www.mobilsmart.cz

1385 recenzí z celkového počtu 3072 hodnocení

• 97 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
  • 3 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod www.mobilsmart.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze www.mobilsmart.cz

Adam K.

Přidáno: včera, 15:45

• Velmi dobré ceny
  • Bezproblémová komunikace s e-shopem
  • Asi žádné

Objednal jsem si u tohoto e-shopu LG G5. Ten mi ale moc nevyhovoval, tento telefon není moc povedený (za to ale obchod nemůže) - jeho hlavní slabina je neodladěnost systému, a to i přesto, že už na něj vyšel Andorid 7.0 Nougat. S obchodem jsem se tedy domluvil na výměně za Huawei P9. Velice dobrá komunikace s e-shopem. Sice mají zřejmě hodně práce, protože se tam člověk dovolá až napotřetí, ale dovolá. Pokud se nedovolá, přes e-mail funguje komunikace perfektně.
Obchod mi vyšel vstříc a proběhla výměna. Za nic mi nebyly strženy peníze, tak jako tu někdo psal, že to obchod dělá. Rencenze na tento obchod jsem si přečetl až pár dnů po objednání, což ve mě vyvolalo obavy, zda neudělal chybu.
Nyní můžu potvrdit, že negativní recenze na tento e-shop jsou pravděpodobně jen vymyšlené.
Obchod můžu jen doporučit a ještě jednou děkuji za perfektní komunikaci, rychlost a že jste mi takto vyšli vstříc.

Přidáno: včera, 14:09

• ???
  • !!!

Telefon z Polska celý v Polštině, nešlo změnit nastavení, celý zpomalený, nešel ani vypnout. Podle prodavače v T-mobilu již použitý. Při telefonickém rozhovoru s operátorkou mi bylo suše sděleno, že se toto může stát, protože ho již mohl někdo přede mnou vrátit. Poukazuji, že jsem objednal nové zboží.

JNQ

Přidáno: 20. února 2017

• Skvělá cena.
  • Parádní klientský servis.
  • Dobrá komunikace.
  • Nepřehledný e-shop.

Skvělá cena.
Parádní klientský servis.
Dobrá komunikace.

Fixx

Přidáno: 17. února 2017

• nižší cena (distribuce EU)

Druhý telefon z tohoto obchodu. Oproti prvnímu telefonu, který jsem kupoval před více než 2 rokama, o 3 dny rychlejší dodání.

Jen tak dál

sendik

Přidáno: 14. února 2017

• dobrá cena
  • žádné

Přidáno: 11. února 2017

• Dobre ceny.

Postupem casu jsem zde nakoupil telefony pro celou rodinu. Objednavka vzdy dopadla k mne spokojenosti.

Adam

Přidáno: 11. února 2017

• Výhodou je nižší cena
  • Slabší webové stránky.. Komunikace se zákazníkem

Objednával jsem iPhone SE 64 GB rose gold..platbou předem a byl mi doručen ve středu..První den semnou nikdo nekomunikoval až druhý den jsem se dovolal a byl mi produkt odeslán vše v pořádku originál obal zabaleno nový kus. Funkční.. Spokojenost.

Rozky

Přidáno: 7. února 2017

• Obchod vůbec nekomunikuje (e-mail, volání, sms)
  • Nepotvrzuje přijetí platby
  • Stále ještě nedodal zboží
  • Nemám žádnou odezvu od zaslání peněz

Vyhnout se obloukem a nikdy zde nenakoupit! Kdyby aspoň komunikovali, abych věděl, co se se zásilkou děje, tak ok, ale oni nedělají ani to. Kupte si zboží někde jinde..

Kargo

Přidáno: 5. února 2017

• Cena výrobku.
  • Nevím

Přidáno: 5. února 2017

• Rychlá dodací doba
  • Pokud to někomu vadí jsou to poláci
  • Prodávají vadné kusy a vracejí za ně zpět méně peněz než jste zaplatili

Rozhodně nedoporučuji nic kupovat, mobil dorazil s vadou a mobil jsem tedy vrátil s tím že chci vrátit peníze. Byl jsem osobně na reklamační adrese. Tam mi pán řekl že jsem mobil nevrátil původně zabalený (nezafoliovany, chybělo pár papírových výplní balení) a tudíž že mi vrátí o 1000,- méně. Argumentoval si to tím, že mobil už v tomhle stavu nemůže prodat jako novy. Pane, opravdu chcete prodávat vadny kus znova? Doufám, že vám krám zavřou. Mimochodem říkal že peníze mi pošlou na účet tentýž den, no jsou to 4 dny a zatím nic nepřišlo. NIKDY SI U NICH NIC NEOBJEDNAVEJTE, JSOU TO PODVODNÍCI.