dobchodu mě kontaktovala zaměstnankyně ochodu s tím, že mi nemohou vrátit celou částku protože je prý poškrábaný displej. To mě málem trefil šlak. Naštěstí jsem telefon objednal přes Heureku a před vrácením jsem ho důkladně nafotil. Po tom co jsem obchodu pohrozil, že to budu řešit přes Heureku, mi byla vrácena celá částka, včetně poštovného.

Na otázku, odkud je ten telefon a proč je prošlá záruka, mi nedokázal prodejce odpovědět. Podle mě byl telefon buď někde hodně dlouho vystavený nebo se jednalo o repas. Jsou i další možnosti ale nerad bych se pouštěl do spekulací ...

• dobré ceny
    • uváděný čas doručení/připravení k vyzvednutí neplatí

Ač bylo zboží skladem, nebyl obchod schopný do dvou dnů telefon připravit k vyzvednutí, i když tak bylo slíbeno do druhého dne.

• Namísto EU distribuce jsem obdržel CZ za cenu EU.
    • Zboží bylo na webu skladem, takže jsem očekával doručení max do 2 dnů. Bohužel po dvou dnech mi bylo řečeno, že se čeká na dodání, a telefon jsem tedy obdržel až po 6 dnech od objednání. Vědět to předem, objednám jinde :-(

Reakce obchodu mobilTEL.cz

již řešeno telefonicky. :)

Zákazník zboží obdržel, bohužel došlo k prodlení u přepravce, České Pošty.

• Rychlé vyřízení objednávky

19.10. jsem si objednala mobil přes heureka. Po zjištění, že je to v tomto obchodě, jsem objednávku zrušila. (Již jsem u nich jeden mobil koupila, vše bylo ok, než došlo na reklamaci. S tak arogantním jednáním jsem se nesetkala). Stále čekám na vrácení peněz za zrušení objednávky.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

peníze za Vámi zrušenou objednávku jsme na Vaši žádost vrátili na Váš účet.

Mrzí nás Vaše zkušenost s předchozím nákupem.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

Objednávka zboží které měli skladem a zároveň email že zboží nemají a že mohou zkusit ho sehnat.Nedoporučuji ,nemají co garantují skladově