• Dobrá cena.
    • Nevím.

Doporučuji.

• Velmi rychlé vyřízení a dodání zboží.

Tento obchod vřele doporučuji, vše proběhlo rychle a bez problémů.

• Dobra cena. Rychlost reakci. Ochotne jednani zamestnancu.

• Objednané zboží měli opravdu skladem. U jiných eshopů mně nabízeli jen změnu na jinou barvu přístroje

Žádná

• Rychlé vyřízení objednávky
    • EU distribuce - nízké ceny
    • EU distribuce - všichni víme, že to má určité nevýhody nebo i rizika, ale s tím je třeba počítat

V pořádku, akorát mi telefon dorazil v neoriginálním balení. Nicméně zařízení je plně funkční takže žádnou reklamaci neplánuju. Jinak nebylo by od věci zavést platbu kartou přes internet, protože jsou tam na výběr jen dvě možnosti: převodem na účet, nebo dobírka (+200 Kč). Takže vlastně jen jedna možnost.

Rychlé jednání i vyřízení.
    Žádný problém.

Vše ok mobil dorazil následující pracovní den úplně v pořádku

• ochotní a vstřícní
    • bezkonkurenční ceny, nejepší na českém trhu
    • zboží zabaleno orginál a obál nepoškozen
    • velmi rychlé dodání zboží
    • o žádné nevýhodě a slabině nevím

Obchod doporučuji všem zákaznikům, kteří si přejí nakoupit špičkové zboží
    za velmi slušnou bezkonkurenční cenu a co nejrychlejší spolehlivé dodání
    nepoškozeného orginál zabaleného zboží.

• Dobrá komunikace,rychle dodání

S nákupem jsem moc spokojen. Rychlá dodávka.

• Byl nejlevnější

levné a rychlé

• Poměrně levný a velmi spolehlivý obchod :)
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Super ceny, Perfekní komunikace, Rychlé zaslání
    • -

D O P O R U Č U J I - vše na 100 % - SPOKOJENOST

• rychlé dodání zboží
    • komunikace ze strany obchodu
    • přehlednost stránek
    • nizká cena

• nemám žádné zápory, jen 100% spokojenost

• rychlá komunikace
    • přesnost popisu produktu

Doporučuji, zboží bylo dodáno do 4 prac. dnů, dostala jsem přesné informace o dopravci i termínu dodání. Zvolila jsem si platbu dobírkou, vše v pořádku a bez problémů. Zboží i příslušenství odpovídá popisu, cena byla lepší než v ostatních obchodech, jsem velice spokojená.

Absolutne nejhorsi zkusenost s e-shopem v CR. Objednavka byla dodana spatne - misto Huawei dual sim White mi byl dodan Huawei single sim Black, a jeste k tomu v nejake pofiderni neoriginalni krabici s polovinou prislusenstvi. Psala jsem na reklamaci, neodpovedeli, volala jsem tam tedy v pondeli 28.8.. Bez jakekoliv sebemensi omluvy za pochybeni mi rekli, at to poslu zpet, ze mi mobil vymeni, nebo vrati penize. Tak jsem se ptala, jestli mi stihnout spravnou objednavku dodat nejpozdeji do patku 1.9., jelikoz se jedna o darek k narozeninam a tudiz to musim do te doby mit (vzhledem k tomu, ze doslo k jejich pochybeni, bych taky cekala, ze za tyden zvladnou vymenu provest). Slecna me ujistila, ze pokud odeslu ten den, tak bez problemu. Mobil jsem hned v pondeli odeslala, v utery 29.8. dle sledovani zasilky ho meli v rukou. A ticho po pesine. Na muj e-mail s prosbou o urychlene odeslani nikdo nereagoval. Zavolala jsem tedy v patek, kde to vazne. Slecna mi rekla, ze informace o me objednavce v danou chvili nema, ale ze to zjisti a behem toho dne zavola zpet, coz byla sprosta lez, od te doby se nikdo neozval. Zkousela jsem volat v pondeli 4.9., ale to uz mi nikdo nebral telefon(ackoliv jsem volala vickrat, a samozrejme vzdy behem i tak celkem kratke pracovni doby 10-16). Pak jsem odcestovala sluzebne do zahranici a behem te doby mi bez jakehokoliv upozorneni od obchodu prijde e-mail od PPL, ze mi budou dorucovat nejaky balicek 7.9.. Zbytek jsem popsala v hodnoceni dopravce...
    Nakonec jsem tedy nastesti dostala spravnou objednavku, ale jednani e-shopu me dokonale znechutilo. Ja rozumim, ze chyba se muze stat, to by mi nevadilo, ale ze se za celou dobu nikdo neni schopny se ani jednim slovem omluvit, nemluve o snaze vcas chybu napravit, a jeste k tomu zakaznikovi primo lze, to jsem opravdu nezazila.