• reklamaci vyřidili v čas a bez řečí

Poslal jsem mobil, který přestal se připojovat na GSM na reklamaci a to v předposlední den. Sice se mi nepodařilo s nimi komunikovat a na maily neodpovídali, ale po měsíci přišel mi opravený mobil. Takže spokojenost.

• Výhoda je se jim vyhnout velkým obloukem
    • Podvodníci

Tuto a podobné firmy by měl stát likvidovat . ČOI si s nimi neví rady, protože jsou evidovány na zahraniční subjekty, kteří s ní nekomunikují. Jsou to podvodníci a je třeba varovat co nejširší spektrum potenciálních zákazníků. Jenomže oni založí novou firmu a všechno pokračuje dál. Nakupujeme použité nebo bůhvíodkud dovezené zboží za malou slevu, ale co potom? Já už nakupuji pouze u autorizovaných a ověřených obchodníků, kde nějaké reklamace neřeší a zboží vymění. Raději si připlatím a jsem v klidu. Jirka

• neberou telefony
    • neodpovídají na e-maily
    • NEKOMUNIKUJÍ

První špatná zkušenost s e-shopem. Asi jsem se měla spálit, abych byla opatrnější. Nákup telefonu sice proběhl naprosto v pohodě. Teď - cca po roce - mě ale začal zlobit. Naštěstí žádná neřešitelná věc, ale otravuje to a telefon má být ještě skoro rok v záruce. Asi se obrátím na soud. V tomhle svou nečinností nemůžu nikoho podporovat.

• NENAKUPOVANI V TOMTO OBCHODE
    • SEZNAMENI SE S FAJN PRAVNIM ZASTUPCEM, KTEREHO SI NAJMETE PRO POSTOUPENI VECI NAKUPU U TETO SPOLECNOSTI K SOUDU
    • ZKUSENOST A MOZNOST PSANI OSKLIVYCH RECENZI DO NEKONECNA
    • NEKOMUNIKACE
    • NESPOLEHLIVOST
    • NEZOSPOVEDNOST ZA VLASTNI CHYBY
    • DODNES NEMAM PENIZE ZPET ZA REKLAMOVANY TELEFON - LEDEN-UNOR 2018 (13.000,-)

USETRETE SI STAROSTI A NAKUPUJTE JINDE - NAKUP MUZE PROBIHAT BEZ PROBLEMU, PAK ALE ZJISTITE, ZE JE NECO SPATNE - BUD VAM PRIJDE JINY PRISTROJ - NEBO NECO NEFUNGUJE NA PRISTROJI, KTERY JSTE SI OBJEDNALI - TAK TEDY REKLAMUJETE A ONO SE NIC NESTANE - TAK TECH ZE ZAKONA DANYCH 30 DNI CEKATE A VOLATE A PISETE - A ONO PORAD NIC - TAK SE ROZCILITE VYPOVITE SMLOUVU A ONO VAM NAJEDNOU NECO PRIJDE, ALE ON JINE FIRMY - MOBILKING - VY UZ ALE NIC NECHCETE, JEN PENIZE ZPET - NO A TO MATE PRAVE SMULU

• Nulová komunikace
    • NEDOPORUČUJI !!!
    • NIC ZDE NENAKUPUJTE !!!

Po osmi měsících od nákupu odešla baterie. Před odesláním mobilu k reklamaci jsem chtěl kontaktovat obchod ale po čtrnásti dnech pokusů bez úspěchu. Koupím si baterii novou, než abych přišel o přístroj.
    NIC ZDE NENAKUPUJTE !!!
    NIC ZDE NENAKUPUJTE !!!

• NENAKUPOVAT V TOMTO INTERNETOVEM OBCHODE ANI V OBCHODE MIBILKING.EU (je to jedna firma)
    • NULOVA KOMUNIKACE
    • NEVYRIZUJI REKLAMACE (POKUD ANO, TAK POZDE A BEZ JEDINEHO RADKU VAM NAJEDNOU TREBA PRAVE FIRMA MOBILKING COSI POSILA)
    • NEVRACI PENIZE PO VYPOVEDI KUPNI SMLOUVY

Reklamovala jsem mobilni telefon zakoupeny u Mobilsmart.cz, nepotvrdili prijem (nenapsali, nevolali), volala jsem (treba i 10x denne), nikdo neodpovida.
    Napsala jsem email (1,2,3,4) a nic. Tak jsem po uplynuti 30 dni, ktere maji na vyrizeni reklamace, napsala osklivou recenzi a pisemne odeslala vypoved kupni smlouvy...a ejhle nejaka firma Mobilking.eu mi cosi posila. Zasilku jsem odmitla.
    Napsala jsem email s informaci, ze jsem od smlouvy pisemne odstoupila a ze podam trestni oznameni, pokud nevrati penize...prisla odpoved (WOW)...napsali, ze nechapou proc odstupuju...dodnes nemam penize, ani telefon (13.000,-)...dnes 20 dni po vypovedi kupni smlouvy. Kontaktovala jsem Policii ČR, doporucili mi obratit se na pravnika a soud.

DRZIM PALCE VSEM, CO SE ROZHODNOU ZDE NAKUPOVAT.

OBCHOD VICE NEZ NEDOPORUCUJI!

• dostupnost zboží
    • absolutní nekomunikace se zákazníkem, nelze vyměnit,vyreklamovat dodané zboží, nepřebírají poštu, neodepisuji na maily, nezvedají telefony.

Před vánoci jako jeden z mála obchodů nabízeli a měli skladem NOKIA 3310, volil jsem tedy dostupnost. Rychlost dodání, cena v pořádku, ale telefon nemá český software, určen primárně pro balkánský a dálněvýchodní trh.
    Na 1 mail ohledně výměny zboží odpověděli jak potupovat. Od té doby nekomunikuji, zaslaný MT k výměně i jinou poštu nepřebírají.
    Obchod kategoricky NEDUORUČUJI.

