• Telefon je polský. České servisní středisko Samsung odmitlo pomocí s nefunkční aktualizace softwaru, protože obsluhuje pouze české a slovenské.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

zboží je EU distribuce - uvedeno v popisu produktu na našich stránkách.

Se zákazníkem jsme mluvili po telefonu a nabídli řešení. Věříme, že situaci vyřešíme ke spokojenosti zákazníka. :)

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Po týdnu od objednání telefonu jsem musela kontaktovat přímo Heureku, až poté se prodejce ozval, že mobilní telefon nemají k dispozici a bude až další týden.

Nedoporučuji - komunikace ze strany obchodu žádná, po týdnu, po urgenci na Heurece, oznámení prodejce, že telefon nemá skladem :-(

Reakce obchodu mobilTEL.cz

omlouváme se za objednávku, dorazilo nám špatné zboží od dodavatele a nestihli jsme vyřídit obratem.

• Hrozná domluva
    • Zaměnujou zboží
    • Zboží, které mají uvedeno skladem nemají
    • Dodávka zboží trvá dlohu, poněvadž zboží není skladem

Už nikdy více.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

problém s příslušenstvím jsme v návaznosti na špatné označení od dodavatele řešili telefonicky a vyřešili vystavením dobropisu.

• Neuvedení pravdy o DPH

Přestože na stránkách nabízí zboží s 21%DPH, v rekapitulaci objednávky je uvedeno 21% DPH, tak pak na účtence je uvedeno ze uplatnili na základě podivných výjimek ze DPH je 0% ...Kdybych to věděl, tak tady nenakoupím, bohužel jsem si to přečetl až po rozbalení telefonu z folie, odmítám podporovat takové nekalé praktiky....ostatní obchody to mají uvedeno přímo na detailu produktu a ty jsem záměrně přeskakoval...příště z toho důvodů už nenakoupim.

• zvláštní komunikace
    • špatné označení produktů

Objednávku jsem raději stornovala, protože jsem se opravdu začala bát, že rozbalím doma místo iphonu za 25tis cihlu. Prve jsem si říkala, že ostatní negativní recenze nebudu brát za bernou minci, ale prve mě zarazilo, že neuvádějí ve vybavení sluchátka, na dotaz mi bylo odpovězeno, že je dodají (v jedné recenzi se píše že je nedodali a na požádání pak zaslali neoriginální) ale poté co jsem si objednala 3 produkty (telefon, sklo a pouzdro) mi přišlo potvrzení objednávky s úplně jinými produkty než jsem si objednala jsem to už vzdala a objednávku stornovala. Mám trochu pochybnosti o tom, že telefon by byl v pořádku a hlavně nový a v originálním balení s originálním příslušenstvím. Třeba ano, ale raději jsem ho koupila jinde, o 1000kč dražší ale s klidem.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Objednávka byla přijata a připravena k expedici, na to přišlo Vaše storno objednávky, i po informaci že obsah balení je kompletní a zboží je originálně zabaleno. Vyskladnění příslušenství je dle objednávky a dle příslušných kódů .

• nulová komunikace
    • ignorace zákazníka
    • dle ostatních recenzí obrovský problém s reklamacemi u nich

Objednal jsem si u nich telefon a zaplatil předem. Druhý den čekání jsem objednávku stornoval, na to mi xx hodin nebylo odpovězeno. Znovu jsem za několik hodin telefonoval na infolinku s žádostí o storno, bylo mi řečeno, že o stornu vědí a bude řešeno. Přesto jediná odpověď byla, že objednávku budou expedovat. Balík jsem ihned odeslal zpět s odstoupením od smlouvy. Nakonec po 7 dnech od storna vrátili peníze. Jde jen o tu nulovou komunikaci a nulovou snahu zákazníkovi vyhovět, když už má zaplaceno.. Přečtěte si před objednáním také nějaké recenze na zbozi.cz a nebo tady v diskuzi ;). Příště bych si raději koupil WinRAR než cokoliv od nich.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

objednávka přijata v neděli 21.6.2020 ve 02.57 hod., 23.6.2020 expedováno, expedice do dvou dnů, emailová komunikace je v archivu, balíček jste převzal a zaslal zpět, byť jste v emailu byl naveden, že tak činit nemusíte a stačí balíček odmítnout. Po vrácení zásilky byl vystaven opravný daňový doklad, který má splatnost do 14ti dnů, během týdne jste měl peníze zpět.
    S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Tady bych si už nic nekupovala. Dorazili mi sluchátka, a pak jsme měla problem to reklamovat kvůli tomu jela jsem do Prahy

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Vaše reklamace byla vyřízena výměnou za jiný kus.

• Pro mne dostupná vzdalenost

Pokud by zakoupený mobil měl ROM EU tak spokojenost. Bohužel ROM byla RU takže jsem musel mobil vrátit. Krabička byla označená distribuce EU.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za kladné hodnocení a recenzi. Těšíme se na Vaši další návštěvu a nákup. :-)

• Podvádějí s DPH

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Vaše objednávka byla z Vaší strany stornována a nedokončena.

