• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dostal sem úplně něco jiného, než sem si objednal.

• Nedostatečná komunikace ze strany e-shopu.
    • Nevrací peníze v termínu.
    • Přečtete si záložku “Diskuze” na Heuréce, vyhledejte si recenze na zbozi.cz a google.com.

• Obchod volal a řekl nám pohádku na dobrou noc (lež)
    • Velmi neseriózní jednání!
    • Objednávku zrušil obchod za podivných okolností.
    • Chyby v cenové nabídce na webu
    • Nemají zboží fyzicky skladem

Objednáno, kdy bylo zboží skladem. Po dvou dnech volala paní z obchodu, že prý je vykradli :D Poté zjištěno, že měli na webu nákupní ceny, takže se museli na něco vymluvit. Emailem došlo potvrzení o STORNU, že bylo zboží ZRUŠENO zákazníkem, což je naprostá LEŽ!!!!!!! Velmi neseriózní jednání tohoto obchodu.

Jsou to šmejdi. Nedoporučuji tady nakupovat!!!!! Ušetřete si nervy. Nebyli schopný mi odpovědět proč u sluchátek mám omezenou záruku dle S/N sluchátek a to jen pár měsíců!!!!!!!

Reakce obchodu mobilTEL.cz

vedli jsme spolu emailovou komunikaci a pak jsme již neobdrželi odpověď, každopádně jsme Vám sdělili postup a možnosti s tím, že si dořešíme s dodavatelem.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Objednal jsme telefon, který měl být skladem. Dva dny se nic nedělo. Třetí den po mém mailovém dotazu mi zavolali, že se omlouvají, ale nemají telefon skladem. Byl nám nabídnut telefon s nižší interní pamětí. Na to jsem nepřistoupil a souhlasil se stornem objednávky (mailem přišlo storno prý z mé strany) Po položení hovoru jsem se podíval na stránky mobilTELU a mnou požadovaný telefon měli skladem, ale o cca 600Kč dražší, než jsem měl v objednávce já. Již jsem to neřešil, neboť jsem v tento obchod ztratil důvěru a radši objednal jinde.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

došlo k chybnému přepočtu skladu po objednávkách, omluva zákazníkovi a telefonický kontakt s nabídkou jiné varianty nebyl akceptován.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Když jsem objednával, bylo uvedeno datum 27.05.2022 a spoléhal jsem na vás. To byl dárek na narozeniny. Zboží mi bylo doporučeno 30.05.2022 :(

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka byla přijata ve čtvrtek 26.5.2022 v 4.48 hod., 27.5.2022 v pátek byla expedována a předána přepravci, o víkendu přepravci nedoručují a v pondělí 30.5.2022 Vám bylo doručeno, z naší strany vše v pořádku. Nikde nemáme psáno datum doručení to nelze dopředu znát. Na emailovou komunikaci jsme Vám obratem reagovali a sdělili termín expedice.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Kupovala jsem Huawei P40, nikde nemeli upozorneno, ze nema moznost google sluzeb!!! Kdybych to vedela, tak si v zivote ten mobil nekoupim, vyberu si jiny a budu spokojena s timto obchodem. Ale takhle se citim poskozena! Nechteli jej vzit zpet, byl je vybalen, nepouzit. Nyni se divam, ze uz to upozorneni maji napsane u jineho huawei co prodavaji, coz je zajimave tedy, ze najednou upozornuji u dalsiho telefonu a u me delali, ze nic. Ten svuj jsem chtela hned prodat a musim snizit cenu o pulku, takze prijdu o 6tis!! A uz jsem mela kupujiciho a zjistila se chyba na display, takze jej nekoupil. Ted jsme jej musela jet reklamovat na prodejnu a ozval se dalsi zajemce, ze mobil chce ten den a ja ten mobil nemam, takze jsem prisla o dalsiho kupujiciho. Stoji me tohle jen cas a penize! Stacilo od Mobiltel dat cervenou vetu na eshopu( jako to maji nyni u dalsiho telefonu)a vubec by se tohle nestalo! Beru to jako jejich hrubou chybu. Kdyz vim, ze to zbozi neni 100% jako jsou lide u mobilu zvykli, tak to snad musim uvest! Takze jsem s timto obchodem nespokojena, protoze jsem prisla o penize!

Neobdržel jsem potvrzující e-maily, reakce na mailový dotaz byla velmi strohá.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení. Informace chodí jakmile se s objednávkou cokoliv děje na email udaný zákazníkem v objednávce.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Obsluha na prodejně v Praze byla hrozná. Pán byl pěkně nepříjemný. Naštěstí žiju v zemi, kde se s takovým přístupem nesetkám, takže pro mě špatná zkušenost

děkujeme za hodnocení.

• neberou karty!