• dodaly místo Dual SIM J330F, typ J330FN který není duální, bohužel nepřišli jsme na to hned, ale stejně by to bylo jedno Nekomunikují!!! Pozor mobilsmart.cz, Mobilpoint Express s r.o, KING Mobile s.r.o., je všechno jeden spolek

vyhněte se obloukem, v před vánočním shonu jsem nebyl dost ostražitý, našel jsem pár kladných recenzí (údajně za ně platí) a bohužel nenašel ty záporné, kterých je patrně nepoměrně víc. Je to poprvé za více jak 10 let co nakupuji na netu, co jsem takhle naletěl.

• NENAKUPUJTE V TOMTO OBCHODE!!!
    • (Ani v obchode "MOBIL KING", ktery sdili sidlo, IC a b. ucet a lze v nem tady na Heurece take nakupovat)
    • NEODPOVIDAJI NA TELEFON A EMAIL (muzete volat i 100x)
    • NEVYRIZUJI REKLAMACE
    • NEVRACEJI PENIZE ZA VYPOVEZENE KUPNI SMLOUVY

Proverte si a utecte jinam.

Utraty penez v tomto obchode budete litovat.

• nakoupil v obchodě www.mobilsmart.cz před 1 rokem

• cena?
    • Nekomunikují
    • Pokud komunikují tak stejně nic nedodrží

Reklamoval jsem telefon. Reklamace se nestihla za měsíc (vůbec se nikdo neozval) několikrát jsem se dovolal a vždy mi bylo slíbeno vrácení peněz, ale nikdy nic nepřišlo. Teď už se nedá ani dovolat. Vypadá to, že půjdu podat trestní oznámení...

• Bohuzel musim potvrdit posledni 2 recenze...
    • obchod vubec nepotvrdil prijeti reklamace (podana pred mesicem)
    • neberou telefon
    • Pevne doufam ze dostanu zpatky svuj mobil!

NEDOPORUCUJI!!!!

• KLADNYM RECENZIM NEVERTE!
    • NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI!
    • NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI!
    • 19. ledna jsem odeslala telefon na reklamaci (Samsung Galaxy S7 Edge - nepredvidatelne zamrzal, nedalo se na nej spolehnout) - do dneska nemam zadnou zpravu (mimo sms o dadani od Ceske posty) - napsala jsem jim nekolik emailu, nepretrzite zkousim volat - vyhrozovala jsem i Cernymi ovcemi - bez reakce
    • TO NENI NORMALNI!!!

VYHNETE SE TETO FIRME VELIKYM OBLOUKEM!

KLADNYM RECENZIM NEVERTE!

• ?
    • poslal jsem mobil na reklamaci je to 14 dni a nemůžu se s nimi spojit nezvedaji telefon nereaguji na email a sms.Od pošty přišla potvrzovací sms že telefon přebrali ale nikdo se do ted neozval.

?

• nakoupil v obchodě www.mobilsmart.cz před 7 měsíci

• Prodejce nereaguje. Neodepisuje na maily, ani na SMS. Hovory nezvedá.
    • Platba za vrácené zboží trvala měsíc.

Mobil který jsem si objednal (Nokia 3310) nepodporoval češtinu. Prodejce na tuto skutečnost neupozornil. Když jsem odstoupil od smlouvy a mobil odeslal zpět, prodejce do 14 dnů platbu nevrátil. Nereagoval na maily ani na SMS, ve kterých jsem ho žádal o informaci, kdy částku pošle zpět. Hovory mi nezvedal. Částku vratil 28 dnů od vrácení zboží. Žádné vysvětlení ani omluva ze strany prodejce.

• nakoupil v obchodě www.mobilsmart.cz před 5 měsíci

• nakoupil v obchodě www.mobilsmart.cz před 9 měsíci

Rychlé doručení.

• vše v pořádku. Mobil dorazil dle objednávky.
    • Problematická komunikace, která neměla vliv na objednávku

Dobrá cena

• Nejpodvodnější firma co se týká spojení mobilní,mailem a vyřešení celkové reklamace....která ani neproběhne...fuj

Vůbec si této firmy nevšímat...

Dne 11.12.2017 jsem zaplatila převodem mobil. Ten jsem ve 14 denní lhůtě vrátila. Doposud jsem neobdržela žádný email.
    Na emaily nereagují, na telefonní číslo se nelze dovolat.
    NEMÁM ZBOŽÍ, ANI PENÍZE!
    MILIONKRÁT NEDOPORUČUJI!!!!!!!
    LIDI RADĚJI SI TĚCH PÁR KORUN PŘIPLAŤTE!
    NESTOJÍ TO ZA TO!

• Nekomunikují
    • Skladem neznamená skladem
    • Nové neznamená nové

Při koupi GALAXY S7 Edge mi přišla otevřená krabice, sice se správným telefonem a bez poškození, ale koho má bavit dát tolik peněz za telefon, který není není správně zabalený a kdo ví, kdo ho matlal v ruce přede mnou. Po objednávce jsem se na 42 pokusů o zavolání dovolal 1x a to jen proto aby mi řekli, že toho mají dost a telefon pošlou někdy příští týden. Přitom jasně napsáno SKLADEM !!!
    Příště budu chytřejší a raději si připlatím u renomovaných prodejců se zárukou a jistotou, že dostanu to co chci, s možností odpočtu DPH, správné distribuce a hlavně budu první kdo telefon rozbalí.
    Ostatním kupujícím doporučuji to samé.