• Dobrá komunikace

VELICE RYCHLÉ JEDNÁNÍ NA NIC JSEM NEMUSEL ČEKAT

• Rychlé jednání, kvalitní služby, nejlepší ceny na trhu.

Váhal jsem, jestli zvolit právě tuto firmu pro koupi nového telefonu a nelituji toho. Dobrá a vstřícná komunikace, rychlost v jednání, zboží mi expedovali ihned po tom, co viděli, že jim peníze přišly na účet. A o všem mě informovali. Takže do tří pracovních dnů jsem měl telefon doma a v pořádku. Telefon je v perfektním stavu, je nový, nepoužitý a jsem naprosto spokojený. Obchod určitě doporučuji. Mají bezkonkurenční ceny, nejlepší na na trhu.

• Rychle vyřízení, dobrá informovanost

Velký výběr, dobrá komunikace, rychlost objednavky

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Nízká cena
    • Zboží odpovídá objednávce

• Neuvádí pravdivé informace o záruce zboží, až z faktury se dozvíte, že záruka je pouze 12 měsíců
    • Příslušenství v balení telefonu nepasuje
    • Nabízí 250,-Kč za pozitivní recenzi - kupčení s pozitivními recenzemi
    • EU Distribuce prý znamená, že nelze odečíst DPH - opět se nedozvíte dopředu, ale až z faktury

Rozhodně nedoporučuji ! Zboží bylo okamžitě vráceno, zatím žádné informace.

• Dodací lhůta
    • Žádná

• zboží přišlo v pořádku se všemi součástmi v balení
    • doprava zdarma
    • dlouhá dodací doba

Zboží přišlo v pořádku, tudíž mohu obchod doporučit.

Doručení trvalo opravdu dlouho, objednávku jsem uhradila ihned. Z eshopu přišlo potvrzení objednávky, za 6 dnů pak poděkování za objednávku. Přišla mi jiná barva telefonu než byla objednána. Nechtěla jsem čekat na výměnu, tak jsem si nechala ten chybně zaslaný a s eshopem to již neřešila.

• ok

nákup proběhl v pořádku.

spokojenost

• Dobrá komunikace, rychlost odpovědi

Skvělé ceny, zboží skladem, dobrá komunikace, kvalitní nabídka

I kdyz jsem zbozi platil prevodem z uctu na ucet, zbozi mi dorazilo naprosto v poradku za dva dny. Velice obchod chvalim za operativnost a rychlost dodani.

• rychlá komunikace, délka dodání zboží, solidní jednání,

Som spokojny s obchodom

Telefon připravený pro slovenský trh, zjevně rozbalený - návod (ve slovenštině) upatlaný, bez sluchátek.

• K mému naprostému překvapení po vší té pochybné komunikaci obchodu a po přečtení diskusí o obchodu na heureka.cz mobil v pořádku dorazil funkční, nepoškozený, prostě kdyby si tu nemístnou komunikaci odpustili, tak by z toho mohl být normální e-shop.
    • Obchod zaslal ještě před dodáním zboží výhružný e-mail - připojuji jeho relevantní část níže. Vyhrožování zákazníkům (zvlášť novým) považuji za vysoce nevhodné, uplácení za pozitivní recenze rovněž. Celkově jde o naprosto neetické chování. Následuje tedy text, který jsem dostal od obchodu v době, kdy mobil byl ještě kdoví kde:
    • Vážení zákazníci, jsme s Vámi již čtyři roky! Avšak v souvislosti s nekalou konkurencí, kterou v poslední době neustále řešíme, jsme nuceni Vás informovat, že jakékoliv neodůvodněné negativní komentáře, budou předány na policii ČR s IP adresami na prověření. Tímto bychom rádi vypátrali osobu, která má na svědomí předešlé neoprávněné komentáře. Zároveň oznamujeme, že každého kdo přispěje svým pozitivním komentářem odměníme 250Kč zpět na bankovní účet. Jak to funguje ? 1. Po 10 dnech od uskutečnění Vaší objednávky Vám bude doručen email od Heureka.cz ve kterém budete vyzváni k hodnocení Vašeho nákupu. 2. Ujistěte se, že jste vyplnili všechna políčka (pozitivní - negativní, a co je nejdůležitější - krátký vzkaz od sebe ve spodní části hodnocení) 3. Po vložení kladné recenze, která bude viditelná na Heureka.cz nám prosím zašlete zpět e-mail s číslem Vašeho bankovního účtu a číslem objednávky. 4. To je vše ! Jen 2 minutky Vašeho času. Děkujeme, že nám pomáháte.
    • Obchod zaslal avízo zásilky, které obsahovalo neplatné číslo a nepravdivou informaci o kurýrní službě (dovezla to nakonec jiná). Poté, co jsem do obchodu odeslal e-mail s tím, že číslo zásilky, které poslali, kurýrní služba na svém webu označuje za neplatné, dorazil následující e-mail:
    • Vážený zákazníku,
    • zde zasíláme číslo zásilky.
    • S pozdravem a přáním příjemného dne
    • MobilSmart.cz
    • Překopíroval jsem to celé. Je skvělé, že obchod komunikuje, ale v tom e-mailu jakékoliv číslo chybělo - ať už správné či chybné.

• Rychlost,spolehlivost a ochota, ta se dnes mimochodem moc nevidí.
    • Nevím o žádné?

Pokud li budu někdy zase kupuvovat další mobil,už vím kde se mám obrátit a vím jistě že budu určitě spokojen.

Super cena!

Všechno OK.