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka byla zvolena na platbu KARTOU ON-LINE, platba neproběhla a nebylo uhrazeno, proto byla objednávka stornována.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Když jsem zboží objednal, psali v objednávce, že máme právo odstoupit ze smlouvy do 14 dnů ale když jsem po zaplacení chtěl odstoupit, tak mi to odmítli a ponechali peníze. Dokonce jsem navrhnul kompromis, kde bych u nich koupil jiné zboží za nižší cenu a tímto by mě vrátili jen ten rozdíl ale toto odmítli.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka byla na firmu, kde odstoupení od kupní smlouvy není možné - to je dané - Možnost odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů zakládá § 1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, přičemž se jedná o úpravu náležející ke speciálním ustanovením, které lze, v souladu s § 1810 občanského zákoníku, použít pouze v případě smluv uzavíraných mezi podnikatelem a spotřebitelem (osobou jednající mimo rámec podnikatelské činnosti, dle § 419 občanského zákoníku).

Mj. i spotřebitel musí splnit podmínky pro odstoupení od kupní smlouvy, tzn. že zboží musí být vráceno v původním balení, nepoškozené a nepoužívané.

Závěr našeho reklamačního odd. je tedy správný.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Telefon měl výrobní vadu. Bohužel dle českých zákonů při nákupu na firmu opravdu nemám nárok na odstoupení od smlouvy či výměnu za nový kus. Vše je ale o přístupu k zákazníkovi, že? Horší ale je, že mi zatajili opravu. Svedli to na vytíženost jedné paní, kdy toho měla ten den dost a spletla se :-))), takže jedna opravenka byla poslána "při reklamaci závady nebyly shledány, problémy mohou způsobovat aplikace třetích stran". Až po mé urputnosti aby zaslali protokol přímo ze servisu, přiznali výměnu základní desky....jen taková "drobná" opravička"!!! Jsem opravdu velmi zklamán z tohoto obchodu, dávejte si velký pozor na záruční opravy...

Reakce obchodu mobilTEL.cz

pokud vidím v našem systému, tak kolegové s Vámi obratem řešili a opravdu se stala chyba, na kterou přišel další kolega, i o tom jsme Vás informovali, nepovažuji tedy Vaše hodnocení za relevantní vzhledem k tomu, že lidské chyby se stávají a navíc jsme s Vámi neustále komunikovali a celou věc i řešíme.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Mobil inzerovaný na webu, po týdnu čekání jsem se dozvedel, že ho nemají. Snažili se mi nabídnout jinou, dražší variantu.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

omlouváme se bohužel nám dodavatel nedodal správné zboží a tím se nám vše zkomplikovalo. Volali jsme s nabídkou jiného zařízení v podobné variantě původně zvoleného.

• Ceny
    • Komunikace obchodu

Chtěl jsem si z eshopu objednat mobilní telefon. Bohužel při platbě online jsem zjistil, že nemám dostatečný limit na platbu. Než jsem limit zvýšil (cca 10 minut), tak mi terminál platbu zamítl s tím, že objednávka je zrušena. Psal jsem dotaz jak postupovat, ale odpovědí jsem s nedočkal.. ani "upomínka" že zboží není zaplaceno nedorazila..

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení. Pokud neproběhne platba při vytvoření objednávky kartou on-line, přijde Vám během chvíle (ve Vašem případě 8 minut po vytvoření objednávky) informační email o stornu objednávky z důvodu nezaplacení.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Only cash payment. Clearly avoiding taxes. Canceled to buy.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení. Informace o možnosti platby jsou uvedeny na našich stránkách při vytvoření objednávky.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Telefon přišel rozbalený, neměl žádnou folii.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi.

Občas provádíme namátkové kontroly zboží při dodávkách od dodavatelů.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

Zboží jsem objednala před šesti dny, přišla mi druhy den zprava, ze zboží bylo expedováno a do dnešního dne zboží nedorazilo . LK

Reakce obchodu mobilTEL.cz

zásilka byla obratem expedována, nyní stále u přepravce, pokud není doručené po informaci na email od nás o expedici, je dobré kontaktovat nás, aby jsme s přepravcem prověřili doručení zásilky.

• Neberou karty!

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme recenzi. Možnosti plateb jsou uvedeny na našich stránkách, aby zákazník měl informaci hned při objednání.

S pozdravem Tomáš Novák, www.mobilTEL.cz

• Zboží “skladem” už cestuje týden ...

Týden před oslavou objednáno . Zboží bylo skladem a stále je uvedeno skladem . Po dotazu na expedovaní mi bylo řečeno zítra odešleme. Dárek nedorazil a už je to víc jak týden od objednávky. Třeba mám jen smůlu na email odpoví .

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za zprávu, objednávka byla přijata 12.4.2021 po pracovní době a expedována byla 16.4.2021, omlouváme se za zpoždění, informace podávány emailem.