Dodal me nefunkcni telefon

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Vaše objednávka byla expedována a nemáme žádné zprávy od Vás o něčem, co by nebylo v pořádku.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Arogantní jednání, porušují zakon. Pokud mobil rozbalite z krabičky a vydáte nabíječku, řeknou, že mobil je použity a nemohou vám v zákonné lhůtě vrátit peníze. A když, tak vám cituji "musí ponížit vrácené prostředky o opotřebení mobilu" Kolem 20%. Opotřebení je rozbalení a vyndani nabíječky. Na můj dotaz, jak mám Mobil 14 dní vyzkoušet bez nabíječky mi bylo řečeno, že je jim to jedno, to ať si udělám jak chci. Takže proto jsou levni, peníze si berou na víc od důvěřivých hejlu. Snad tato recenze ochrání někoho od drahé zkušenosti.

V žádném případě od nich nic nebrat. Zkušenosti mám z pražské pobočky. Zvažuji podání oznámení na ČOI. Prodavač, pán cca kolem 40, se za své lhaní a podvádění ani nestyděl. Prosím, nic od nich nekupujte nebo si buďte vědomi rizika, že nic nemůžete v zákonné lhůtě vyzkoušet. Dle recenzí na Google, které jsem si do hledala až posléze, ani ne vyřizují žádné reklamace ani opravy.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

pro odstoupení od kupní smlouvy musí být naplnění předpoklady a požadavky dle obchodních podmínek. Pokud tomu tak není a zboží vykazuje známky používání, je možné odstoupení neuznat.
    Nicméně kolega s Vámi vyřešil Vaši objednávku při osobním jednání , a to v kladný výsledek.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Koupil jsem u nich iPhone SE a krabice byla rozbalená, a když jsem se ptal proč tak mi to pořádně pán ani nedokázal vysvětlit a byl velmi nepříjemný. Nakonec jsem si ho objednal tedy poštou protože v žádném jiném obchodě už se nedá sehnat, a přišel mi bez nabíječky. Napsal jsem jim o ní a prišla mi neoriginální kopie s hodnotou asi tak 20 kč, a když s ní mobil nabíjím tak jakoby brní, jakoby mi přenášel proud do ruky.....

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Vaše objednávka byla po připravení stornována.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Obchod měl špatný popisek zboží, zbytečná objednávka a cesta

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Omlouváme se za nedostatečný popis, pro upřesnění lze využít našeho chatu, e-mailu nebo infolinky.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

U telefonu, který jsem si objednal nebyl přiložen český návod. Mám za to že je prodávající povinen dodat k zakoupenému zboží český návod.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. Pokud se objevil tento problém, stačilo kontaktovat náš obchod a vše by jsme dořešili.
    Těšíme se na Vaši další návštěvu a nákup. :-)

• Špatný dopravce

Zlý výběr dopravce

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a nákup. :-)

• velmi spatna komunikace

Balicek prisel trochu poskozeny, od obchodu jsem se dockal odpovedi, ze si to musim vyridit sam, ackoliv dopravce tvrdil, ze reklamaci musi podat platce prepravy, tj. obchodnik. Ocekavam od obchodnika vstricnejsi a osobnejsi pristup.

• Nevidím žádnou výhodu. Čekám od 20.12 na své již b ten den zařazené zboží. Celkem dá se říci 18 000.Nyní žádná odezva ze strany obchodu. Jsem zvědavá zda zboží dorazí. Místo zboží recenze. Opravdu tento obchod nedoporučují.☹

Reakce obchodu mobilTEL.cz

vaši recenzi jsem předal kolegům, každopádně u objednávky došlo ke stornu ze strany zákazníka.

Vidím v systému, že neprošla platba kartou z vaší strany:

20.12.2019 23:32:37 System Storno - špatná platba
    20.12.2019 17:57:03 System Storno - špatná platba
    20.12.2019 17:51:26 System Příjem objednávky
    20.12.2019 17:51:26 System Distribuce produktu: Huawei P30 Pro

Hezký den Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Zboží není z české Distribuce. Není to originální zboží pro česky trh. Na to neupozorrni. Jde o nekalé praktiky sedeho dovozu.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

zakoupil jste hodiny Samsung R800, na které je standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele.
    Kdyby jste měl nějaký dotaz nebo problém se zboží, rádi vám budeme dostupní na emailu.

Hezký den Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Zboží sice došlo v pořádku, ale u obou telefonů byl návod pouze rumunský, když už není český, proč nebyl alespoň anglický. Jsem z toho mírně v šoku, přístroje snad budou fungovat, ale tomuto obchodu se příště vyhnu velkým obloukem, nemám rád, když ze mne někdo dělá blbce.

Nedůvěryhodný obchod, zboží dodáno bez českého návodu.

Dobrý den pane Zástěra.

Omlouváme se za nepřiložený návod. Pokud o ně máte zájem v tištěné podobě, kontaktujte nás prosím na info zavináč mobiltel.cz a my vám jej dopošleme.

Pokud by stačil elektronický, je zde na heuréce ke stažení.

Děkuje a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Zboží nefunguje

Reakce obchodu mobilTEL.cz

omlouváme se za komplikace. Pokud Vám zboží nefunguje, pošlete ho prosím k výměně nebo k reklamaci, abychom mohli chybu zboží napravit. Děkujeme.